Şimdi Ara

Dersimiz filistin: Türk Ordusuna Ve Türklere İhanet Listesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172
Cevap
11
Favori
22.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jose_Gökhan kullanıcısına yanıt

nerden biliyorsun ? kim böyle şerefsiz insanların yaptıklarından zevk alır ? genelleme yapma bence . ne müslüman neden normal bir insan bu yapılan vahşetten zevk almaz alamaz . genelleme yapma. yukardaki arkadaş da böyle birşey demedi. ayrıca her yerde olduğu gibi masumlar ölüyor, ne ,ç,n ? Toprak mı sanırsınız ? değil tabii ki. konu tamamen başka ülkelerden kaynaklı. Ayrıca ne şerefsiz israel hükümeti haklı nede alçak hamas !! bunu sen öldürülen bebeğin babasına nlat bakalım , o içindeki acı ve nefret ile nasıl düşünür o an. kolay sanıyorsunuz. yok filistin şöyle satmış da yok yahudiler haklıymış da, geçin onları.

• B-veritas kullanıcısına yanıt

Celal hocanın deyimiyle maalesef çok fazla Zır cahil var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araplar benim bildiğim Türkleri satmadı Osmanlıyı sattı,Osmanlıda sizlere göre zaten bir Türk devleti değil hanedandı.Osmanoğullarına böyle yaptıkları için aslında sevmeniz gerekmiyormu anlayamadım.

• Toprakları bal gibi de satmışlardır arşivlerde belgeleri var.
    Ayrıca şu her yer de gösterilen harita yanlıştır , 1946ya kadar bölge ingilizlerin kontrolünde idi işgal edilmişti daha sonra birleşmiş milletler kararı ile her iki taraf için bölgeler oluşturuldu sonra arap israil savaşı oldu vs oralara girmiyorum.Dikkatli bakarsanız bir zamanlar mısır ve ürdüne bağlı idiler onlar bile savunmamış kardeşlerini..

Gerçek harita budur ;
    Dersimiz filistin: Türk Ordusuna Ve Türklere İhanet Listesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokbaska -- 12 Ekim 2023; 1:21:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Rovaniemi kullanıcısına yanıt

Al kardeş sana kaynak ?? sanki paylaşsam çok okuyabileceksin ya neyse, bir gecede cahil kaldık, mezar taşı okuyamıyoruz ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-veritas -- 12 Ekim 2023; 7:30:48 >

• EvMüdüresiii kullanıcısına yanıt

bu konuda haklısın ne kadar okursa nekdar ünvan alsada ürün aynı malesef.Dersimiz filistin: Türk Ordusuna Ve Türklere İhanet Listesi 

• cokbaska kullanıcısına yanıt

Kaç m2, satanların isimleri , hangi bölgelerden satılmış ? Ne zaman satmışlar ? Detaylı Kaynak rica ediyorum. İddianın altını dolduralım. "Topraklarını Satmışlar " diye bütüncül bir iddiaya karşılık 1-2 örnek ile gelme ama.

• Kayrabey kullanıcısına yanıt

sadece mantıklı gelenlerin doğru olabileceğine inanırım.

• OPTİMİST kullanıcısına yanıt

Paylaştım bazılarını, öyle armut piş ağzıma düş yok. Biraz araştır be kardeşim, he bana okuyamadım eski Türkçe’m yok filan deme. Gerçe mezar taşı okuyamıyoruz diye de ağlıyordular, ben olsam mezar taşı okumak istesem gider eski Türkçe öğrenirdim ama dert bu değil. Osmanlı Osmanlı diye ortalıklarda gezerler, eski Türkçe yerine arapça öğrenmeye çalışırlar. Böyle suni mağduriyetler çok komik oluyor 😅

Son 20 yılda öğrenmeye, ilime, bilime kendini kapatmış bir toplum olduk, ben mezarından Padişahı çıkartıp getirsem, o burdakilere evet sattılar dese burdakileri yine inandıramaz 😅 Eskiden filistinli demek toprak satan demekti, arazilerini satıp Beyrutta paraları ezerlerdi, ulan bu araplar kabul ediyor bizdeki arapçıklar yok satmadılar diyor 🤣1400 yıldır hala sakız orucu bozar mı bozmazmı tartışan bir kesimden beklentimiz biraz yüksek gibi, bunu kendinize yapmayın aga

Bu araplar iyi bir halt olsa Yaradan peygamberleri ve kitapları bunlara göndermezdi zaten…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-veritas -- 12 Ekim 2023; 10:9:21 >

• B-veritas kullanıcısına yanıt

Siyasal Siyonizmin propagandasına alet olma. İşgali örtmek için uydurulan psikolojik savaş teknikleri bunlar. Toprak satın alıp devlet mi kurulur , örenği var mı başka ? Böyle saçma iş mi olur ?

28 milyon metrekareden 250 bin metrakere gibi çok küçük bir oranda satış var. Filistinlilerin sattığına dair bir durum da yok. Lübnanlı hristiyan toprak ağalarından alınan yerler... Kullanışlı aparat olmayın...

