Şimdi Ara

FİLBOX (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
14
Favori
18.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat iyi yalnız standart hd kalitesi yok, kalite biraz düşük. 55 inç ve üstü kullananları tatmin etmeyebilir.
  • Hd uydu alicisiyla birlikte 18ay 230tl civarında. Bence Sadece Belgeseller için bile değer.tam aradığım kampanya.
    Salı veya çarşamba gelir sanırım. izlenimlerimi yazarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

Hd uydu alicisiyla birlikte 18ay 230tl civarında. Bence Sadece Belgeseller için bile değer.tam aradığım kampanya.
    Salı veya çarşamba gelir sanırım. izlenimlerimi yazarım.

Evet kampanyamızda hd cihaz ve 18 ay full paket 229 tl havale ile 209tl

• next-urla kullanıcısına yanıt
    Sizin havale olayı daha iyiymiş. Haberim olsaydı sizden alırdım havaleyle. +6 ay olayı devam ediyor mu? Acele ettim bende cuma sipariş verdim.

• reactor1111 kullanıcısına yanıt
    evet uydu alıcılı alımlarda +6ay hediye
    Hocam merhaba .. ben geçen sene sadece modül aldım..modül girişli bir uydu ile kullandım fakat uydu bozuldu.. sonra gittim yine Vestel'in modül girişli bir uydusunu aldım.. bunda da devamlı modül çıkarıldı tekrar takıldı vs gibi hatalar veriyor.. şimdi sadece orijinal uydusunu tek başına almam ve modül ü takıp kullanmam mümükün mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

Hocam merhaba .. ben geçen sene sadece modül aldım..modül girişli bir uydu ile kullandım fakat uydu bozuldu.. sonra gittim yine Vestel'in modül girişli bir uydusunu aldım.. bunda da devamlı modül çıkarıldı tekrar takıldı vs gibi hatalar veriyor.. şimdi sadece orijinal uydusunu tek başına almam ve modül ü takıp kullanmam mümükün mü?

Orjinal uydusuna modül takmanıza gerek yok zaten içinde gömülü direk izleyebilirsiniz 1 sene olduysa paketnizde bitmek üzeredir zaten uydu alıcısı ile 18 ay devam edersiniz

Modulde kampanyaniz var mi? Televizyondaki modul girisi bir ise yarasin bari

• Merhaba arkadaslar bu isden huc anlamayan olarak soruyorum
    Binade bir oodada merkezi uydu var diger odalarda kablo lu yayin cikisi var
    Ben simdi bu 229 liralik uyudu alici olani diger odalardaki kablo cikisi isime yararmi yada napmam lazim
    Oturdum yerde kablo cikisi var uydu kablosu gelen yer salon arada bir mutfak bir oda var

• Sadece modul kampanyasi bekliyorum. Hayirli işler.

• Şuan için modül kampanyamız bitmiştir cihaz kampanyası devam etmektedir

• quote:

Orijinalden alıntı: next-urla

Şuan için modül kampanyamız bitmiştir cihaz kampanyası devam etmektedir

Saglik olsun. Dsmarta bakayim bir de. Teşekkür ederim.

• levoank kullanıcısına yanıt
    çanak antenden yada merkezi sistemden gelen kablo olmaz ise çalışmaz
  • Anladim tesekkur ederim

• Filbox'tan 12 aylık içerik cam modülünde 50 TL'lik indirim kodunu isteyene ücretsiz verebilirim. İlk PM gönderene vereceğim.

Düzeltme: İlk mesaj atana gönderdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi namebaris -- 4 Ekim 2016; 22:31:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: levoank

Anladim tesekkur ederim

• Mesaj yazıp silerek mi üste çıkarıyorsunuz konuyu?
  • Geçen sene Kasım ayı ortasında almıştık sanırım biz bu 1 sene hd üyelik+modülleri n11 den . Müşteri hizmetleri güncel kampanya yok 119 TL ye 12 ay yenileme yaparız diyor. Yanlış hatırlamıyorsam zaten ya n11 ya banka kampanyaları ile bu rakamlara 12 ya da daha fazla ay yeni üyelik ve modül alınabiliyor dönem dönem. uygun bir kampanya yapsa filbox ya da bu konuyu açan arkadaş (filbox ile koordine ederek) bence oldukça bir rağbet görecektir. 5x12=60TL modülsüz yenileme için iyi fiyat olur kapış kapış gider bence ya da 90 TL ye 18 ay...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oasisngn

Geçen sene Kasım ayı ortasında almıştık sanırım biz bu 1 sene hd üyelik+modülleri n11 den . Müşteri hizmetleri güncel kampanya yok 119 TL ye 12 ay yenileme yaparız diyor. Yanlış hatırlamıyorsam zaten ya n11 ya banka kampanyaları ile bu rakamlara 12 ya da daha fazla ay yeni üyelik ve modül alınabiliyor dönem dönem. uygun bir kampanya yapsa filbox ya da bu konuyu açan arkadaş (filbox ile koordine ederek) bence oldukça bir rağbet görecektir. 5x12=60TL modülsüz yenileme için iyi fiyat olur kapış kapış gider bence ya da 90 TL ye 18 ay...

merhabalar normalde modül+12ay abonelik satış fiyatı 169tl, uydu alısıcı+12ay üyelik 269tldir senelik yenileme fiyatıda modül ve uydu alıcısında 119tldir bizim burada yapmış olduğumuz satışlar bize maliyetinin altında hatta zararına satışlar diyebiliriz oyuzden internet satış fiyatlarını baz almayınız sonuçta 119tlye 1yıl sinema ve belgesel izliyorsunuz çok komik rakamlar açıkçası zaten bu fiyatlara verilmesinin sebebide abone sayısını arttırmak dsmart ve digiturkte aylık 50tl ödeniyor sinema ve belgesele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi next-urla -- 7 Ekim 2016; 17:24:44 >

Aslında siz de haklısınız velakin..

Aile (Hd) Paket Bedeli (01-30 Eyl 16) 52,75 TL
    Paket Kampanya İndirimi (01-30 Eyl 16) -46,61 TL
    D-Smart Paket Ücretleri 6,14 TL
    İletim Bedeli (01-30 Eyl 16) 2,75 TL
    Katma Değer Vergisi (%18) 1,11 TL
    Toplam: 10.00 TL

D-smart modüllü üyeyiz diye bizi bu şekilde aylık 10 TL ye alıştırmışken daha az kanala aynı ücreti vermek zor geliyor.
    Hele de benim gibi Filbox u ikinci modül olarak ikinci tuner üzerinden film ve belgeselleri kaydetmek için kullanıyorsanız hedef fiyat buradan kaynaklanıyor...
    Neyse ay sonu belki kotayı tutturamazsa kampanya yapar filbox... beklemedeyiz.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.