Şimdi Ara

Final maci. Skor: 1-1 Dk70. Oyundan forvet cikarmak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya biri buna mantikli bir izahat getirebilir mi?
    Tudor bile yenilecegi macta iki bek birden cikardi. Ha tartisilir ama mesele zihniyet. Adam kenarda ortaya bir karakter koyuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çift forvet genelde gole ihtiyacın varsa yapılır. Skoru bulduktan sonra çift forvetle devam etmek risk olur. Zaten tekrar golü yedikten sonra tekrar çift forvete döndü. Puan maçı değil sonuçta bu.
  • Beyin yok ki arkadaş adamda iki adım ötesini bırak bir adım ötesini dahi göremiyor.
    Değişiklik olduğu dakika takım iyi oynuyor vs girmeyeceğim ona maç hala 1 1 bay zeka senin hala gole gollere ihtiyacın var hangi akılla forvet çıkartıyorsun.
    Ortasahayı tutup gol atabilirim düşünebilir yahu ya atamaz isen tekrar mı forvet sokacaksın basket maçı mı bu değişiklik hakkı 3 sen 2 değişikliği telef ediyorsun bu keskin zekan ile.
    Ne oldu 3 1 yaptılar eline verdiler aykut naptı son 5 dakika forvet aldı başladığı noktaya geri döndü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gol yiyoruz ve ardindan forvet oyuna sokuyor. Golu buluyoruz. Ustune ritmi de yakaliyoruz ve tekrar tek forvete donuyor ve tekrar golu yiyoruz. Sonra yine forvet aliyor

Bu herif teknik direktor ise dunyada herkes teknik direktordur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağlayanın malı gülene yaramaz..

• Adamın her şeyi ezbere, robot gibi. Menajerlik denen şeyden nasibini alamamış maalesef. Dik kafalı ve ezberci zihniyetten başarı beklenemez.
  • Adamda teknik bilgi menajerlik sıfır bildiğin bedenci ya.

İsmail Kartalı merak ediyorum Ankaragücüyle yardımcısıydı ya bakalım nasıl taktik yapacak.

• nasıl 2 forveti oyuna aldı ben hala bu olayın şokundayım şoktan çıkıp bunun cevabını bulayım sonra onu düşünüp bir şoka daha gireceğim
  • Adama her yıl 30 milyon euroluk transfer bütçesi veriliyor

Aldığı adamlar Dirar Kadroda olmayan İsla ilk 11 yüzü görmeyen Valbuena

Ortasaha da iki tane çapa oynuyor.Mehmet Ekici jübilesini yaptı

Sözleşmesi biten Haka senelik 10 milyon tl vererek tekrar sözleşme imzaladı.Gsdeki Japonun çeyreği etmez.

Yallah Konyaya bir daha gelmemek üzere hemde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.