Şimdi Ara

film izleme sitesi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba arkadaşlar bilgisayarımda film adı geçen herhangi bir siteye girmek istediğimdehttps://www.hdfilmifullizlesene.com bu siteye atıyor 10 farklı program ile tarama yapmama rağmen duzelmedi.**** yüklü ama sorun devam ediyor yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• Hocam sorunu tam anlamadım ama ccleaner gibi programla bilgisayarı taratıp temizlermisiniz.
  • Genellikle spywarelardan kaynaklanır. Güzel bir spyware ile taradığınızda birşeyler bulup düzeltmesi gerekir. Ben Spyhunterın eski bir versiyonun güncel tanımlarıyla kullanıyorum. Bu şekilde hiç rastlamadım ancak isterseniz bir de host dosyasını kontrol edin. Host dosyasını C:\Windows\System32\drivers\etc 'den bulabilirsiniz. Notepad ile açın orda 127.0.0.1 veya 0.0.0.0 ile başlamayan bir satır var mı ona bakın. Varsa bilgisayarı güvenli modda açarak host dosyasını açın. Satırları silin ve kaydedip yeniden başlatın.
  • selmanatar S kullanıcısına yanıt
    Spybot search tamindirden indir ve sistemi tara hocam bu türlü yazılımlar için yapılmış bir program yıllardır kullanıyorum bu tarz sorunum olup çözemediği hiç olmadı.Yararlı olur umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.