Şimdi Ara

FINAL FANTASY VII REMAKE | PS4 ANA KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
586
Cevap
9
Favori
21.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2. Sayfaya gelmesi bile büyük bir başarı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ''First on PS4'' olayı nedir oyun sanırım süreli ex olarak çıkacak Ps4'de aynı yeni Tomb Raider oyunu gibi.

Neyse çıkışı 2017-18 bulur çok bekletmezler umarım.
  • şok edici bir haberdi gerçekten de :)

shenmue ile birlikte
  • Gecenin en bomba duyurusuydu. Oyunun fanları çıldırdı normal olarak.

• Hayırdır yazmamışsın konuya.Her konuya damlarsın burada yoksun, ne iş?

@d3vstator
  • Hayatımızın oyunu geliyor material'leri birleştirmeye hazır olun
  • @PisObit
    Materia hocam, material değil...

@Raigıyıııı
    Yazarız da, daha henüz o video dışında bir gelişme yok, babunlar gibi bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 18 Haziran 2015; 2:22:51 >
  • Oyunun youtube dan videolarını izledim de çok merak ediyorum acaba nasıl yapacaklar. O dönemin izlerini taşıyor oyun onları bozmadan bu zamana uyarlarlarsa çok güzel olur çünkü oyunda teknoloji yetersizliğinin getirdiği bir güzellik var.

Zack Abi gözün aydın konuyuda kapmışsın heyecanla bekliyoruz artık.
  • 18 yıl olmuş vaybee.. daha dün gibiydii.,..................
  • Mactavish- M kullanıcısına yanıt
    Final Fantasy 7 olunca konuyu kimseye açtırtmam

• http://gamerant.com/final-fantasy-7-remake-changes-e3-122/

• Klasik sistem gelmeyecek gibi gözüküyor, daha geniş kitlelere yaymak için modernize edecekler. Bari 13 gibi gelse, lightning returns ve 15'deki sistem olmasın.
  • Gençlik yıllarımın efsane oyunu. Yenilenmiş hali öyle böyle çıkacağını biliyordum. İyi oldu.
  • Playstation'ı bugünlere taşıyan yegane oyunlardan olmasının hatırına ve kaliteden ödün vermemek adına, Playstation 4 e özgü olmasını dilerdim. Orijinal FF VII kadar büyük bir oyun olacağını zannetmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tetsuya Nomura: “Final Fantasy VII Remake Orijinalden Farklı Olacak”

Final Fantasy VII remake duyurusunun heyecanını daha atamamışken Final Fantasy VII’nin yönetmeni Tetsuya Nomura, geliştirilmekte olan Final Fantasy VII Remake ile ilgili yeni bilgileri verdiği röportajla paylaştı. Remake’ten çok daha önce duyurulmuş olan HD port’un halen hazırlanmakta olduğunu söyleyen ünlü yapımcı, oyunun remake sürümünün orijinal oyundan farklı olacağını belirtti. Remake versiyonu üzerindeki çalışmaların ise HD Port hazırlanmaya başladığı sıralarda başladığını söyleyen Nomura, HD Port ile birlikte remake versiyonun duyurulmasından çekindiğini belirtti.

Yeni yapımın neden orijinalden farklı olacağıyla ilgili olarak Tetsuya Nomura, orijinal oyunu sadece yeni grafiklerle yapmakla orijinal sürümü asla geçemeyeceklerini düşünüyor. Bu yüzden yapım aşamasında olan remake sürümünün öyle basit bir remake olmadığını ve de Kitase ve diğerlerinin remake üzerinde çalıştığını söylüyor. Nomura “Senaryo için Kazushige Nojima duyurulduğundan hikaye üzerinde çalışılacak, lütfen bekleyiniz.” dediğinde heyecanımız daha da arttı. Demek oluyor ki hikayede değişen veya eklenen kısımlar olacak. 

Ekibin yaşlanmakta olduğunu da belirten Nomura, işi genç nesle bırakmadan orijinal ekibin halletmek istediğini söyledi. Belki de oyuncular arasında böylesine çok sevilen bir oyunun bir başkası tarafından yapılacak değişikliklerle remake olarak gelmesi oyunun 18 yılda oluşturduğu kitlesini derinden üzecekti. O yüzden yeniden yapımı yeni bir ekibe bırakmadan orijinal ekibin ele alması doğru bir karar olmuş bence.

Ayrıca Tetsuya Nomura Final Fantasy VII Remake ile yeni bilgilerin önümüzdeki kış döneminde paylaşılacağını belirtti.

Lafın kısası Nomura “bekleyin” diyor biz oyunculara ve ne kadar zor olsa da orijinalden daha iyi bir oyun yapmayı amaçlıyor. Daha önce FF 7 oynamış ve ilk defa oynayacak oyuncular olarak heyecanla bekliyoruz.

Kaynakhttp://www.animefantastica.com/final-fantasy-vii-remake-orijinalden-farkli-olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 19 Haziran 2015; 16:57:09 >

• Hikayeyi bozacaklarını sanmıyorum, muhtemelen oyunun süresini artırmak için çeşitli eklemeler yapacaklar gibi geldi. Gerçi oyunun süresi de eşek gibiydi, ilginç bir karar. Son 10 yılda çıkan her FF oyununa test oyunu gözü ile baktılar neredeyse, hepsinin oynanış mekaniği farklıydı, bunu da o kafa ile yapmasınlar yeter.
  • Evladim olsa sevmem bu oyunu tam bir çöp

• Don Corneo, Honey Bee ve Gold Saucerdaki birkaç olay gibi şeyleri ya cikaracaklarini ya da üzerinde değişikliğe gideceklerini düşünüyorum. Eski FF ve birçok PS1 oyununda mekanın tümü resimden ibaretti ve belirli bir kamera açısından dışarı çıkamıyorduk. Haliyle oyunu yeni nesile tasirlarken hem teknolojik imkanlardan yararlanacaklar hem de tecrübelerini bu yeni oyuna ekleyeceklerdir. Konu yine ana hatlarıyla aynı olacaktır. Oynanış da ise degisiklige gideceklerdir; ancak eski oyunu oynayanların da ayni tadi alabilmesi icin ellerinden geleni yapacaklardır bana göre. Neticede bu oyunu senerlerdir bekleyen biz FF7 hayranlarından baskaları degil. Yapımcılar buna benzer şeyleri 4-5 sene öncesinde de dile getirmislerdi, yeni bir şey göremedim ben.

• E3'ün en bomba duyurularından biriydi resmen ortalık yıkıldı.

Son habere göre sadece grafiklerde değil, hikaye üzerindede oynamalar olacak acaba nasıl değişikliklere gidecekler merak ediyorum.

Ps4 için Time Ex bir oyun olmasına rağmen bence Ps4'de diğer platformlardan çok daha fazla satacak diye düşünüyorum.
  • Final Fantasy VII Remake neden önemli? Tıkla

Bir Oyuncunun Hatıra Defteri: Final Fantasy VII Tıkla
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.