Şimdi Ara

filme altyazı gömme programı buyrun (7mb) + altyazı senkron programı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
7
Favori
239.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

arkadaşlar, tam tersini sorsam..

Altyazı gömülü olan bi filmden altyazıyı nasıl çıkarabiliriz ?

çıkaramazsın bildiğim kadarıyla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Frost_Nova

quote:

arkadaşlar, tam tersini sorsam..

Altyazı gömülü olan bi filmden altyazıyı nasıl çıkarabiliriz ?

çıkaramazsın bildiğim kadarıyla.

bencede çıkaramazsın .... bazı indirdiğim filmlerde farklı dildeki altyazıları video edit proframları ile flulaştırıp oranın üzerine diğer dildeki altyazıları gömdüklerini gördüm ... örneğin rambo : 4
  • Ya beyler alt yazı gömmek degilde
    Video ustuen nıckımı, url adresimi vs.. vs.. yazmak istiyorum
    logo şeklinde yazıp koymak ıstemıorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: JuaN1925

Ya beyler alt yazı gömmek degilde
    Video ustuen nıckımı, url adresimi vs.. vs.. yazmak istiyorum
    logo şeklinde yazıp koymak ıstemıorum.

sony vegas pro kullan video edit programıdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: theshiver

ben bu programı uzun zamandır kullanıyorum bu güne kadar en az 10 film'e alt yazı ekledim ve ne görüntüde bozulma nede alt yazıda sorun vs. kesinlikle karşılaşmadım oldukça başarılı bir program ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.

beklenen cevap buydu galiba.. paylaşım için teşekkürler.. çok kişi arıyor böyle programları.
  • öncelikle mecburen ufak bir HRT @nihat1551 program çok iyi ancak 512x384 boyutunun yukarısına çıkamıyor.onun dışında gayet iyi

neyse konuya döneyim
    daha önceki mesajımda (previously on my posts) altyazının büyüklüğünden şikayet etmiştim.işin garibi altyazıyı büyüklüğünü 3 yaptım pc ekranında normal gözükmesine rağmen TVde daha küçük gözüküyo.bu sorun değil ancak asıl sorun bu altyazı TV ekranında çok aşağıda kalıyor.neredeyse altyazı aşağı kaçacak.bunun sebebi ne olabilir nasıl üstesinden gelebilirim?

yazı tipini de değiştirmeme izin yok,peki niye oraya değiştirme fonksiyonu konulmuş ilginç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 9 Eylül 2008; 17:18:24 >

• dostum senin tv de anormallik olmasın

şaka bir yana madem yazı altda kalıyor demekki sen çevirken yüksekliği normalden fazla yapıyorsun yatay aynı kalsın dikine oranı azalt 1. sayfada standart ekran diye verdim
  • quote:

Orjinalden alıntı: nihat1551

dostum senin tv de anormallik olmasın

şaka bir yana madem yazı altda kalıyor demekki sen çevirken yüksekliği normalden fazla yapıyorsun yatay aynı kalsın dikine oranı azalt 1. sayfada standart ekran diye verdim

yaav bırak şimdi
    standart ekran 340x188 bu çözünürlük çok düşük 72 ekran bir tvde çok berbat gözükür.youtube videolarından biliyorum çünkü.görüntü çok bulanık oluyor.kaldı ki çözünürlük 512x384 yani programla elde edilebilecek maksimum çözünürlük bile benim için yetersiz ama buna da razıyım.çözünürlük daha fazla artmıyo artarmış gibi gözükse de artmıyor(bu görüşümü destekleyen bir foruma rastladım ).
    altyazı tipini değiştirdim olmadı ki (unicode bilmem ne) altyazı büyüklüğün değiştirdim yine olmadı.
    işin ilginç yanı wmp,mp classic ve power dvd ile denediğimde altyazılar daha büyük gözüküyo TVdekinden.pcde altyazılar videonun o kadar da aşağısında değil.

bu arada programın sesi yükseltme özelliğine bayıldım.çok işime yarayacak bir özellik."elimdeki filmlerin sesleri çok düşük bunları seslerini nasıl yükseltebilirim lütfen yardım edin." gibisinden konu açan olursa hemen bu programı önereceğim.ayrıca SUPER© video converter'da da db arttırma var sanırım deneyip tecrübemle sabitleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 9 Eylül 2008; 23:49:11 >

• yaw novacım sen bi dediğimi denesene allah allaaah bizde 72 ekranda bu şekilde izliyoruz ....

aslında senin yaptığın gibi bende yaptım aşşa kaydı görüntü hee bu sefer ne mi yaptım tv özelliğinden ekranı daralttım oldu sen 340 *188 dene memnun kalmazsan gel gayetde iyi görüntü deneme yanılmayla sen kendi televizyonundaki oranı bulursun ona göre çevirirsin
  • 1551 nihat bu bahsettiğin çözünürlük cidden çok düşük neyse nasıl olursa olsun ya ben çoktan altyazı gömmeye başladım.bahsettiğin çözünürlük cidden kötü gizli kameradan izlermiş gibi olacak.biz yeni kuşağız HD çocuğuyuz kaldıramayız 340x188'i.nokia'nın N95'inin ekran çözünürlüğüyle hemen hemen aynı. (bkz.http://www.ceptown.com/model/860/nokia-n95-8gb)

bu arada gece başlayıp öğlene kadar yani uyumadan bütün gece altyazı gömmek için sarf ettiğim efor'u o anlık dalgınlığım yüzünden ctrl+c yapacağıma shift+delete yaparak 2 saniyede bir çuval inciri b*k ettim. o yüzden efkarlıyım

• seni incirler yüzünden kutlarım
  • arkadaşlar bir filmi psp de izlemek için altyazı gömerek dönüştürmek ne kadar sürer?
  • yeni sürüm çoktan çıktı @nihat hocam linkleri günceller misin?

İNDİR Pocket Divx Encoder 0.3.96

artık yüksek çözünürlükte altyazı gömme olanağımız var.

resimdeki ayarlara dikkat

• bu konuda kesinlikle en iyisi...
  • Güzel gibi senkron bozukluğu olan filmler çok sıkıcı oluyordu işime yarayacak gibi
  • iyide nasil alt yazi gomuyoruz simdi anlatmamsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemeznaesh -- 7 Nisan 2009; 16:17:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nemeznaesh

iyide nasil alt yazi gomuyoruz simdi anlatmamsin

nasıl anlatmamışım 1. sayfaya bakmazsan anlatmadın diye dersin tabi
  • Teşekkürler ama, formatı vcd yapıyormu filmin vcd de izlemek istiyorum?
  • total video converter 3.50 var bende,bir türlü gömmüyor ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.