Şimdi Ara

Fileserve Alternatifi Uploaded.to - İyi Kazanç - Ödeme Garanti (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
787
Cevap
2
Favori
29.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • millet kolay gelsin bende yarın yarından sonra başlicam sıfırdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: makavel1

millet kolay gelsin bende yarın yarından sonra başlicam sıfırdan

hadi hayırlısı
  • ben de wordpress tabanlı bir download sitesi kurup bu işe girmeyi planlıyorum. hotfile dan 1 hafta kadar önce bi 15 dolar ödeme alınca gaza geldim . Kurduğum siteden hem reklamlardan hem de downloadlardan gelir almayı düşünüyorum. Ayda bana 50-60 dolar kazandıracak bir sistem oluştursam yeter. Öğrenciyim zaten.

vps sunuculardan bahsetmişsiniz, belki ben de alabilirim bunlardan. vps sunucu alınca, sadece kendi bilgisayarımız üzerindeki dosyaları upload edebiliyoruz galiba? yani upload edeceğimiz filmi, oyunu, ilk kendi bilgisayarımıza indircez, sonra vps ile upload edecez uploaded.com'a? Sistem böyle mi oluyor?

Bir de premium almak uploaded.com'a tüm upload sitelerinden remote yapabilmemizi sağlar mı? Ya da internette yaygın olan hotfile, fileserve, wupload bu 3 siteden remote yapabilmek için ne yapmam lazım :S

Son olarak, o kadar uğraşıp vps ile uploadlarımızı yaptıktan sonra dosyalarımızı silme ihtimalleri oluyor mu:S Boşa gitmesin o kadar emek :S

Sizin önerileriniz ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

vps sunuculardan bahsetmişsiniz, belki ben de alabilirim bunlardan. vps sunucu alınca, sadece kendi bilgisayarımız üzerindeki dosyaları upload edebiliyoruz galiba? yani upload edeceğimiz filmi, oyunu, ilk kendi bilgisayarımıza indircez, sonra vps ile upload edecez uploaded.com'a?

Son olarak, o kadar uğraşıp vps ile uploadlarımızı yaptıktan sonra dosyalarımızı silme ihtimalleri oluyor mu:S Boşa gitmesin o kadar emek :S

evet dostum aynen,

silme ihtimali yüksek oranda var.
  • Merhaba arkadaşlar ben bu up-loaded.to ya yeni başladım gayet güzel 1 günde 2 € Para kazandım ama bunu kendi facebook sayfamda yayınladım haliyle Çok az kişi indiriyor baska nerelerde yayınlayabilirim ve mesela bir dosyayı indirmeden (Hot-fiLe olan linki) ben kendi tarafıma çekebilirmiyim Ben FREE kullanıcıyım Tavsiyelerinizi alabilirmiyim....... Çok acil Please

• quote:

Orijinalden alıntı: uye1258

Merhaba arkadaşlar ben bu up-loaded.to ya yeni başladım gayet güzel 1 günde 2 € Para kazandım ama bunu kendi facebook sayfamda yayınladım haliyle Çok az kişi indiriyor baska nerelerde yayınlayabilirim ve mesela bir dosyayı indirmeden (Hot-fiLe olan linki) ben kendi tarafıma çekebilirmiyim Ben FREE kullanıcıyım Tavsiyelerinizi alabilirmiyim....... Çok acil Please

Sadece Facebook'ta paylaşarak 2 euro kazandıysan bu millet boşa uğraşıyor yahu.

• dün mail atmıştım aynı anda 2 uploaded.to hesabı kullanmak yasakmı ve bu 2 hesaba aynı paypalı girmemizin ban sebebi olup olmadıgını sordum

bu sabah cevap yazmışlar ingilizcesi iyi olan arkadaşlar çevirebilirmi acaba ?

