Şimdi Ara

Film/Dizi donması

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
10
Cevap
0
Favori
82
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Film/Dizi donması
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5 Mesaj
    Arkadaşlar yeni bir laptop aldım ASUS X550V. Free DOS aldım win10 kurdum vs her şey çok güzel ama film dizi video izlerken sürekli donma yaşıyorum sorunun internetimle alakalı olduğunu da düşünmüyorum. Herhangi bir oyun guncellememde vs hizim gayet iyi 24 te hizim var. Eski bilgisayarda hic böyle donma takılma yaşamazdım.
    Java ve Adobe flash playerini yükledim sitesinden güncel olarak hatta araştırdığım kadarıyla birkaç adobe ayarı da yaptım fakat sorun çözülmek bilmiyor. Fikri olan varsa buyursun önerilere ihtiyacim var.

Bilgisayar takılmıyor video donuyor normal internet hızım düşükmüş gibi ve sadece bir yere kadar dolduruyor mesela açıyorum durduruyorum dolsun diye 1 dk dolduruyor daha fazla doldurmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutstark -- 15 Ağustos 2017; 20:2:50 >

|
    |
  • Yarbay
    2218 Mesaj
    Ekran kartı ile ilgili bir sorun olabilir. Eğer chromium tabanlı bir tarayıcı kullanıyorsanız ayarlardan GPU rendering özelliği ile oynayıp deneyin. Ayrıca pil modunda donma yapması çoğunlukla normaldir tarayıcılarda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

I am The Doctor. I always will be. But times change, and so must I... we all change. When you think about it, we are all different people, all through our lives and that's okay, that's good! You've gotta keep moving, so long as you remember all the people that you used to be. I will not forget one line of this, not one day. I swear. I will always remember when the doctor was me.
  • Binbaşı
    1383 Mesaj
    Hocam harddiske yüklü bir videoyu izlemeyi deneyin. Hatta mümkünse x265 formatında deneyin, eğer orda kasmazsa hiçbiryerde kasmaması lazım. Kasıyorsa sorun donanımsal değil, yazılımsaldır.

Şurdan örnek videoları indirebilirsiniz:

https://x265.com/hevc-video-files/

Format atılmadı 0 freeDOS alıp win10 kurdum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cabriolet1981 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yükleyip izledim herhangi bir donma olmadı

|
    |
    Omisis046 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gpu rendringle nerden oynayabilirim acaba

|
    |
    The Time Lord kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    5 Mesaj

Yandex chrome ve opera deniyorum ve youtube değil bir sürü playerdan dizi film izliyorum

|
    |
    zwanzig kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.