Şimdi Ara

filim izleyemiyorum yardımcı olurmusunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşyar benim çok büyük bir sorunum var.
    bilgisayarımda video izleyemiyorum. bir video dosyasını gom player la açıyorum,sadece ses geliyor. gom player açıkkenn windows media player la da açıyorum . o zaman görüntüde geliyor.?

sorun ne olabilir. k-lite codec pack full indirdim kurdum yine aynı. gom player ı kaldırdım yine kurdum yine aynı..

crysis oynamak için 2 gb ram ve 19' lcd monitör aldım. ondan 2 3 sonra böyle bir sorunla karşılaştım. tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum. şimdiden teşekkürler ...

• en iyi video izleme programı media player klasiktir.. ama klite codec packi yüklerken kurduğun media player klasikten bahsediyorum.. eğer klite'ı kurduysan sisteminde iki adet bahsettiğim programdan olacak.. sen k lite ile geleni kullan.. amaç video izlemekse programın adı önemli değildir... her zaman en light programı kullanacaksın...
  • arkadaşım bu dediklerinin farkındayım. zaten ben en iyi video izleme programı ne diye sormadım. benim sorunum bu kadar video programı ve full codec yüklerken neden 2 program açmadan video yu seyredememem.. ilgi ve alakana yinede teşekkürler..
  • bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım
  • media player clasic olmazssa k-lite codec
  • bs playeri da deneyebilirsin k -lite codec paketini kurduysan bs player la nerdeyse hepsini izlersin tahminim
  • hocam hepsi yüklü zaten. k-lite codec full pack , gom player , bs player , media player classic.

benim sorum. 2 video programını aynı anda açmadan görüntünün gelmemesi.. bir tanesini açıyorum sadece ses var. 2. programı açınca görüntüde geliyor?????????????????

hiç mi daha önce böyle bir sorunla karşılaşılmadı yardımcı olun lütfen kafayı yiycem yaaa
  • tüm codecleri kaldırıp yeniden açtıktan sonra sadece gom player veya vlc player ile dene bunlar codec kurmadan videoları oynatıyorlar.
  • o zaman senin sorunun ne video oynatıcılarda nede codeclerde ... şayet eğer bunlarda sorun olsaydı herkes aynı şeyi yaşardı.. sorunu başka nedenlerde aramanı tavsiye edicem.. mesela işletim sistemin ne kadar güncel ne kadar zamandır kullanıyorsun vs. vs.. büyük ihtimal işletim sisteminden kaynaklanan bir problem.. uzun zamandır kullanıyorsan ve sürekli program ekleyip kaldırıyorsan işletim sisteminin stabilitesini kaybettiği durumlarda bu tip hatalar yaşanması olasıdır.. ama dediğim gibi sorunun ne codecle alakası nede programla alakası var... aynı videoyu başka bir pc de izlemeyi deneyebilirsen eğer bunu görebilme şansın da olabilir

• sorunu çözdüm arkadaşlar ilgilenen herkese teşekkürler. tüm bu dediklerinizi yapmama rağmen sorun devam ediyordu. ati ekran kartımın CATALYST control center dan tüm ayarları default yaptım ve düzeldi. Tekrar tekrar teşekkürler arkadaşlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.