Şimdi Ara

film izleme sitesi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
71
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> film izleme sitesi sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    47 Mesaj
    Öncelikle merhaba arkadaşlar bilgisayarımda film adı geçen herhangi bir siteye girmek istediğimde https://www.hdfilmifullizlesene.com bu siteye atıyor 10 farklı program ile tarama yapmama rağmen duzelmedi.**** yüklü ama sorun devam ediyor yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

|
    |
    |
    |
    Genellikle spywarelardan kaynaklanır. Güzel bir spyware ile taradığınızda birşeyler bulup düzeltmesi gerekir. Ben Spyhunterın eski bir versiyonun güncel tanımlarıyla kullanıyorum. Bu şekilde hiç rastlamadım ancak isterseniz bir de host dosyasını kontrol edin. Host dosyasını C:\Windows\System32\drivers\etc 'den bulabilirsiniz. Notepad ile açın orda 127.0.0.1 veya 0.0.0.0 ile başlamayan bir satır var mı ona bakın. Varsa bilgisayarı güvenli modda açarak host dosyasını açın. Satırları silin ve kaydedip yeniden başlatın.
    |
    |

Spybot search tamindirden indir ve sistemi tara hocam bu türlü yazılımlar için yapılmış bir program yıllardır kullanıyorum bu tarz sorunum olup çözemediği hiç olmadı.Yararlı olur umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    selmanatar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

// .. Sanki paraya ihtiyacın yokmuş gibi çalış
    Hiç kimse senin canını acıtmamış gibi sev
    Hiç kimse sana bakmıyormuş gibi dans et
    Hiç kimse sesini duymuyormuş gibi şarkı söyle
    Sanki dünya cennetmiş gibi yaşa .. //
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
üniversite
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.