Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.155
Cevap
500
Favori
1.241.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de katılacağım Ağrı'da olduğumdan hemen gelmiyorlar bu tarafa :)
  • yunanistanda kriz var banka batarcılar güldürdü beni.
    binlerce şubesi olan koca banka bu yahu.
    ayrıca 1 trilyon mu yatırmayı düşünüyorsunuz da batmasından korkuyorsunuz zaten 50ooo i devlet sana vericek batarsa.

@blacksea niye 50 değil de 49 hocam.
    50 ve ya üstü ile açınca azalma var mı faizde.
  • imar bankası gibi olmasın Sonra :) Cem uzan ortalarda yok zaten :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sistem aslında iyi.
    finansa bende guvenmiyorum
    iş bankası, ING, garanti ve yapı kredi gibi bankalar böyle birşey yapsa bari..
  • ee ben zaten denizbank şubeden net 9,5 faiz alıyorum.ne gerek varki buna.

hem fınansbank şubeside net 9,0 filan veriyorki.bence böyle bir sistem yapıyorsan şuanki piyasada 11,0 faiz vermen lazım.

benim gibi bankaya ugramayan insanlardan çok daha fazlasını kazanır.bankanın sitesine girmekten başka masrafım yok
  • Hocam net 9,5'i Denizbank'ın hangi şubesi veriyor? Sube ismi verebilirseniz çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • finans bankında şanı yürümüş gitmiş :D kimse hayırlı bir laf etmemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dallamos

Hocam net 9,5'i Denizbank'ın hangi şubesi veriyor? Sube ismi verebilirseniz çok sevinirim.

pardon şimdi baktım 9,10 alıyormusum.fındıkzade şubesi.tabi bu oran vadedeki paranız kredileriniz kredi kartınız bankadaki öneminize göre değişebiliyor.İnternet sitesinde açıklanan faizin üstünü verebiliyor şubeler
  • Bana ilginç gelen yıl sonuna kadar 80 yılbaşı itibriyle de bir o kadar daha şube açacak bankanın

personel gideri,kira yok biz bunu kar olarak müşteriye veriyoruz deyip enpara adlı bir site kurması.çelişkili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXUBERT -- 18 Ekim 2012; 22:27:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EXUBERT

Bana ilginç gelen yıl sonuna kadar 80 yılbaşı itibriyle de bir o kadar daha şube açacak bankanın

personel gideri,kira yok biz bunu kar olarak müşteriye veriyoruz deyip enpara adlı bir site kurması.çelişkili.

Ticari ve kurumsal faaliyeti olanlar için şube kaçınılmaz. İhtiyaç varsa şube açılabilir. Zaten Finansbank'ın durumu kritik olsa küçülmeye giderdi. Bireysel müşterileri hedef alınmış bir proje. Mevduat hesabı olan kaç kişi şube kullanıyor? Sadece bilgi güncellemesi, danışma maksatlı veya büyük meblağ para işlemleri için. Gerisi için internet bankacılığı yeterli.

Her gün yarım trilyon para işlemi yapanlar var. Şube her şekilde ihtiyaç. Bazen bankada öğle saatlerinde 20.000 $'ı bir arada bulamıyorsun. Bütün bankoları birleştirmemiz lazım, öğleden sonra gelin diyorlar. Diğer şubelere yönlendirenler de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Bana ilginç gelen yıl sonuna kadar 80 yılbaşı itibriyle de bir o kadar daha şube açacak bankanın

Ticari ve kurumsal faaliyeti olanlar için şube kaçınılmaz. İhtiyaç varsa şube açılabilir. Zaten Finansbank'ın durumu kritik olsa küçülmeye giderdi. Bireysel müşterileri hedef alınmış bir proje. Mevduat hesabı olan kaç kişi şube kullanıyor? Sadece bilgi güncellemesi, danışma maksatlı veya büyük meblağ para işlemleri için. Gerisi için internet bankacılığı yeterli.

Her gün yarım trilyon para işlemi yapanlar var. Şube her şekilde ihtiyaç. Bazen bankada öğle saatlerinde 20.000 $'ı bir arada bulamıyorsun. Bütün bankoları birleştirmemiz lazım, öğleden sonra gelin diyorlar. Diğer şubelere yönlendirenler de var.

Evet düşünüldüğü gibi finansbankın krizde olduğu küçülmeye başladığı söylemleri doğru değil.nerden biliyorum uzm.yrd. için sınav ve mülakatlarına katıldım 1 hafta önce.Agresif büyüme hedefindeler.yoğun şubeleşme ve personel alımı içindeler.bahsettiğiniz gibi site daha çok bireysel kullanıcılıara hitap ediyor.ticari anlamda ihtiyaç var zaten personel genelde gişe hariç ticaride alım yapılıyor kabul edilirsem işe inşallah yazarım destek olmaya çalışırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXUBERT -- 18 Ekim 2012; 22:48:56 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Evet düşünüldüğü gibi finansbankın krizde olduğu küçülmeye başladığı söylemleri doğru değil.nerden biliyorum uzm.yrd. için sınav ve mülakatlarına katıldım 1 hafta önce.Agresif büyüme hedefindeler.yoğun şubeleşme ve personel alımı içindeler.bahsettiğiniz gibi site daha çok bireysel kullanıcılıara hitap ediyor.ticari anlamda ihtiyaç var zaten personel genelde gişe hariç ticaride alım yapılıyor kabul edilirsem işe inşallah yazarım destek olmaya çalışırım

Başarılar.

İnternet şubeside fazla sade. Sadece hesap açabiliyorsun, ödeme ve para transferi yapabiliyorsun. Bu sistemde şube yok değil aslında var ama muhattap yok. Finansbank merkezi enpara için şube olarak kabul ediliyor. Operasyon merkezi ve bağlı olduğu şube diye 2'ye bölünüyordu sanırım ama nerede görmüştüm şimdi hatırlayamadım.

