Şimdi Ara

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Ana Konu ve Oynayacaklar Listesi ( PS3 & PS4 & PC ) (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.378
Cevap
15
Favori
67.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun 2 hafta ücretsiz olmuş almadan önce denemek iyi olur ancak nasıl indiricez bir türlü indiremedim sanırım indirmesi ücretli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulquiorra119

oyun 2 hafta ücretsiz olmuş almadan önce denemek iyi olur ancak nasıl indiricez bir türlü indiremedim sanırım indirmesi ücretli

http://www.ffxiv-freetrial.com/us/ bu linkten indirebilirsin.

Ayrıca Free Trial için bazı kısıtlamalar var. Onlarıda aşağıdaki linkten ulaşabilirsin.
    http://support.na.square-enix.com/faqarticle.php?id=5382&la=1&kid=70929&ret=main

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Shogun -- 1 Ağustos 2014; 12:33:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ulquiorra119

oyun 2 hafta ücretsiz olmuş almadan önce denemek iyi olur ancak nasıl indiricez bir türlü indiremedim sanırım indirmesi ücretli

quote:

Bu deneme sürümünün PS3 ve PS4 tarafında olmadığını belirtelim.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Final_Fantasy_XIV_A_Realm_Reborn_14_Gun_Boyunca_Ucretsiz-64706.htm

• world transfer yapıcam yanlız üstümde 46m gil var bunu nasıl transfer edebilirim önerisi olan ?
  • oyunu indirip denedim grafik ve karakter yaratma ekranı güzel oynanışın target olduğunu bile bile indirip denemek istedim belki severim dedim ancak imkansız o kadar emek harcayıp non target yapmamaları kötü olmuş direk sildim oyunu black desert beklemeye devam
  • Arkadaşlar bu oyunu bayadır bekliyodum ilk ps3 e indirdim hesap açtım bi süre oynadım sonra ücretliymiş her ay belli bir ücreti varmış herneyse dünde ps4 için aldım oyuna giricem yeni hesap açıcaktım direk eski hesabımla girmem gerekiyomuş o hesabında şifresini hatırlamıyorum şifre yenile diyorum Security Question ı da hatırlamıyorum ne şifreyi yenileyebiliyorum nede oyuna girebiliyorum verdiğim paraya yazık oldu oyunuda oynayamıyorum şuan başka bir hesapla girmeye çalışıyorum önceki hesabımdan başka hesapla giriş yaptırmıyo yardımcı olabilicek birisi varsa çok çok memnun olurum

PSN- Jetski-55
  • Taylanozzkn T kullanıcısına yanıt
    Aynı olay bir arkadaşında başına gelmişti oyunun cd keyi elindeyse service and supporttan canlı yardım butonuna bas sorununu anlat senden bi kimlik fotokopisi gibi bir şeyi taratıp yollamanı istiyorlar daha sonra yeni şifre veriyorlar girebiliyorsun .Ama ps4 için tekrar oyunu alman lazımmı bilmiyorum @Taylanozzkn
  • alidelen A kullanıcısına yanıt
    security questionuda hatırlamıyorum bunun bir çözüm yolu yok mu unutanlar için
  • Arkadaşlar MMO oynamayı severim. Fakat daha önce hiç Final Fantasy serisi oynamadım. Sizce bu oyuna aşina olabilir miyim? Bir de PSN üzerinden oyun süresi almayı bulamadım. Fiyatları merak ediyorum da TL bazında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RideMyRocket

Arkadaşlar MMO oynamayı severim. Fakat daha önce hiç Final Fantasy serisi oynamadım. Sizce bu oyuna aşina olabilir miyim? Bir de PSN üzerinden oyun süresi almayı bulamadım. Fiyatları merak ediyorum da TL bazında.

