Şimdi Ara

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Ana Konu ve Oynayacaklar Listesi ( PS3 & PS4 & PC ) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.378
Cevap
15
Favori
67.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7-8 ay aradan sonra tekrar başlamış bulunmaktayım oyuna.Moogle serverında oynayanlar varsa ekleyebilirler.Arzela Adrem.
  • Arkadaşlar oyunu Ps3 için yükledim oynadım ilk ayım bittiği için ilkkez 30 günlük yükleme yapmak için mog staition oyun sitesinden yükleme yerine girdim ancak sürekli 1 euro para çekip bu hatayı An error has occurred.
    Please confirm the status of any relevant options and then try again.
    For details, please contact the Square Enix Support Center.
    (Error code: 406) Alıyorum ?? kredi kartım yurt dışı işlemlere açık çok alışveriş yaptım limitinde hiç bir sorun yok 1euro çekip hata veriyor Lütfen yardımcı olun 60 günlük katlar var ama siteler hep yabancı gemiyle gönderim yazıyo böyle 60 günlük kart alıp kart üstündeki numaraları direk emailime gönderebilen bi site yokmu siz nasıl yapıyorsunuz süre uzatma işlemini lütfen bilen birileri yardım etsin 5 euro çöpe gitti
    Birde son sorum arkadaşıma Pc versiyonunu yükledik oyunun başında ses vardı şimdi yok ne yapsak oyunda ses gelmiyor SES problemi yaşayıp çözenler varsa lütfen yol göstersinler

• Grandiada odin serverinde Archer açtım beklerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozandoğan

Arkadaşlar oyunu Ps3 için yükledim oynadım ilk ayım bittiği için ilkkez 30 günlük yükleme yapmak için mog staition oyun sitesinden yükleme yerine girdim ancak sürekli 1 euro para çekip bu hatayı An error has occurred.
    Please confirm the status of any relevant options and then try again.
    For details, please contact the Square Enix Support Center.
    (Error code: 406) Alıyorum ?? kredi kartım yurt dışı işlemlere açık çok alışveriş yaptım limitinde hiç bir sorun yok 1euro çekip hata veriyor Lütfen yardımcı olun 60 günlük katlar var ama siteler hep yabancı gemiyle gönderim yazıyo böyle 60 günlük kart alıp kart üstündeki numaraları direk emailime gönderebilen bi site yokmu siz nasıl yapıyorsunuz süre uzatma işlemini lütfen bilen birileri yardım etsin 5 euro çöpe gitti
    Birde son sorum arkadaşıma Pc versiyonunu yükledik oyunun başında ses vardı şimdi yok ne yapsak oyunda ses gelmiyor SES problemi yaşayıp çözenler varsa lütfen yol göstersinler

Özelden cevap verdim burdan da yazayım.Support'a bir ticket atın böyle böyle oldu diye onlar çözerler muhtemel sorunu.Ve o çekilen 1 euro'lar muhtemel kartı doğrulamak içindir yani geri verilir.Ama dediğim gibi kesinlikle support ile görüşün.

• Oyun çok iyi yalnız.

• feckless kullanıcısına yanıt
    ps4 de baglanti nasil? lag sorunu var mi?

ben oyun ilk ciktiginda pc'de oynuyordum ve o zamanlar vpnsiz oynamak baya guctu dungeon veya raid yapilmiyordu baya lag oluyordu. ps4 de pingleri dusurmenin yoluda yok nasil oynuyorsunuz?
  • Selamlar. Phoenix de yeni bir Türk guildi kuruyoruz bütün arkadaşları bekleriz. şimdilik 3 Türküz.
  • Lag bende yok yağ gibi akıyor oyun

• Lich'te başlayan herkese elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım. Her türlü sorunuzu bekliyorum. Yeterli sayıyı toplarsak da yeni bir Türk FC açabiliriz. Bir an önce gelin ki 2.4 gelmeden End-Game raidlere başlayalım

Lich'te friendlist e eklemek için : Cat Daddy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcmonster25 -- 7 Temmuz 2014; 5:04:50 >
  • Merhabalar:

Yeni açılan Phoenix serverında, Promathia ile birlikteyiz. Server değişimi yapmak isteyenlere ücretlerini karşılabiliriz.
  • Lich'te ben de yeni karakter açtım, karakterin ismi; Solomon Destarch

bir de bir sorum olacak, muhtemelen bahsi geçmiştir de kafamı ps3'deki hesabı ps4'e geçirirken ücret ödeme zorunluluğu karıştırdı, şimdi pc'de başladım fakat ps4'e geçmek istiyorum. nasıl işliyor sistem? ücret mi ödeyeceğim yoksa square enix hesabımdan giriş yaptığımda yine karakterlerim gözükecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuclearbat -- 10 Temmuz 2014; 3:24:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuclearbat

Lich'te ben de yeni karakter açtım, karakterin ismi; Solomon Destarch

bir de bir sorum olacak, muhtemelen bahsi geçmiştir de kafamı ps3'deki hesabı ps4'e geçirirken ücret ödeme zorunluluğu karıştırdı, şimdi pc'de başladım fakat ps4'e geçmek istiyorum. nasıl işliyor sistem? ücret mi ödeyeceğim yoksa square enix hesabımdan giriş yaptığımda yine karakterlerim gözükecek mi?

ekstradan ps4 lisansı alman lazım psn den.
  • Promathia P kullanıcısına yanıt
    eyvallah, bir sorum daha olacak ondan da emin değilim, cross platform mu bu oyun? pc'deki oyuncularla ps4'deki oyuncular aynı serverlarda mı?
  • nuclearbat kullanıcısına yanıt
    Yeni bir lisans almak zorunda değilsin. Burada(http://blog.us.playstation.com/2014/04/11/final-fantasy-xiv-upgrade-from-ps3-to-ps4/ ) detaylı olarak anlatılmış nasıl olacağı göz atmanı öneririm.
    Onun dışında oyun cross-platform olduğu için lodestone ve mogstationda silmediğin sürece karakterin her zaman görünür.
  • çok iyi, çok sağol. şu an story missionlarda sastasha dungeon'ına geldim, lich serverındayım ve server boş gibi sanki. duty finder olayı falan da kurtarmıyor, dungeon'a adam bulamıyorum.

edit: bu arada baktım siteye de ps3'den ps4'ye geçiş oluyor ama pc'den ps4'e geçmek için ps storedan almam gerekiyormuş hakatten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuclearbat -- 10 Temmuz 2014; 5:52:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuclearbat

çok iyi, çok sağol. şu an story missionlarda sastasha dungeon'ına geldim, lich serverındayım ve server boş gibi sanki. duty finder olayı falan da kurtarmıyor, dungeon'a adam bulamıyorum.

edit: bu arada baktım siteye de ps3'den ps4'ye geçiş oluyor ama pc'den ps4'e geçmek için ps storedan almam gerekiyormuş hakatten.

Duty Finder zaten 6-7 server arası ortak oluyor.Mesela bizimki Chaos data center'ı ; Cerberus , Lich , Moogle , Odin , Pheonix , Ragnarok , Shiva ve Zodiark.Bu serverlar arası Duty Finder ortak.

İlk dungeonlara sıra bulamama sebebin çok fazla kişinin yapmaması onları.Zaten bir kere girsen yeter onlara son levela kadar.Görev , fate yaparken o arada sıra alırsın gelince de girersin.

Serverın doluluğu hakkında bir yorum yapamayacağım , moogle serverında oynuyorum ben.Ve saçma sapan yerlerdeki fate'leri bile yapan 1-2 kişi oluyor en az.Şu anda durumlar nasıldır bilmiyorumda Moogle , Ragnarok ve Odin serverları en dolu serverlardı zamanında EU için.Diğerleri hakkında bir fikrim yok.

• Lich'te 5 Türk olduk arkadaşlar.1 aya kalmaz yeterli kişiyi toplarsak FC kurup raidlere başlayabiliriz diye düşünüyorum.
  • erdem3463 kullanıcısına yanıt
    eyvallah, sonradan öğrendim o server olayını. üstelik şikayetim biraz yersiz oldu aslında çünkü oynadığım saatlerde oyunun boş olması normal, yoksa gayet iyi server durumları. lichte diğer arkadaşlar da sağolsun halettik story quest dungeonlarını şimdi devam ediyorum.
  • [Deleted by Admins]
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.