Dear Customer,

in general we do not ban using two different accounts with the same user.
    It also is possible to use the same paypal adress for two accounts but
    in this case we check very closely if there is no missue of our
    partnership programm (e.g. if you try to gain double money by creating
    an advertised account).
  • free indirme hızı 3 gündür 50kb , kazançlar yerlerde .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Movies22

dün mail atmıştım aynı anda 2 uploaded.to hesabı kullanmak yasakmı ve bu 2 hesaba aynı paypalı girmemizin ban sebebi olup olmadıgını sordum

Dear Customer,

an advertised account).

2 hesap açabilirsin ama

birbirine ref yapıp parayı katlamayı düşünürsen öperiz diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: Movies22

dün mail atmıştım aynı anda 2 uploaded.to hesabı kullanmak yasakmı ve bu 2 hesaba aynı paypalı girmemizin ban sebebi olup olmadıgını sordum

Dear Customer,

an advertised account).

2 hesap açabilirsin ama

birbirine ref yapıp parayı katlamayı düşünürsen öperiz diyor

teşekkürler ogameci

o zaman paypalda da bir sıkıntı çıkarmaz demektir..

• evet aynı paypal adresini kullan ikisinde de.

ama bana sorarsan tek hesap tek paypal daha garanti olur.

king'te 2 fsc hesabı vardı çat diye kapattılar hesabı

yani bugün böyle derler yarın mağdur olursun

ne olur ne olmaz bu ihtimalide düşün.
  • 2 Hesap açma. Onun yerine 2 host ile çalış.
    Ben 3 host ile çalışıyorum
    Websitem yok. 5-6 aydır yapıyorum.
    Filesonic, easyshare , uploaded.to
    En çok geliri en sıkı tuttugum filesonic ile alıyorum
    Size tavsiyem download başı kazanç sağlamak istiyorsanız, çok siteye post etmek yerine , kaliteli trafiği olan 10 tane foruma yollayın yeter.
    Aylık kazanç minimum 600 tl.
  • Uploaded.to dun bana premium uyelik verdi, buyrun arkadaslar ihtiyaci olan kullansin.

Ben biraz film indirdim guzeldi.

İsteyen herkes kullanabilir :)

The access data for your uploaded Premium account are as follows:

Account-ID:      2322788
    Password:     dgmrpgyl

Gir ve login ol http://uploaded.to
  • Arkadaşlar şuanda 125 avro çekme talimatı verdim.

Beklemedeyiz

Fileserve Alternatifi Uploaded.to - İyi Kazanç - Ödeme Garanti
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

Arkadaşlar şuanda 125 avro çekme talimatı verdim.

Beklemedeyiz

Fileserve Alternatifi Uploaded.to - İyi Kazanç - Ödeme Garanti

Daha geçen 101 avro çekmişsin. Allah bereket versin de sırrını da bizimle paylaşsan.

• sır yok valla dostum
  • Merhaba arkadaşlar ben bu uploaded.to ya yeni başladım gayet güzel 1 günde 2 € Para kazandım ama bunu kendi facebook sayfamda yayınladım haliyle Çok az kişi indiriyor baska nerelerde yayınlayabilirim ve mesela bir dosyayı indirmeden (Hot-fiLe olan linki) ben kendi tarafıma çekebilirmiyim Ben FREE kullanıcıyım Tavsiyelerinizi alabilirmiyim....... Çok acil Please
  • Arkadaşlar merhabalar,

Cahilliğime verin, upload yapıp bu uploadı indirdikleri takdirde mi para kazanıyoruz?

Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_online

Arkadaşlar merhabalar,

Cahilliğime verin, upload yapıp bu uploadı indirdikleri takdirde mi para kazanıyoruz?

Saygılarımla.

Evet yüklediğin dosyaların linklerini forumlarda paylaşarak indirilmesini sağlıyosun.
    Ne kadar çok indirme o kadar çok para
  • 100kb oldu hadi gözümüz aydın gelirler hemen katlanmaya başladı
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.