Şimdi Ara

FİNANSBANK KAMPANYALAR ( CARDFİNANS - FİXCARD - CARDFİNANSNAKİT ) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.022
Cevap
112
Favori
98.808
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 3 Temmuz 2020; 16:7:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://fnb.mn/uctk 100/5000 alışveriş 3 taksit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mur37 -- 7 Ağustos 2018; 13:30:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fix kart 6 ay kapatmama sozune 50 TL verdi az önce.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 kampanyası nda sanal kart kabul oluyor mu?

Mh n11 e mi finans a mı teyid etmeli?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hediye para kampanyasına üçüncü kez katılım yaptım. bir kampanya dönemi 18 ay sürüyor. çok beğendiğim bir kampanya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

hediye para kampanyasına üçüncü kez katılım yaptım. bir kampanya dönemi 18 ay sürüyor. çok beğendiğim bir kampanya.
    https://www.cardfinans.com/cardfinans-ile-tanisin/cardfinans-ozellikleri/hediye-para.aspx
  • Enpara kartıyla diğer finans kartların limitleri ortak arkadaşlar bilginize
  • N11 sen sanal kart ile 50 kampanya puanı kazandım
    Puan kadar harcama yapmaya çalışsam da puanınız YÖK diyor
    N11 veya başka bir siteden sanal kart puanlarını nasıl harcayabilirşm?
    Site tavsiyeniz var mıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

N11 sen sanal kart ile 50 kampanya puanı kazandım
    Puan kadar harcama yapmaya çalışsam da puanınız YÖK diyor
    N11 veya başka bir siteden sanal kart puanlarını nasıl harcayabilirşm?
    Site tavsiyeniz var mıdır?
    Eğer puan sanal karta yüklendiyse asıl kartta puan görünmüyorsa mobil şubede de, o zaman müşteri hizmetlerini arayarak puanın asıl karta aktarılmasını isteyebilirsin, o şekilde harcama yapabilirsin

• quote:

hediye para kampanyasına üçüncü kez katılım yaptım. bir kampanya dönemi 18 ay sürüyor. çok beğendiğim bir kampanya.
    hocam hediyepara anlaşmalı mağazalara baktığımda 10 tane firma ile sınırlı içlerinde de etstur ve hepsiburada hariç hepsi tırt

güzel hediye para veriyor ama bu kadar sınırlı mağaza ile nasıl yapıyorsun bu işi
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendisgsm

hocam hediyepara anlaşmalı mağazalara baktığımda 10 tane firma ile sınırlı içlerinde de etstur ve hepsiburada hariç hepsi tırt

güzel hediye para veriyor ama bu kadar sınırlı mağaza ile nasıl yapıyorsun bu işi

Alıntıları Göster
    O mağazalar sadece ilk kampanyaya kayit olurken lazim. Ben hepsiburada dan telefon aldim en son 1310 liraya. Bununla kampanyaya kayıt oldum. 18 ay 131bin lira harcama sözü vermiş oldum. Şimdi yaptığım tüm alisverisler buradan düşüyor.

• quote:

O mağazalar sadece ilk kampanyaya kayit olurken lazim. Ben hepsiburada dan telefon aldim en son 1310 liraya. Bununla kampanyaya kayıt oldum. 18 ay 131bin lira harcama sözü vermiş oldum. Şimdi yaptığım tüm alisverisler buradan düşüyor.

Bende cardfinans klasik var,daha önce 2 defa faydalandım bu kampanyadan.
    şimdi mesaj attım kontrol için,kampanyadan 1 defa faydalanabilirsiniz diyor.

Sizde hangi kart var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: historical2012

quote:

Bende cardfinans klasik var,daha önce 2 defa faydalandım bu kampanyadan.
    şimdi mesaj attım kontrol için,kampanyadan 1 defa faydalanabilirsiniz diyor.

Sizde hangi kart var?

Alıntıları Göster
    Xtra karta geçtim

• 18 ayda 131.000₺ çok yüksek bit harcama her ay neredeyse 10.000₺ yakın

Normal birinin bunu tamamlaması imkansıza yakın

• quote:

Orijinalden alıntı: muhendisgsm

18 ayda 131.000₺ çok yüksek bit harcama her ay neredeyse 10.000₺ yakın

Normal birinin bunu tamamlaması imkansıza yakın
    ilk kampanya döneminde 72.000 lira söz verdim. 14.000 lira eksik kaldı ve 140 lira ceza ödedim.

ikinci kampanya döneminde 110.000 lira söz verdim. 20.000 lira eksik kaldı ve 200 lira ceza ödedim.

üçüncü kampanya döneminde 1300 liralık telefon istedi arkadaş ve ona telefon aldık. mecburen bu miktarda söz verdim ben de. arkadaştan parayı nakit aldım. 18 ay sonunda hedefin ne kadarını karşılarsam o kadar iyidir benim için. tamamlamak gibi bir hedefim yok zaten.
  • Doğum günü kampanyası için finans posu gerekiyor. Güncel durumda altın alıp minimum zarar edilecek neresi var? - Nadir 500 tl üzeri hesaba havale ediyor. 250 tl civarı alacağım.

• Merhaba arkadaşlar finans sanal kartımda üç haneli parapuan var. Puan kullanma detaylarından da iyi anlarım. Ancak n11 dede Param.com.tr dede puanlarımı kullanamadım. Canlı destekte puanlarımı da asıl kartım first kart göründüğü için aktarma yapamadılar. Bi yerde yanlış yapıyor olabilir miyim? Başına gelen var mı böyle bir durum. Teşekkür ederim

• Eskiden böyle bir kart ve kampanyaları vardı değil mi?!

• disaster85 D kullanıcısına yanıt
    parapuanları internet üzerinden kullanma konusunda bende problem yaşıyorum bu aralar. son kullanım tarihi yaklaştığından ötürü mecburen akaryakıt istasyonunda fiziki postan kullanım yaptım. genel bir sıkıntı sanırsam.

puan transfer olayını kendiniz de halledebiliyorsunuz internet şubesinden.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.