Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (569. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.239
Cevap
500
Favori
1.251.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qweojkl

Al-sat yapmaktayım hem dolar hem euro. Amatörce takılıyorum, sabah almıştım 4.472 dolar, yarım saat önce sattım 45 TL kâr. 3 haftadır bu şekilde al-sat yapmaktayım.Mesai saatlerinde 0,02-0,03 kadar bi fark oluyor ama takip edersen kuru ve temkinli davranırsan sürekli kazanabilirsin (küçük kârlar) diye düşünüyorum. Konuya döncek olursak tavsiye ederim, kur habercisi tipinde (tam ismini hatırlamıom) 0,01 kuruş karşılığında belirlediğin orana geldiğinde cebine bildirim mesajı geliyor. Bu kullanılarak al-sat yapabilirsin.

Öncelikle teşekkür ederim. Bahsettiğiniz haberci Android uygulaması gibi bir şey mi?
  • 3000 tl gibi bir parayı burda değerlendirme şansımız pek yok değilmi ayda 20-30 lira arası faiz verir sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DowyJones

3000 tl gibi bir parayı burda değerlendirme şansımız pek yok değilmi ayda 20-30 lira arası faiz verir sanırım

Aynen, tüm bankalarda en fazla 20-25 TL aylık faiz alırsınız.
  • bu enparada 3d secure islemleri yapiliyor mu

• VioLee kullanıcısına yanıt
    yapılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmence

arkadaşlar paypal hesabımda ufak bi miktar dolarım var enpara hesabı açıp bunu oraya aktarmak istiyorum. her hangi bir kesinti işlemi oluyor mu bilen biri yardımcı olabilir mi lütfen ?

dolar çekilmiyor onu paypaldan tl çevirip aktarabilirsin, kesinti yok. (min 15tl)
  • Teşekkürler hallettim :)

• finansbank atmsinden enpara hesabına kartsız ücretsiz para aktarılabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

finansbank atmsinden enpara hesabına kartsız ücretsiz para aktarılabiliyor mu?

Evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

quote:

Al-sat yapmaktayım hem dolar hem euro. Amatörce takılıyorum, sabah almıştım 4.472 dolar, yarım saat önce sattım 45 TL kâr. 3 haftadır bu şekilde al-sat yapmaktayım.Mesai saatlerinde 0,02-0,03 kadar bi fark oluyor ama takip edersen kuru ve temkinli davranırsan sürekli kazanabilirsin (küçük kârlar) diye düşünüyorum. Konuya döncek olursak tavsiye ederim, kur habercisi tipinde (tam ismini hatırlamıom) 0,01 kuruş karşılığında belirlediğin orana geldiğinde cebine bildirim mesajı geliyor. Bu kullanılarak al-sat yapabilirsin.

Öncelikle teşekkür ederim. Bahsettiğiniz haberci Android uygulaması gibi bir şey mi?

Alış/Satış kısmında ''fiyat bilgilendirme'' olarak geçiyor. Mobil uygulamada bakmamıştım online işlemlerde var muhtemelen mobilde de vardır. Bence çok işlevsel, istenilen seviyeye gelince mesaj ve mail geliyor (0,01 TL karşılığında) hemen giriş yapıp alım veya satım gerçekleştirilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keukuat -- 20 Nisan 2015; 10:44:10 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kabuska

quote:

Alış/Satış kısmında ''fiyat bilgilendirme'' olarak geçiyor. Mobil uygulamada bakmamıştım online işlemlerde var muhtemelen mobilde de vardır. Bence çok işlevsel, istenilen seviyeye gelince mesaj ve mail geliyor (0,01 TL karşılığında) hemen giriş yapıp alım veya satım gerçekleştirilebilir.

Tamamdır buldum internet şubesinde. Mobil şubede yok ama.

• ebay'den encard ile alışveriş yapan oldu mu? Yapılabiliyor mu?
  • Arkadaslar hesapta cok az bir miktar para olunca sikinti olurmu? (Isletim ucreti vs.)

• Benim is bankasindaki parayi en paraya aktaracagim. Arkadaslar daha önce hic eft yapmadim. Eft ucreti 3.5 tl + kdv yaziyor. Gonderecegim oran 10 bin TL de olsa 3.5 tl kesilir demi? Elden cekip ugrasmak istemiyorum eft en iyisi sanirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

Benim is bankasindaki parayi en paraya aktaracagim. Arkadaslar daha önce hic eft yapmadim. Eft ucreti 3.5 tl + kdv yaziyor. Gonderecegim oran 10 bin TL de olsa 3.5 tl kesilir demi? Elden cekip ugrasmak istemiyorum eft en iyisi sanirim

Son aşamaya geldiğinizde belli olur zaten kaç tl kesileceği, benim bildiğim belli bir paraya kadar galiba 30 bin liraydı, eft sizin belirttiğiniz ücret kadar

• Farklı bir bankadaki kredimizi buraya transfer edebiliyor muyuz ? Daha uygun bir faiz oranı ile
  • St. Petersburg kullanıcısına yanıt
    Transfer su sekilde olur. Su an enpara.com un kredi faiz oranına bakın sizin çektiğinizden daha iyiyse basvurun istediginiz tutar onaylanirsa bunu cekip eski kredinizi kapatabilirsiniz.

• Jose Mari kullanıcısına yanıt
    hayır.
  • Yaklaşık 10 gün geçmesine rağmen ismimin yer aldığı kart hala gönderilmedi.
  • Jose Mari kullanıcısına yanıt
    para olsa da olmasa da sıkıntı olmaz
  • 
Sayfa: önceki 567568569570571
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.