Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Final Fantasy XV DLC'si ‘Episode Ardyn’ Mart 2019'da Çıkacak

1
Cevap
0
Favori
10
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Final Fantasy XV DLC'si ‘Episode Ardyn’ Mart 2019'da Çıkacak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      9691 Mesaj
      08 Kasım 2018 11:11:58 Konu Sahibi

Square Enix, Final Fantasy XV'in hikaye indirilebilir içeriği Episode Ardyn'in Mart 2019'da çıkış yapacağını duyurdu.

Ardyn'in mücadelelerini canlandıracak bu hikaye indirilebilir içeriği Insomnia'da, ana oyundaki olaylardan yaklaşık 30 yıl önce geçecek. Oyuncular 2000 yıldan uzun bir süredir Lucis'e yöneltilen öfkeye ve Astrallerle olan çatışmalarına tanık olacak.

Square Enix, ayrıca Episode Ardyn indirilebilir içeriğine köprü görevi görecek Final Fantasy XV Episode Ardyn – Prologue adlı bir kısa animasyon üzerinde çalıştığını da duyurdu. Kısa anımsyon Ardyn'in intikam için neden bu kadar vahşi bir hale geldiğine dair bir kaynak sağlayacak.

Final Fantasy XV PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda.

Episode Ardyn için yayınlanan teaser videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

|
      |

• Yarbay
      2225 Mesaj
      10 Kasım 2018 00:07:49
      Şu oyunu oynamak bir nasip olmadı.Hep alıcam dedim bir engel çıktı alamadım.Bir sonraki indirimde alıcam bakalım gene ne engel çıkıcak
      |
      |

Reklamlar
SEO
nice türkiye
paykasa
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.