Şimdi Ara

Final Fantasy X HD Tam Açıklamalı Rehber Niteliğinde Ana Konu - METASCORE 84 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
4
Favori
13.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yunanın evlendiği temple'ı biliyorum hatta uçan gemiden cgi demo eşliğinde aşağıya iniyoruz ve düğün, bozana kadar robotlarla ve askerlerle kapışıyoruz işte o mekan ee nolmuş ordaki kutulara açınca oraya bir daha gidilmiyor mu ki? Benim oyunda açmadığım kutu kalmamıştı ama yinede girdiydim oraya sonradan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 15 Eylül 2011; 0:13:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Yunanın evlendiği temple'ı biliyorum hatta uçan gemiden cgi demo eşliğinde aşağıya iniyoruz ve düğün, bozana kadar robotlarla ve askerlerle kapışıyoruz işte o mekan ee nolmuş ordaki kutulara açınca oraya bir daha gidilmiyor mu ki? Benim oyunda açmadığım kutu kalmamıştı ama yinede girdiydim oraya sonradan

o işte düğüne dalmadan öncesinde temple var bütün temple larda gizli kutular var hatta bulmaca olarak onları açınca hani sin zaman yolculugu ile tidusu atıyor ya böyle kırık dökük bir yerde başlıyorsun oyuna ilk başlarda o mekanda temple var diğer bütün temple kutularını açınca ordaki templedan Seymour(du sanırım) onun arenada çağırdığı summonu cagırmayı ögreniyordu yuna ama düğünü basmadan önceki templeda gizli kutuyu açmazsan geri dönüşüde yok

• ilk temple dediğin oyuna ilk başladığımız yeri demiyormusun
    bi yaratıktan kaçıyoruz hatta baaj temple orası hatta oraya sonraları geri dönüp ordan lulu'ya onion knight ( ff7'de ki knight of the round summonu) silahını alıyoruz vede o bizi kovalayan yaratıkla kapışıyoruz hatta

yoksa sen şu şeyi mi diyon elektrikli bir tapınak var orda rahibe oluyor misali summonları öğrenmek için konuşuyor adamlarla

ve bir tapınak var içerde insanlar dolaşıypr ve heykeller var büyükçe adam anlatıyor hatta bak bunlar geçmişteki büyük summonerlar diye

birde su üstünde dans ettği yer var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 15 Eylül 2011; 0:34:05 >
  • Arkadaşlar aklıma bu saatte yeni şeyler geldi hepsini yukarıdaki yazıya ek olarak ekledim..( Hiçbir yazı alıntı değildir hepsini memory'den yani hafızamdan yazdım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 15 Eylül 2011; 13:54:44 >
  • @ zack06 usta senin memory masallah bizimki hala 18 Mgb :) devamli eror ellerine saglik varya muthissin gercekten bu isde bir numarasin.
  • PS2 de Thunder plainse kadar gelmiştim. Kuzen ps2 ödünç alınca memory de yer yok diye bütün save leri silmiş. Güzel bir yazı olmuş ellerine sağlık zack. Anılar canlandı valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

ilk temple dediğin oyuna ilk başladığımız yeri demiyormusun
    bi yaratıktan kaçıyoruz hatta baaj temple orası hatta oraya sonraları geri dönüp ordan lulu'ya onion knight ( ff7'de ki knight of the round summonu) silahını alıyoruz vede o bizi kovalayan yaratıkla kapışıyoruz hatta

yoksa sen şu şeyi mi diyon elektrikli bir tapınak var orda rahibe oluyor misali summonları öğrenmek için konuşuyor adamlarla

ve bir tapınak var içerde insanlar dolaşıypr ve heykeller var büyükçe adam anlatıyor hatta bak bunlar geçmişteki büyük summonerlar diye

birde su üstünde dans ettği yer var

şimdi baaj templedada summon yeri var işte ordaki summon özel ama demek istediğim diğer bütün temple larda gizli kutuları açmazsak ordaki summonu alamıyoruz hepsi için geri dönüş yolu var fakat yuna nın düğünü basmadan önceki temple yıkıldığı için hikaye vakti o kutu bulunup açılmazsa oyun sonuna geldiğinde mesela baaj için summon kapısı açılmıyor videosunu bulup atarım olmadı akşama doğru

• Yeni kalktım tamam senin dediğini şimdi hatırladım
    Aeonsları alırken gizli sandıklar var puzzle olarak yapılan onları açınca poff diyor dediğin gibi onları açmazsak alamıyoruz dediğini geri dönüş var ama dark aeonslar çıktığından girişte ölüyoruz...
  • Bu rehberle birlikte artık yolunuzu şaşırmassınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

Bu rehberle birlikte artık yolunuzu şaşırmassınız

Yol şaşırılırda ne yapılması gerekenlerde şaşırılmaz
  • Adamsın zack hocam, pis gaza getirdin. PS2'ye ilk aldığımda Lord Seymour'u geçemeyip sonra orijinal dvd'yi kırmıştım. Sonra tekrar FFX bundle alıp tekrar denemiş ve yine geçememiştim. Ta ki Rikku'nun Steal yeteneğiyle Seymour'u iyileştiren guard'larının sırrını çözene kadar. Lanet oyun lanet Boss.
  • Sonuçta taktiği bulmuşsun önemli olanda o
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Adamsın zack hocam, pis gaza getirdin. PS2'ye ilk aldığımda Lord Seymour'u geçemeyip sonra orijinal dvd'yi kırmıştım. Sonra tekrar FFX bundle alıp tekrar denemiş ve yine geçememiştim. Ta ki Rikku'nun Steal yeteneğiyle Seymour'u iyileştiren guard'larının sırrını çözene kadar. Lanet oyun lanet Boss.

orjinal dvd'yi mi kırdın??

Afferin...

• quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

@ zack06 usta senin memory masallah bizimki hala 18 Mgb :) devamli eror ellerine saglik varya muthissin gercekten bu isde bir numarasin.

Eyvallah baba sağolasın
    Asıl sen 1 numarasın

Keşke Final Fantasy 8 çıksaydı da ilk göreve nasıl Leonheart kılıcı alınır ve metal örümcek dövülür onu yazsaydım :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Adamsın zack hocam, pis gaza getirdin. PS2'ye ilk aldığımda Lord Seymour'u geçemeyip sonra orijinal dvd'yi kırmıştım. Sonra tekrar FFX bundle alıp tekrar denemiş ve yine geçememiştim. Ta ki Rikku'nun Steal yeteneğiyle Seymour'u iyileştiren guard'larının sırrını çözene kadar. Lanet oyun lanet Boss.

ben daha farklı şekilde sırf yunayı kullanarak öldürmüştüm

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

İğrenç bu soundtrack ya tapınaklarda çalıp duruyor AMENO gibi bir şey ıy içim ürperdi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

İğrenç bu soundtrack ya tapınaklarda çalıp duruyor AMENO gibi bir şey ıy içim ürperdi...

Etkileyici ve farklı bir müzik ama her etkileyici müzik güzel olmuyor. Katılıyorum ben de.

• Final Fantasy 9 : Melodies Of Life'ı dinleyin derim kaç gündür onu dinliyorum ingilizce versiyonunu çok güzel ya
  • ost isteyenler ''blue laguna'' yazsınlar googleye istediklerini bulurlar olmadı ''khinsider'' iyi bir site baya bir doyurucu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.