Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.153
Cevap
500
Favori
1.240.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim bildiğim Yunanistan Bankası bu banka, Yunanistan ile batar gibi geliyor, Türkiye'den batarken ne söğüşlersem kar diye düşünebilirler.

Bulaşmayın böyle şeylere şube yok, muhattap yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Orijinalden alıntı: md3likan

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Kuveyt Türk öneririm.

kuveyttürk'teki sistemin adı ne oluyor?
    link falan verebilir misiniz?

Sistem v.s yok.
    KuveytTürk Genel anlamda Neredeyse Tüm bankacılık işlemlerine ücret almıyor.

Bende düşünüyorum artık, finansbank iyice azıttı bankacılık işlemlerini

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

Günlük faiz en son %13 idi şu an nedir bilemiyorum ama minimum %10'dur.

ben söyliim.turuncuda şuan 8.5 ile 6.5 arası.
    yani cazibesi kalmadı.

şu an 9.5 bende 1 seneden fazladır duruyor para miktarı da şu ara baya az

yaklasık 1yılı geçgindir ing bank turuncu hesap kullanıcısıyım ilk açtıgımda faiz oranı bayayı iyidi fakat simdilerde cazibesini yitirdi . 8.5 suan sanıırım belki 8 e de düşmüştür 15gundur kontrol etmedim .bonus kredi kartınıda kullanıyorum ücret i yok. turuncu hesabımdan eft vs de yaptım masraf yok faizi az biraz yüksekte tutsalardaı hersey iyi olucaktı .

• her yeni açılan şube için
    1- BDDK'ya para yatırılarak lisans türü bir onay alınıyor,
    2- Şube merkezi bir yerde olacagı için kirası çok yüksek oluyor
    3- Şubede en az 5 kişi çalışıyor
    4- aylık güvenlik-elektrik-para nakliyat gbi maliyetleri saymıyorum

Yukardaki maliyetlerden kısmak için vadeli hesap açan, EFT/havale yapan müşterileri şube yerine internetten işlem yapmaya alıştırıyorlar,
    Normal faizler %9civarı iken %1 fazla verip hem yukardaki maliyetlerden kurtuluyorlar hemde bolca mevduat çekiyorlar

Yakında en az 1-2 benzeri başka bankadan benzer hizmet başlayacaktır diye düşünüyorum,
  • quote:

Orijinalden alıntı: IORI

Benim bildiğim Yunanistan Bankası bu banka, Yunanistan ile batar gibi geliyor, Türkiye'den batarken ne söğüşlersem kar diye düşünebilirler.

batarmı ,yoksa satılırmı ? eldegiştirirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

quote:

Orijinalden alıntı: IORI

Benim bildiğim Yunanistan Bankası bu banka, Yunanistan ile batar gibi geliyor, Türkiye'den batarken ne söğüşlersem kar diye düşünebilirler.

batarmı ,yoksa satılırmı ? eldegiştirirmi?

Bence satmadan devam ederler bankayı.Turkiyede bankacılık sektöründe Yunanistan dakinden kat ve kat fazlasını kazanıyordur sahibi.

• bizim için bankanın saglam olması mevduatını koruması,el degiştirse bile.BDDK sanırım bankaları iyi denetliyor,batma olacagını sanmam.
  • Finansbank'tan uzak durun. Kart ücreti diye 3 ayda bir 25 lira kesen bankadan hayır gelmez.
  • Finansbank uzak olsun..!
  • bende guvenmiyorum enpara ve finansbanka.
  • 5 gun oldu gelen giden yok kuryeden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wingsaber

5 gun oldu gelen giden yok kuryeden

Bana 7-8 günde geldiler. Aktif kurye geciktiriyor. Finansbank 4 Ekim'de vermiş, Aktif Kurye 11 Ekim'de getirdi.
  • 50.000 tl niz devlet guvencesi altinda beyler ne dolandirilmasi? Onun disinda finansbanktan uzak durun, beni tehdit etmislerdi mesaj yoluyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Bana 7-8 günde geldiler. Aktif kurye geciktiriyor. Finansbank 4 Ekim'de vermiş, Aktif Kurye 11 Ekim'de getirdi.

8 ekimde vermislerdi benimkinide

aileden baska biri de alamaz simdi ben evde yokken nasil yapabiliriz acaba onu
  • quote:

quote:

quote:

şehrindeki şube adresi bul orda imzayı atarsın aktif kurye şubeden teslimde sorun çıkarmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bradenburg -- 13 Ekim 2012; 17:44:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

quote:

quote:

quote:

şehrindeki şube adresi bul orda imzayı atarsın aktif kurye şubeden teslimde sorun çıkarmıyor

sagol bilgilendirme icin

• quote:

Orijinalden alıntı: Coca-Cola

50.000 tl niz devlet guvencesi altinda beyler ne dolandirilmasi? Onun disinda finansbanktan uzak durun, beni tehdit etmislerdi mesaj yoluyla.

tehtid mi? o ne demek nasıl oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: headkoc

beyler 32 günde brüt %10 demişler 1000 lirayı sitesinden hesaplıyorum 8,74 TL çıkıyor bu nasıl %10 Bizim alacağımız net ise 7,43 TL nasıl hesaplanıyor bu

kazanacağınız faizi şöyle hesaplıyorsunuz:

Faiz = ( (anapara x faiz x gün sayısı ) / 36600) x 0,85

ör:
    anapara: 1.000 TL
    gün sayısı: 32
    faiz oranı: 10

Faiz = ( (1.000 x 32 x 10 ) / 36600 ) x 0,85 = 7,43 TL

sonraki 0,85 stopaj kesintisidir. yani kazandığınız faiz gelirinden vergi kesilir.

• Ankara'da internet imkanım yoktu, şimdi memlekete döndüm. başvuru yapsam kaç güne kurye gelip kartımı verir.. Yer Konya/Bosna Hersek (kampüsün orası) Çarşambaya, perşembeye gelirse ne mutlu Birde kuryenin gelme günü, saatini belirleyebiliyor muyuz? Randevu gibi yani, evde günlerce beklemeyeyim kuryeyi?
  • yol iz bilmeyen kuryelere kart emanet ediyorlar.en az 15 tane firmanın olduğu bir binada çalışıyorum.adam adres iz bilmiyorum.yarım saat adama tarif yapmaya çalıştım.bulamadı.en son pes etti başkası getirir artık kalsın bugün dedi.peki dedim bıraktık o gün.cuma günü geldi en son yeni bir kurye.o biliyormuş neyseki adresi.dijital kalem diye bir şeyle imza attırıyorlar.ne özelliği varsa artık bilmiyorum.hesabımı açmışlar.bir tanede üstünde ismim olmayan bir kart verdiler.internet şubesine giriş yaptım ama haftasonu olduğu için henüz para transferi yapamadım.inşallah turuncu hesap gibi tutulduktan sonra faizleri normal faizle eşitleme işlerine girmezler.

çok sade güzel bir web siteleri var.turuncu hesap açtığınızda vadesiz hesabınız olmadığı için yapamadığınız işleri burdan kolayca yapabilirsiniz.mesela fatura ödemesi vs. turuncu hesaptan yapılmıyor benim bildiğim.bunda her türlü bankacılık işlemlerini yapabiliyorsunuz.umarım son anda sözleşmeyle oynayıp işlemler için ücret almaya başlamazlar

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.