Şimdi Ara

FiNAL FANTASY XIII-2 <Ana Konu> (Yeni Video ve Resimler Eklendi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
1
Favori
7.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mahs3R

Bu konu ile direkt alakasi yok ama yeni psp (NGP) icin Final Fantasy VII remake yapilacak dedikodulari dolasiyor,meraklilarina duyrulur.

Kaynak;

http://www.vg247.com/2011/04/11/ffvii-for-ngp-rumour-looks-suspiciously-like-complete-bollocks/

Valla o oyunun remake'i ya ps3'e gelsin yada psp 2'ye.İkisininde başımın üstünde yeri var.

•  FiNAL FANTASY XIII-2  <Ana Konu> (Yeni Video ve Resimler Eklendi)
  • FF 13 Gibi Olmasında. Ne Olursa Olsun
  • Final Fantasy XIII-2 (PS3, Xbox 360) : E3 2011 - Teaser (HD)

PS2 de oynadigim FFX 12 gibi olmasi en buyuk istegim. Vidyonun 8. saniyesinde genis bir alanda kosuyoruz.

• Final Fantasy XIII-2 E3 Official Trailer HD 720p

• Vanille-Lightning.
  • FF XIII-2 hakkinda Detaylar:
    .

Final Fantasy XIII-2'nin birden fazla sona sahip olacağı söylendi. (Final Fantasy X-2'de de var diye hatırlıyorum?) * OyundaRockstar'ın Red Dead Redemption'ından esinleniliyor. * Oyun, açık dünya oyunu olacak ve Red Dead Redemption'da nasıl atlara binip geziyorsak, FF XIII-2'de chocobolarile gezeceğiz. Oyunda çok fazla chocobo göreceğimiz söyleniyor. FF XIII'den bu yana çoğalmışlar galiba. * Oyundagörev sistemibulunacak. Bu görevler her an başınıza gelebilir. Bir tapınağa girdiğinizde, biriyle konuştuğunuzda vs. * Oyun ile ilgili bir çok yeni bilgiEylül ayında düzenlenecek olan TGS'deverilecek.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Final_Fantasy_XIII2den_Yepyeni_Bilgiler-16425.htm

• FF XIII-2'de chocobola gezebilecek olmamiza sevindim. Bu demek oluyorki FFX 13 deki dar kolidorlarda gecen oyun yapisi yerine PS2 deki FFX 12 deki gibi daha genis ozgurluk vaadeden dunyada oyunun gecicegini cikartabiliriz. Zira vidyoda bunu destekler nitelikte. FFX 12 gibi bir oyun olsun yeter.
  • Keşke savaş sırasında seçilebilen adam sayısı 4 olsa.Bazen 4 cü kişinin eksikliği hissediliyordu kombinasyonları yaparken.Umarım geniş haritalara ulaşmak için 30 saat oynamamız gerekmez gene.
  • Biran önce çıksada oynasak, böyle videoları görünce sabırsızlanıyorum :)
  • Oyundaki battle sistemi aynı fakat savaş sistemine giriş farklı olacak
    Klasik FF'lerde olduğu gibi konuşmalar olacak köy,kasaba gibi yerlerde
    Battle sistemi için xbox 360'da bulanan basitleştirilmiş battle sistemi update ile 21 temmuzda ps3'e gelecek
    Düşmanlardan belli sayıda battlelarda yardım amaçlı kullanılabilecek ( Baten Kaitosdaki gibi)
    Yukardaki free world olayı varsa ve chocobolarda bir artış varsa tahminimce Chocobo yetiştirme olayı ile gizli yerlere girebilme olayıda olacaktır diye düşünüyorum
    Final Fantasy 13 oynayanlar bilir , haritada bir tane dev vardı ve ondan görev alıyorduk adıda Atlas idi işte bunula xıı-2'de kapışacağız sonunda xıı'de nasip olmamıştı
    Final Fantasy 13'ün save'ini kabul edecek söylentisi vardı 13-2 için bakalım gerçekten olacak mı..
    Oyun grafiksel anlamda iyileştirilmiş diyebilirim
    Oyunda gizli görünmeyen objeler olacak ve bu objeleri büyü yaparak görünür yapabileceğiz ( Grandia 3'teki olay gibi)
    Summon olu mu bilmiyorum ama tahminimce olabilir diye düşünüyorum , benim için olmasada olur 7-8'deki gibi summon daha da yapamadılar
    Diyeceklerim bu kadar

Free World olacaksa işte bu mekanlarda olacak diye düşünüyorum gerçekten mükemmel mekan
     FiNAL FANTASY XIII-2  <Ana Konu> (Yeni Video ve Resimler Eklendi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 9 Haziran 2011; 16:30:20 >

• XIII nin dövüş sistemi ben de derin hüzün yaratmıştır.
    Umarım bunda biraz daha cilarlar dövüşleri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

XIII nin dövüş sistemi ben de derin hüzün yaratmıştır.
    Umarım bunda biraz daha cilarlar dövüşleri...

Merak etme aynı hüzün'e devam edeceğiz ama önemli olan değişkliklerin görünür bir şekilde değişmesi bence
  • Versus ne alemde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Copy Cat

Versus ne alemde ?

80 günde "Devri Alemde" gününü gün ediyor

Edit : Buyrun 8 adet 6000x3000 çözünürlüğünde Final Fantasy Wallpapers
    http://www.dosya.tc/upload/4b4PTZ/Desktop.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 9 Haziran 2011; 18:24:32 >
  • mesaj silme kalktımı yav bu mesajımı silemedim kaldı boş'a 1 mesaj atmış oluyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 9 Haziran 2011; 18:25:26 >
  • Final Fantasy XIII-2 - Lightning versus Bahamut

• Güzel düşünmüşler , kerataların bazen kafaları çalışıyor ama onca laf yedikten sonra çalışıyor..
  • aynen ya bende hayran kalmıştım ff XII ya sonra X-2 yi aldım ilk XII oynadığım için onda ki tadı alamadım bu yaz yine bitiririm XII yi yaklaşık 500 saat oynamıştım ama daha çözemediğim birçok şey yoktu

quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Final Fantasy XIII-2 (PS3, Xbox 360) : E3 2011 - Teaser (HD)

PS2 de oynadigim FFX 12 gibi olmasi en buyuk istegim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.