Şimdi Ara

FİNANSBANK KAMPANYALAR ( CARDFİNANS - FİXCARD - CARDFİNANSNAKİT ) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.023
Cevap
112
Favori
98.799
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapatmamak icin 6 ayda bir parapuan alırdım
    Bu sefer kapattılar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hediye para puan kampanyası nedir? Açıklayacak var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fix card kapatmamamaya puan alabilen var mı. 6 ay önce 25 tl almıştım. bu sefer kapatıyorlardı az daha.
  • Gerçekten kapatacaksanız 25 lira için mi vazgeçiyorsunuz?

Yoksa kapatmayacaksınız da dur şu bankadan 25 lira kapayım durduk yere mi diyorsunuz? Ne garip bi şey

• 1 ay önce 6 ay kapatmamaya 50 tl verdiler vazgeçtim 4 seferdir veriyorlar 2 senedir kapatamadım kartı maaş müşterisi iken vermişlerdi.
  • wakrupalice kullanıcısına yanıt
    ne var bunda. Bu şekilde binlerce lira kazanmışlığım var. bankalar yok hesap işletim ücreti yok aidat diye bizi soyarken. biz bunları yaptık diye mi sorun var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozggr

fix card kapatmamamaya puan alabilen var mı. 6 ay önce 25 tl almıştım. bu sefer kapatıyorlardı az daha.
    Geçen ay fix kart için 50 TL aldım hocam. Kartı hiç kullanmıyorum diyecek kadar aktif kullanmıyorum.
    Ama enpara ile ortak olduğu için enparayı aylık 1500-2000 arası kullanıyorum.

Ortali limit 8000. 50 Tl parapuan verdiler.
  • Tesadüfen mobil uygulamada gezerken gördüm belki genel belki özel kontrol etmenizde fayda var ihtiyacı olan olabilir.
     FİNANSBANK KAMPANYALAR ( CARDFİNANS - FİXCARD - CARDFİNANSNAKİT )

• mrtsrky45 M kullanıcısına yanıt
    Katılım nasıl hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahiraygun

Katılım nasıl hocam?
    Uygulma içinde katıl butonu çıkıyor o şekilde.

• banka kartındaki parapuanları nerede kullanabiliyoruz internette, pos cihazı hiçbiryerde yok koca izmirde
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    N11
    Şok marketlerde kullanılıyordu birde ben otogardan Işıkkente doğru giderken opet var orada kullanıyorum internette ise n11 de kullanılıyor ama sadece puanla ödeme yapabilirsiniz bir kısmı puan bir kısmı para olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

N11
    olmuyor banka kartı, kredi kartını bilemem zaten şikayetvar da yazmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egeli3543

Şok marketlerde kullanılıyordu birde ben otogardan Işıkkente doğru giderken opet var orada kullanıyorum internette ise n11 de kullanılıyor ama sadece puanla ödeme yapabilirsiniz bir kısmı puan bir kısmı para olmuyor.
    n11 banka kartı olmuyor kredi kartını bilmiyorum, şok brde opete uğrayayım
    Şok a uğrayıp öğrenebilir misin? Bana da yıl başı geliyor diye kartıma 50 tl yüklemişler. 1 aylık kullanım süresi var market alışverişinde kullanmak istiyorum.

İşin komik tarafı ne banka hesabını kullanıyorum aktif olarak ne de kredi kartını. Enpara kartını sıklıkla kullanıyorum ama qnb nin kendi nakit kartına hiç yoktan 50 tl yüklemesi enteresan. Neyse hoşuma gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Notrinova

Şok a uğrayıp öğrenebilir misin? Bana da yıl başı geliyor diye kartıma 50 tl yüklemişler. 1 aylık kullanım süresi var market alışverişinde kullanmak istiyorum.

İşin komik tarafı ne banka hesabını kullanıyorum aktif olarak ne de kredi kartını. Enpara kartını sıklıkla kullanıyorum ama qnb nin kendi nakit kartına hiç yoktan 50 tl yüklemesi enteresan. Neyse hoşuma gitti.
    hiçbiryer finansbank postu yok ki gideyim sorayım bizim buradaki şok a ama olmaz büyük ihtimalle
  • Bana fix kart gelicek yakın zaman içerisinde bu kart için yıllık ücret vs. var mı acaba ?
  • Notrinova N kullanıcısına yanıt
    enpara da puan frlan yokki bende de 10 k var enpara da hiç kullanmıyom. kart finans nakit kart 500 felan harcadı isen yada sana özel bi kampanya vardır oradan yüklemiştir. yani fix kart felan giyime puan veriyor.
    diğer arkadaşta fix kart ücreti sormuş yok ücret.

şok marketlerde ve carrefoursa da geçiyor. Alışverişiniz yoksa her iki marketten de hediye kartı alıp daha sonra parça parça harcayabilirsiniz. Yıllardan beri öyle kullanıyorum. Hiç sıkıntı yaşamadım. Şok hediye kartı süresiz, carrefoursanın 6 ay süresi var dikkat.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.