• Bu konuyu açıp destek verenler Türk kanı içmek isteyen Yunanlara ne diyor acaba? Ülkemi işgal eden italyana ne diyor mesela? Fransıza? İngilize? Koltuk sevdalısı ahmak araplar yüzünden bütün Arapları hain ilan etmenin yek amacı olabilir.

Sosyal medya ile tarih öğrenip bununla amel edenler yüzünden yakında 3. cihan harbi çıktığında büyük yenilgilere uğrayacağız belli.

• Medeniyet artık o saydığın ülkelerde, o saydığın ülkelerde öldürdüğü kadınlara tecavüz edip çırılçıplak soyupta pickuplarda gezdiren olmaz..

araplar İngilizleri Kudüs’e sokup, Türkleri kafir ilan edip İngiliz komutanı peygamber naralarıyla karşıladı. Şerif Hüseyin önderliğindeki araplarla yüzbinlerce askerimizi pusuya düşürüp kendi din kardeşlerini öldürmedi, Lawrence ın kendisi bile yazmış; bu arapların Türk’lere yaptıklarını görünce utandım başlattım isyandan diye. Buralar osmanlı toprağıydı diyorsunuz ya işte o geçmiş zaman kipi arapların eseri 😅

Doğu Türkistan’daki Türklere, Türkmenlere hadi onu geçtim Afrika’daki insanlara gelince sesi çıkmayanlar elin arapları için yeri göğü inletiyor. Biraz adaletli olun be kardeşim, tüm insanlık için ortalığı ayağa kaldırın ki samimiyetinize inanalım. Arap aşkı bir başka olsa gerek…

Zaten bu araplar iyi bir şey olsalar Yaradan bunlara peygamberleri, kitapları göndermezlerdi. Çok iyiseler zaten cennete giderler sen kafanı takma…

Dersimiz filistin: Türk Ordusuna Ve Türklere İhanet ListesiÜmit Doğan on Xtwitter
    Murat Bardakçı: Türklere karşı bir katliam yapılmıştır Araplar tarafından. Gerçek gerçektir.
    https://twitter.com/tsumut71/status/1712218533352923223?s=46&t=6cI-_v-RcqSoQl6k8M1QHQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-veritas -- 12 Ekim 2023; 10:56:20 >

• OPTİMİST kullanıcısına yanıt

Rakamlara baya bir hakimsin bakıyorum, verdiğin rakamlar sallamasyon. Kendi ülkenin ne kadar yabancılara toprak sattığını bilmen ister misin ? Yüzde hesabını yaparsın

Türkiye yüzölçümü : 783.562 km²

1923-2002 satılan : 22 km²

2003-2022 satılan : 93 km²

Kaynak :

Dersimiz filistin: Türk Ordusuna Ve Türklere İhanet Listesiwww.tv5.com.tr
    Yabancıların Türkiye'den aldığı toprak ve konut sayısı- TV5
    https://www.tv5.com.tr/yabancilarin-turkiyeden-aldigi-toprak-ve-konut-sayisi/amp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-veritas -- 12 Ekim 2023; 11:35:37 >
  • OP anlatmışsın anlatmışsın da, günün birinde bu İsrail bizim kapımıza dayandığında da aynı şeyi söyleyecek misin? Tabi ki hayır çünkü vatan haini ilan edilirsin.

Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan bir Türk vatandaşı ve Türk milliyetçisi biri olarak söylüyorum; İsrail'i savunmanın elle tutulur hiçbir tarafı yok.

Vaadedilmiş topraklar hikayesinin içinde bizim ülkemiz de var. Fırat ile Nil arasını tanrısal olduğu iddia edilen metinden doğan kendi hakları görüyor adamlar. Buna rağmen İsrail seviciliği yapan siyonist uçaklarına duyurulur.

• Neden bu arap hayranlarına bir şey anlatmaya çalışıyorsunuz ki, bunlar gerçeklere gözlerini kapamışlar. Filistine destek veren FETÖ'cüdür. Bunların taktiğiyle oynayacaksın.

• Oğuzhan Uğur un programından alıntıdır

Oğuzhan Uğur: Ben çok yeni bir dayak yedim; İsrail ve Filistin arasındaki mesele olduğunda herkes elbette bir şey yazdı. Herkesin elinde bir bayrak vardı kimisi İsrail bayrağı sallıyordu, kimisi de Filistin bayrağı sallıyordu. Ben de dedim ki arkadaşlar çok yakınımızda olan bir konu eskisi gibi de değil biz elimizde kendi bayrağımızı tutalım biz bize olacaklara bakalım ama orada ‘Filistin toprak sattı’ gibi bir cümle de vardı orada. Bana dediler ki ‘cahil adam kimse toprak satmadı.’

Celal Şengör: O doğru değil satılmıştır. Büyük ölçüde toprak satılmıştır. Satılmadı diyenler zır cahillerdir.

İlber Ortaylı: Eskiden Filistinli demek arazi satıp yaşayan insan demekti. İkinci harpten evvel o iki harp arasındaki Filistinli tipi arazileri satar sattıkça Beyrut’ta yer, harcar, Kahire’de harcar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.