ATM'den para yatırma çok büyük eksiklik. Diğer bankalara muhtaç ediyorlar. Başka hesabın yoksa hesaba para girişi yapma alternatifin yok. Şube kullanırsın ama bunun için sözleşmede bir madde vardı, pratikte işleyişinden emin değilim.

Her şey ücretsiz diye aldık, duruyor şimdilik. Verdikleri kalem için bile başvuru yapabilirim. Aleyhimize olan bir şey yok. En azından şu an için.

Teşvik amaçlı yemeksepeti.com'da %20 indirimde başlatmışlar. Belki ileride böyle ufak kampanyalar düzenleyebilirler. Debit kartlara adam gibi kampanya yok zaten. Paracard başı çekiyor, bazen Akbank Neo için yapıyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_67010399/tm.htm

• Finansbank öznelinde birşey demiyorum ama bunların hiçbiri birşey bilmez,bugün agresif büyüme derler ,ertesi ay bin kişiyi işten çıkarırlar.Bunun babasını akbank yaptı 3 sene evvel.bir günde binden fazla kişiyi işten çıkardı ,çoğunluğu da 6 ay evvel işe alınmış adamlardı.kimse de demedi ki ağa sen 3 ay evvel çok iyi görüyorum,100 şube daha açacam diyodun ne oldu sen daha önünü göremiyomuşun diye.He ne oldu o sene 1.5 milyar dolar karla kapattı akbank.olan 1700 kşiye oldu
  • geçen yemeksepetinden sipariş verecektim.54 lira sipariş tuttu.bir baktım enpara karta %20 iade yazıyor.iyi dedim verdim siparişi.kartıda daha önce hiç kullanmamıştım.neyse siparişimi verdim.sonra siparişim geldi.enpara cardı adama uzattım.adam şöyle bir karta baktı.garip geldi galiba bir denedi olmadı.iki denedi gene olmadı.bende başka karttan siparişimi geçtim.ne güzel kampanyadan yararlanamadım sinir oldum.

sonra hemen müşteri hizmetlerini aradım.dedim böyle böyle ben sipariş verdim yemeksepetinden.ama kartımla ödemeyemedim.ne hatası vermiş dediler.işte bişi yazıyodu slipte.kaydımı aldılar.3-4 saat sonra telefon geldi.elinizde slipler duruyorsa bize maille yollarmısınız.bir hata aldığınız birde onay aldığınız slipi yollayn dediler.birde mail adresi verdiler.peki dedim.2 tane hata alan slipi birde ödeme yaptığımı slipin fotoğrafını çekip mail attım.bir kaç saat sonra tekrar aradılar.yemeksepetindeki kullanıcı adımı sordular.söyledim.

bugün baktım gene ordan aranıyorum.açtım telefonu.yemeksepeti.com da yaptığınız alışveriş karşılığında para iadeniz hesabınıza yapılmıştır dediler.peki teşekkürler dedim.peki neden ödeme yapamadım ben kartımdan dedim.posla alakalı bir durum vardır.başka bir yerden ödeme yaparken sıkıntı yaşamazsınız.yaşarsanızda bizi tekrar ararsınzı dediler.peki dedim kapattık.sonra hesaba girdim 10,8 lira hesabıma yatırmışlar sağolsunlar.

açıkçası hizmet çok iyi.müşteri hizmetleri numarasını aradığımdada hiç beklemedim.anında birileri karşıma çıktı.ilgi alaka gayet hoş.heralde turuncu hesabı tamamen bırakacağım.

• finans ve garanti kadar sülük banka yoktur. kurtulabilirsen kurtul daha sonra..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibolution2

finans ve garanti kadar sülük banka yoktur. kurtulabilirsen kurtul daha sonra..

garantiye kesinikle katılıyorum.resmen yamyam style çalışıyor.

ama finansı kullanmayı bilirseniz faydalı yönleri çok.
  • ilk parayı yatırırken şubeden yatırsak olmaz mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

ilk parayı yatırırken şubeden yatırsak olmaz mı

bilgisayarın dvdrom unu aç.parayı yavaşça dvd tablasına yerleştir ve kapama düğmesine bas.
    işlem tamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

ilk parayı yatırırken şubeden yatırsak olmaz mı

bilgisayarın dvdrom unu aç.parayı yavaşça dvd tablasına yerleştir ve kapama düğmesine bas.
    işlem tamam

eskiden veezy bilgisayarların klavyesinde bu tarz bişi vardı sanki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: marfatih

quote:

Orijinalden alıntı: Dallamos

Hocam net 9,5'i Denizbank'ın hangi şubesi veriyor? Sube ismi verebilirseniz çok sevinirim.

pardon şimdi baktım 9,10 alıyormusum.fındıkzade şubesi.tabi bu oran vadedeki paranız kredileriniz kredi kartınız bankadaki öneminize göre değişebiliyor.İnternet sitesinde açıklanan faizin üstünü verebiliyor şubeler

Hocam şubelerle pazarlık konusunda sıkıntı yok zaten, hepsi internette yazdıklarından daha yüksek oranlar veriyorlar ama siz NET 9.5 diyince ilgimi çekti. Zira net 9.5 olması için BRÜT faizin 11.2 olması gerekli ki şu anda bu oranı veren bir banka yok maalesef. En son Eurobank Tekfen'de 10.75'ten bağlamıştım bir miktar ama şu anda bu oranlar hayal gibi...

Bir de şu bankaların üst limit olayına uyuz oluyorum. Alt limit koymaları gayet mantıklı ve anlaşılabilir ama hangi gerekçeyle üst limit koyarlar anlamak mümkün değil...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.