Şimdi Ara

Film İzlemek İçin Kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,gece film izlemek için üst düzey kulaklık arıyorum aslında aklımda olan kulaklık Sony MDR-DS6500 DTS desteklemesi kulaklığı çekici kılıyor fakat bi türlü ülkemizde satışta bulamadım..SENNHEISER RS 180 ve RS 170 sizce nasıl? teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: xrico

Merhaba arkadaşlar,gece film izlemek için üst düzey kulaklık arıyorum aslında aklımda olan kulaklık Sony MDR-DS6500 DTS desteklemesi kulaklığı çekici kılıyor fakat bi türlü ülkemizde satışta bulamadım..SENNHEISER RS 180 ve RS 170 sizce nasıl? teşekkürler

hocam burası mp3 playerlar için stereo kulaklık bölümü, o yüzden yanıt alamazsın.

o kulaklıkları bilmiyorum ama Zalman ZM-RS6F 5.1 e bi göz at, daha hesaplı, bundan 5-6 yıl önce çok övülüyordu. bende de ozaki PH009 5.1 var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: acsev2003

quote:

Orijinalden alıntı: xrico

Merhaba arkadaşlar,gece film izlemek için üst düzey kulaklık arıyorum aslında aklımda olan kulaklık Sony MDR-DS6500 DTS desteklemesi kulaklığı çekici kılıyor fakat bi türlü ülkemizde satışta bulamadım..SENNHEISER RS 180 ve RS 170 sizce nasıl? teşekkürler

hocam burası mp3 playerlar için stereo kulaklık bölümü, o yüzden yanıt alamazsın.

o kulaklıkları bilmiyorum ama Zalman ZM-RS6F 5.1 e bi göz at, daha hesaplı, bundan 5-6 yıl önce çok övülüyordu. bende de ozaki PH009 5.1 var...

Pardon hocam farketmedim kulaklık diye görünce oyüzden yazdım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.