Şimdi Ara

Fileserve Alternatifi Uploaded.to - İyi Kazanç - Ödeme Garanti (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
788
Cevap
2
Favori
29.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aynı uploadstationda yaptıgım gibi hesaplarımdan ref alıp alıp kullanarak devam etsem ve hepsine aynı paypal hesabımı versem sorun olurmu
  • rebill geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 20 Mayıs 2011; 9:06:37 >
  • free hızını artık 50ye sabitledir...daha yukarısına çıkmıyo...böylece bu sitede kara listeme girmiş oldu :)
  • Edit . . . .

Free down hızı 500kb çıkmıştır editliyorum .
    yeni başlayacak uploaderlara yanlış bilgi olmasın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoEroin -- 21 Mayıs 2011; 15:53:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

rebill geldi

kim o anlamı ne
  • free hız

500 KB/s

yükseltildi
  • evet free indirme hızı muhteşem olmuş
    uploaded kasamaya devam
  • Valla silecektim 1 saat önce ne var ne yoksa, ogameci kurtardı dosyaları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRQX -- 21 Mayıs 2011; 14:38:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRQX

Valla silecektim 1 saat önce ne var ne yoksa, ogameci kurtardı dosyaları.

• Arkadaşlar ödeme kanalında ''bank tranfer'' yazan bir bölüm var. Bu yöntemi kullanarak yurt içindeki bir banka hesabımıza özl. euro hesabımıza para transfer edebilir miyiz? Anladığım kadarıyla Swift yöntemi kullanmış olacağız ve bunun ayrı bir masrafı çıkar mı diye merak ediyorum.
  • free indirme hızı yine 100kb olmuş
    Adamlar sürekli siteyle oynuyorlar .
    anlamadım gitti amaçları ne .
    300kb yapsınlarda ortasını bulalım , hem pazarlık Sünnettir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoEroin

free indirme hızı yine 100kb olmuş
    Adamlar sürekli siteyle oynuyorlar .
    anlamadım gitti amaçları ne .
    300kb yapsınlarda ortasını bulalım , hem pazarlık Sünnettir.

bence pre satılma oranını test ediyorlar
  • premium dağıtıyolar yine. 2 günlük ama

Duration: 1 day and 23 hours
  • 1 pre satıldı geldi 3 avro
  • sitede bakım var
  • premium da ayağa düştü zaten, muhtemelen sizler de biliyorsunuzdır , phishingle milletin hesapları uçuranlar, bi *ok yemiş edasıyla bedavaya dağıtıyorlar millete çalıntı hesapları; bir de bu debrid siteleri türedi çoklu premium yani, bu yaygınlaştıkça son kullanıucıların çoğu buna yönelecekler ve böyle giderse (ki ben gideceğini sanmıyorum...) tek siteden premium satın alan kalmayacaktır.
  • Arkadaşlar uploaded.to da premium üyeler için dosya boyutu ve yahut alan boyutu varmı diğer konuları ve siteleri dolaştım en uygun bu site geldi şu anda siteyi tavsiye ediyormusunuz premium almayı düşünüyorum ama birkaç site arasında kararsız kaldım bunlardan biride uploaded.to cevaplarınızı bekliyorum hayırlı forumlar...

Not bu arada siteyi gerektiğinde download için kullanıcam asıl amacım dosyalarıımı buraya taşımak... Birde max premium üyelikte dosya yükleme boyutu ne kadardır acaba...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet_Amet -- 30 Mayıs 2011; 3:00:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghost_Warrior

Arkadaşlar uploaded.to da premium üyeler için dosya boyutu ve yahut alan boyutu varmı diğer konuları ve siteleri dolaştım en uygun bu site geldi şu anda siteyi tavsiye ediyormusunuz premium almayı düşünüyorum ama birkaç site arasında kararsız kaldım bunlardan biride uploaded.to cevaplarınızı bekliyorum hayırlı forumlar...

Not bu arada siteyi gerektiğinde download için kullanıcam asıl amacım dosyalarıımı buraya taşımak... Birde max premium üyelikte dosya yükleme boyutu ne kadardır acaba...

alan ve dosya limiti yok

pre almasanda durum aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: Ghost_Warrior

Arkadaşlar uploaded.to da premium üyeler için dosya boyutu ve yahut alan boyutu varmı diğer konuları ve siteleri dolaştım en uygun bu site geldi şu anda siteyi tavsiye ediyormusunuz premium almayı düşünüyorum ama birkaç site arasında kararsız kaldım bunlardan biride uploaded.to cevaplarınızı bekliyorum hayırlı forumlar...

alan ve dosya limiti yok

pre almasanda durum aynı

Teşekkür ederim @ogameci 6 aylık almayı planlıyorum bugün free üyeliğim var eğer işe yararsa ref atabilirsin bana bugün ve yahut en geç akşam alıcam bari katkım olur ref olayı varsa... Hayırlı forumlar...

• Create/Edit domain profile kısmından bi halt anlamadım

enhanced header nedemek onu acıklarmısınız ?

ayrıca predefined kısmı sectigimde almanca birseyler yazıyor copy de ettirmiyor ki translate ettireyim.

klasikhttp://username:password@fileserve.com..... ile verdigim dosyalar 54 kb lık halde gitti. Remote konusunda deneyimi
    olan önerde bulunursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi worldwidewild -- 1 Haziran 2011; 15:53:23 >
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.