Şimdi Ara

Final Dersanesi İnteraktif Sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
3
Favori
141.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet beyler harika bir yenilik getirmişler.Bence gayet başarılıhttp://interaktif.final.com.tr/ buraya girip kutucuğa 2254ez yazın fasikülden herhangi bir sorunun çözümü...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iyi yapmışsın paylaşsın kardeşim ama bu elinde bu senenin final dergisi olmayan adamın bir işine yaramaz :)
  • TaLeBee kullanıcısına yanıt
    Dergisi olanların haberi olsun diye açtım

• geçen yılın olmuyor mu dergi
  • ahbeazizim kullanıcısına yanıt
    Hocam maalesef olmuyor.Yeni sistemde dergide her sorunun yanında kod var.Eğer dergilerin soruları aynıysa sayfayı falan söylersiniz size yardımcı olabilirim

• Ygs 1. dergi kimya 10. soru ya bakar mısın? Misâl..
  • ahbeazizim kullanıcısına yanıt
    r1szf1

• Sadece dergilerin mi cozumu var yoksa odev eklerinin dergi denemelerininde çözümü var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bu şifreleri nerden aldınız acaba?

e:hocam şimdi inceledim gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VinniePazienza -- 12 Eylül 2014; 21:48:47 >
  • Gençler mat fem sorularının yanında bu şifreler var onları yazıyoruz kutuya. Yani her sorunun bir şifresi var ver sadece Final dergilerinde kullanılabiliyor bu sistem

• soru aynı soru değilmiş ama çok sıkıntılı oluyordu güzel sistem olmuş, soru cözümüne gittigimde bugün 12 lerin dergilerinde gördüm bende
  • fatih591 kullanıcısına yanıt
    Daha onları vermediler hocam :)

• Verdikleri soru bankalarının da çözümü var mı?
    Daha almadım kitapları yarın alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neuroxena -- 24 Eylül 2014; 15:19:57 >
  • Neuroxena kullanıcısına yanıt
    Yarin kitaplari alinca buraya yazarmisin cozumlu mu degil mi diye bizim dersane 30 basliyor

• Bu sistem bide yeni cikan video cozumlu fizik soru bankasindada var gayet guzel sistem ama videonun sesi baya kisik oluyo sistem yada kulaklik sart onun haricinde sahane bi sistem.diyebilirim ama.zaten cogu dershanenin sistemindede.boyle seyler vardir diye dusunuyorum

• fatih591 kullanıcısına yanıt
    hayır soru bankaları çözümlü değil . sadece dergiler de sayısal testler (mat fizik biyo) çözümlü. siteye girdiğinizde soru yanındaki kodları o boş kutucağa yazın oluyor . orda sayı, ders falan yazıyor ama onu takmayın bişey değil. direk kutucağa kodları yazın .

ödev kitapçığında olurmu bilmiyorum daha ödev kitapçığı dağıtmadılar . ben mezun olarak gidiyorum.
  • Ben o kodu yazıyorum fakat herhangi birşey olmuyor anlayamadım çözümünü bilen var mı ?
  • Geçen senekilerin çözümlerini kaldırmışlar arkadaş lanet olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-94073CDE9 -- 14 Eylül 2015; 12:58:40 >
  • Bu kadar aptalca bir iş görmedim. Elimde arkadaşımdan aldığım geçen seneden kalma tarama testleri var. Soruların kodları değiştiği için çözümü göremiyorum. Birey herkese açık şekilde tüm kitaplarını paylaşıyor. Bunlar nasıl insanları mağdur ederiz diye uğraşmışlar.
  • 2018 basımı tarama testi var bende kodu giriyorum göstermiyor. nasıl bir cimriliktir bu ya. Hala da saman kağıdına basıyorlar kitapları
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.