Şimdi Ara

Film ararken hangi sitelerin filtrelerini kullanıyorsunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Film ararken hangi sitelerin hangi filtrelerini kullanıyorsunuz.
    Direkt filtre olarak paylaşarak daha rahat istediğimiz filmlere ulaşabiliriz

Ben mesela en çok bunu kullanıyorum.
    http://www.turkcealtyazi.org/filtre.php?tur=&tur2=&yil=2016&yil2=2016&ulke=&dil=&sira=3&o=2&altyazi=3&fragman=3&tip=1&taplimit=8&taolimit=100&plimit=0&olimit=0&find=

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Seçmek içinse sorduğun , kullanmam. Aramak için ;

https://www.imdb.com/search/title
  • attığın link tam olmamış ben genelde yts den bakıp buradaki yorumlara göre izliyorum
  • sinemalar.com

Ama son günlerde arayüzüyle iyice bozdu
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 12:6:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vendetta1.6

attığın link tam olmamış ben genelde yts den bakıp buradaki yorumlara göre izliyorum
    Evet olmuyor nedense. Ama buradan harika filmler sıralanıyor.hem de sinema meraklısı insanların yorumları

• Ben de turkcealtyazi sitesini kullanıyorum. Listeler->Kullanıcı Listeleri sekmesini kurcalamak hoşuma gidiyor.

Ek olarak zaman içinde sitede yorumlarından film zevkini benimsediğim birkaç kullanıcıyı takip ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andy Selva -- 5 Temmuz 2018; 22:27:34 >
  • Unutulmazfilmler'de güzel listeler var. Bazen oradan, bazen de imdb, rottentomatoes, veya metacritic.
  • Mubi'deki listelere göz atıyorum genellikle ve criticker de izlediğim filmlere göre sağlam önerilerde bulunuyor.
  • Track.tv

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.