Şimdi Ara

Filbox Cam Modül ve Nexon (Vestel) TV Uyumu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
7.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=76181412
    Bu konuya gözatın kolay işlem ancak dikkatli olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hi-Level tv kullanıyorum. Ve bu sorunu yaşıyorum maalesef. Vestel ve alt markalarının tümünde bu problem var.

• Bende de HI LEVEL var, sorun yaşamıyorum. Modülü düzgüncene taktığınızdan emin olun, oturmadıysa yapabiliyor bu sorunu.

• Bende filbox almayı düşünüyorum. A101'den aldığım 42" 3D Smart TV kullanıyorum uyumsuz mu bu modül ile?

• Takip +
  • Bende Vestel TV aldım, FB7500 modeli yeni 2016 serisi.Filbox alayım diyordum ama bu sorunları okuyunca kafam karıştı. Devam ediyor mu problemler yoksa çözüldü mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: end76

Bende Vestel TV aldım, FB7500 modeli yeni 2016 serisi.Filbox alayım diyordum ama bu sorunları okuyunca kafam karıştı. Devam ediyor mu problemler yoksa çözüldü mü?

bendede REGAL markalı tv var sorun devam etmektedir. eskiden digitürk kartı ile kullanırken 1 kez bile bu hatayı vermezdi sorun kimde anlamak zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayferengi

quote:

Bende Vestel TV aldım, FB7500 modeli yeni 2016 serisi.Filbox alayım diyordum ama bu sorunları okuyunca kafam karıştı. Devam ediyor mu problemler yoksa çözüldü mü?

bendede REGAL markalı tv var sorun devam etmektedir. eskiden digitürk kartı ile kullanırken 1 kez bile bu hatayı vermezdi sorun kimde anlamak zor

O zaman filbox almanın anlamı yok,bu şekilde kullanılmaz ki boşa para vermeyelim bari.
    Yalnız bu sorun 2015 ten beri var gördüğüm kadarıyla, koskoca vestel bu sorunu nasıl çözemiyor gerçekten pes yani...
  • quote:

quote:

quote:

O zaman filbox almanın anlamı yok,bu şekilde kullanılmaz ki boşa para vermeyelim bari.
    Yalnız bu sorun 2015 ten beri var gördüğüm kadarıyla, koskoca vestel bu sorunu nasıl çözemiyor gerçekten pes yani...

herkes birbirini suçluyor tv servisi filboxu filbox tv markasını, gururla yerli diye slogan atıyorlar hizmet bile vermiyorlar. eniyisi LG, SAMSUNG tan şaşmıycaksın.. alırken pahalı olanı alıcaksın sonradan bu ucubelerle uğraşmıycaksın. yada sen farklı bi platforma yönel belki vestel tvye farklı bir kart takınca 10 dakikada bir modul yok diye hata vermez.

• quote:

quote:

quote:

quote:

herkes birbirini suçluyor tv servisi filboxu filbox tv markasını, gururla yerli diye slogan atıyorlar hizmet bile vermiyorlar. eniyisi LG, SAMSUNG tan şaşmıycaksın.. alırken pahalı olanı alıcaksın sonradan bu ucubelerle uğraşmıycaksın. yada sen farklı bi platforma yönel belki vestel tvye farklı bir kart takınca 10 dakikada bir modul yok diye hata vermez.

Haklısın valla. LG ye göre 400 lira daha uygun diye bunu aldım ama bu durum çok can sıkıcı.Neyse aldık artık yapacak bir şey yok.Dediğin gibi farklı platformlara bakacaz artık.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.