Genel olarak FF oyunları birbirinden bağımsız.Ama bazı mekanlar , karakterler , yaratıklar (Hatta bir çoğu) , summonlar vs. bazı oyunlarda ortak.Yani önceki FF oyunları oynamış olsan *aa ben bu bossu daha önce ff7'de görmüştüm* lafını söyleyip nostalji yaşadırdın en fazla Ha birde combat kısmının yavaş olduğunu bil ; 2.5 saniye gcd var.Biraz durgun gelebilir diğer mmo'lara göre.
  • Stone Vigil'a kadar her ?ey çok monoton ve yava? gelebilir oyunda ilk ba?layanlar için ki bu da 41 level bir dungeon ve oyunda max level 50.(50 den sonrasy için horizontal progressing var.)Stone Vigil'den 1st Coil'e kadar olan bölüm de orta düzeyde devam ediyor ve asyl oyun 1st Coil(Raid) ile ba?lyyor ve artyk oyun gerçekten hyzly bir hale geliyor.SCoB'de(Mevcut olan en zorlayycy raid) de o 2.5 sn içinde 2-3 hamle öteni dü?ünmen gerekiyor genelde.Oyun gerçekten süper oldu son gelen 2.3 patch'iyle.PvP eksi?i vardy fazlasyyla kapatyldy.PvE'si de zaten ?u an MMORPG sektörünün en iyi PvE sistemi.FF oyunu oldu?u için grafikler,atmosfer ve ses zaten mükemmel ötesi.Ayryca oyuna ba?lamak için en iyi zaman ?u an.Çünkü 2.3 patch'i bir catch-up patch,bir nevi 2.4'e hazyrlama niteli?inde.O bir zamanlar u?runa uyumady?ymyz o i90 itemlar her yerde ve ayryca yeni getirilen Hunt sistemiyle de i110 itemlary toplamak en fazla 5-6 haftanyzy alyr ki 2.4 Ekim ayy civarynda gelicek.

Oyuna ba?lamayy dü?ünüyorsanyz Lich(EU) da ba?lamanyzy öneririm ?u an 6 tane 50 arkada?ymyz var ve 8 oldu?umuzda da sadece Türklerden olu?an bir static group planlyyoruz.Halihazyrda Rank 6 FC(Guild) var. Yeni ba?layanlara ya da server transferi yapacaklara elimizden geldi?i kadar yardym ederiz.

Friend List için; Cat Daddy / Michael Jordann

• öncelikle slm GumusVuvuzela sizlerin arasına katılmak isterim
  • Bu oyunu denememin herhangi bir yolu varmı?
  • lich serverındayım ben de.akşamları online olabiliyorum iş nedeniyle.aktif FC ya da LS varsa katılmak isterim.
  • Callofkinq C kullanıcısına yanıt
    Evet var.http://www.ffxiv-freetrial.com/en/ şu linkten indirebilirsiniz 2 haftalık bir süre var kısıtlamalar linkte yazıyor.
  • jihadjoe J kullanıcısına yanıt
    Evet burdan veya özel mesajdan nickinizi söyleyin hemen eklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ashina

Evet var.http://www.ffxiv-freetrial.com/en/ şu linkten indirebilirsiniz 2 haftalık bir süre var kısıtlamalar linkte yazıyor.

En azından nefes almaya izin varmış... Neyse yinede indirip denicem...Türkler genel olarak hangi server'da oraya geleyim ts vs varsa onuda gönderirseniz oyunda hakkında bilgi alayım.
  • Callofkinq C kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum.Baktığınızda öyle gelebilir fakat belki en fazla 20 level sınırı ve 'tell' in kapalı olması sorun olabilir.Diğer kısıtlamalar zaten düşük levelda gerekli değil.Hani trial'i indirdikten sonra trial olduğunu unutursunuz bile.Biz Lich serverındayız oyunu indirdikten sonra data center olarak chaos seçip karakterinizi oluşturun ondan sonra Lich serverını seçin.Ts yok fakat oyun içi chat grubu olarak adlandırabileceğimiz linkshell var.Onun aracılığı ile konuşabiliyoruz.Trial'de ordan konuşabilirsiniz ona kısıtlama yok.Başladığınızda nickinizi verin ben eklerim hemen.
  • Bende oyunun pc versiyonu var, ps4 versiyonu alsam mevcut S-E hesabim ile iliskilendirsem bedava 1 aylik oynama suresi kazanabiliyormuyum?
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.