Şimdi Ara

FİNANSBANK KAMPANYALAR ( CARDFİNANS - FİXCARD - CARDFİNANSNAKİT ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.023
Cevap
112
Favori
98.751
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dagger85

arkadaşlar doğum gününe özel kartla yapılacak alışverişte %10 indirim tanımlanmış. kendi pos undan olmak şartı var. bu şekilde kampanyadan yararlanan oldu mu? zira fix kart kullanıcısıyım indirimden faydalanmayacaksak boş yere alışveriş yapmayalım. bi de internetten alışveriş yapıcam. finansbank posu mu değil mi nerden bilicez?

Evet hocam 50 lira veriyordu. Bana gelmisti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı mesaj bana da geldi. hepsiburada kampanyasıyla birleşirse süper olur. Arayıp sormak lazım.
  • Kampanyaya katılım talebiniz alındı mesajı geldi mi
  • 24/04/2015e dek kredi kartinla 2 kez daha 50 TL ustu alisveris yap, ertesi gun 25 TL Puan kazan! Kayit icin HEDEF yaz cevapla. Puan gecerlilik:30 gun FINANSBANK

Finansbank posundan 50 uzeri alisveris yapincca yukaridaki msj geldi. Acaba sonraki alisverisler de finans posundan mi yapilmali?

Tecrube edinen?

• istceko İ kullanıcısına yanıt
    hocam smste finans posu demiyorsa (benim anladığım kadarıyla demiyor),farklı bir günde bir defa daha herhangi bir postan 50 tl yaparsanız 25 tl puanınız yatar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 17 Nisan 2015; 20:15:52 >
  • istceko İ kullanıcısına yanıt
    Finansbank posu olma zorunluluğu yok.
  • Arkadaşlar 3.yılım olduğu için aynı mesaj banada geldi. Online alışverişte geçerli olur mu? N11 den alışveriş yapsak 111TL puan + 50TL puan gelir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi womit -- 17 Nisan 2015; 20:43:21 >
  • Banada geldi bu mesaj 2x50 yaptım 25 tl puan geldi

• Bu hedef mesajlari neye gore geliyor. Tecrube edinen var mi ?

• finans banktan maas hesabim var gecen gun aradilar kredi karti icin
    bende kartlari araştırdım

en uygun fix karti buldum öneren var mi bu karti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 13 Haziran 2015; 10:08:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adolf Mogolo

finans banktan maas hesabim var gecen gun aradilar kredi karti icin
    bende kartlari araştırdım

en uygun fix karti buldum öneren var mi bu karti

hiçbir kampanyada geçmiyor.
    kampanyaya dahil olmak istersen bir yere mesaj atıyorsun ama o saatten sonra aylık kesinti oluyor. yıla vurduğun zaman da bayağı bir meblağ tutuyor.
  • Kampanya: Ramazan bereketi CardFinans'la geldi! 16 Temmuza kadar bireysel kredi kartinizla gida ve akaryakit sektorunde tek seferde yapacaginiz her 100 TL ve uzeri harcamaniza aninda 10 TL, toplamda 50 TL'ye varan ParaPuan hediye. Puan gecerlilik: 16 Agustos.http://****/rmznkmp

gelen kisa mesaj..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fixcard ile migrostan alisveris yapildi Ramazan kampanyasinda 10 tl yuklendi smsle katilim saglandi kampanya paketi sarti yok iyi aliaverisler

• Kampanya Detayları
    27 Mayıs – 30 Haziran 2015 arasında kampanyaya kayıt olup, aynı tarihler arasında Şok marketlerinden CardFinans bireysel kredi kartınızla veya kampanya paketine dahil Fix Card’ınızla Finansbank POS’larından belirli ürünler hariç* farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 35 TL ve üzeri ilk 4 alışverişinize, 10 Temmuz – 10 Ağustos 2015 arasında geçerli toplam 20 TL değerinde ParaPuan! Katılmak için alışverişlerinizden önce Sepet yazıp 2273'e SMS gönderin!
    *Tütün ürünü alışverişleri kampanyaya dahil değildir.

ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin 27 Mayıs – 30 Haziran 2015 arasında alışveriş yapmadan önce "Sepet" yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273'e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir.
    Alınacak kampanya katılım teyit mesajında ParaPuanların yükleneceği kredi kartı bilgisi verilecek, bu teyit mesajının alınmasının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Tüm CardFinans bireysel kredi kartları veya kampanya paketine dahil Fix Card’lar ile yapılacak harcamalarda kampanyadan faydalanılabilecektir.
    Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 20 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.
    Kazanılan ParaPuan’lar 10 Temmuz 2015’te yüklenecek; kullanılmayan ParaPuanlar ise 11 Ağustos 2015’te geri alınacaktır.
    Ek kartlarla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuanlar asıl karta yüklenecektir.
    Bireysel banka kartları, ticari kredi ve banka kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ile tütün ürünü alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
    ParaPuan’lar değerli ParaPuan kapsamında kullanılamayacaktır.
    Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.
    Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
    Fix Card “Kampanya Paketi” ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay Fix Card'ınızdan tahsil edilir. Fix Card kampanya paketine dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u arayabilirsiniz.
    Üye marka taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.
    Şok’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Şok Marketleri’nden alınabilir. Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
    Kampanya kapsamında Şok Marketleri’nden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Şok Marketleri’nin 0212 5763300 numaralı şikayet hattına iletebilir.

• finansbank ile internetten alışverişe veriyormu puan. hepsiburada.com dan almam gereken bir ürün var.
    verirse finans ile alıcam. yoksa maximum ile alıp. 300/25 i tamamlıcam.
  • Fixcard 3 yıldır kullanıyorum şirketin anlaşması bitti yapı Kredi Bankası ile anlaşılmış bende world card çıkarttım bugünlerde Fixcardı iptal ettireceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

quote:

Orijinalden alıntı: valihalil

N11 kampanyası puanım yatmadığı için finansbanka şikayette bulundum fakat bana mesajla katılım sağlamadınız dediler
    bende kampanya detaylarındafix card için mesaj katılımı yazmıyordu dedim
    o zaman altın aldın toplu satış falan yapmışsın diyor
    faturayı istediler
    2 adet aynı marka telefon alındı acaba toplu alım deyip çamura yatarlar mı işin kötüsü
    forumdan bir arkadaşa aldık 60 puan indirimi yaptım
    fulll zarardayım

Fix card için her zaman katılım bedeli vardır.

Hocam selam, ben de cardfinans kampanyalarından yararlanmak için kart çıkatrmayı düşünüyorum.. Fix kart olunca her kampanyaya katılım için ayrı ayrı mı ücret ödeniyor ? aidat bedeli / performans olarak hangi finansbank kredi kartını tavsiye dersiniz?

• adanaliboy kullanıcısına yanıt
    Fix kartta aidat ücteti yok herhangi biri kampanyadan faydalanmak istersen mh. Yi arıyorsun 5 tl ücret yansıyor o ay ki ekstre ne sonrasında arayıp tekrar iptal etmezsen her ay o ücreti ödüyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ebabil__

Fix kartta aidat ücteti yok herhangi biri kampanyadan faydalanmak istersen mh. Yi arıyorsun 5 tl ücret yansıyor o ay ki ekstre ne sonrasında arayıp tekrar iptal etmezsen her ay o ücreti ödüyorsun

Cevap için saol.

Tam ögrenmek istediğim : Fix kart olunca her kampanyaya katılım için ayrı ayrı mı ücret yani 5 tl ödeniyor ? 5 tl Ay için mi geçerli? Örnek hızlıal , tchibo vs 3 4 kampanya var.. Bunda nasıl oluyor ? Hoş her iki durumda da, anlamlı gelmedi bana..aidatlı kartın yıllık ücreti ne kadar ki ?

Garanti nin flexi kartı var bende.. Birkaç kampanya için 6tl ücreti var, %95 e ise sadece sms atmak gerekiyor katılmak için.. İlave ücret yok.. Cardfinansta da bunun gibi mi diye anlamak istedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adanaliboy -- 29 Haziran 2015; 10:36:55 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.