Şimdi Ara

FİLBOX (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
14
Favori
18.626
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: next-urla

Gittigidiyordan kısa sürede satabilirsin

Teşekkürler, deneyeceğim.
  • filbox cam modül stoklarımızda havale ile 119tl sınırlı adet için

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/filbox-hd-modul-1yil-full-paket-129tl-215481091

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi next-urla -- 23 Mart 2016; 21:14:39 >
  • Garanti bankası kodu elinde olan varsa verebilir mi acaba ve bende elimde bulunan bugün son günü olan trendyol hediye çekini paylasayim belki işine yarayan olur
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: necmierkek

Garanti bankası kodu elinde olan varsa verebilir mi acaba ve bende elimde bulunan bugün son günü olan trendyol hediye çekini paylasayim belki işine yarayan olur
    Bu mesaja eklenen görseller:

Kodun nasil alindigini bilen biri varsa paylasabilirim, ceke ihtiyacim yok baskasina verebilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Karsiyakali-_-1912 K kullanıcısına yanıt
    Kod alımı 6martta bitti

• Arkadaşlar ürünü garanti koduyla satın aldıktan sonra kaç gün içinde size ulaşıyor. Bir de abonelik hangi tarih itibariyle başlıyor, satın aldığında mı, ürünü alıp telefonla aktivasyon falan yaptırınca mı? Teşekkürler.
  • arkadaşlar FİLBOX konusu olduğu için soruyorum eskiden h sonu sabahları emlak savaşları belgeseli olurdu artık olmuyor başka kanala mı geçti ben mi kaçırıyorum...
  • sadece discovery için aldım. discovery vs güzel ancak türk hd kanallarının hepsi de çok başarılı sayılmaz maalesef. discovery'yi teledünya ile izlemeye kalksam kutu parası vs ayda 20 civarına geliyordu. bununla 15 ay için 220(kutulu), sonrasında fiyata elbet zam gelir ama 12 ay için 120 lira ile gittikçe daha uyguna gelecektir. umarım kışın vs kötü havalarda uydu ile problem yaşamam tek çekincem. garanti kodunu bulmaya bakın :)
  • Filbox alacaklar referans olayım 1 ay benim süre uzasın size 5 TL eft yapayım

• Garanti bankası 6 marta kadar şifre gelmeyenler haklı tüketici sayfasından gerekli açıklamayı yazsınlar ertesi gün mail ile şifre ulaştırılıyor. Ben cumartesi günü yolladım bu pazartesi mail ile geldi. Nisana kadar geçerli kampanya

• Elimde sıfır hiç açılmamış aktivasyonu alan kişi adına yapılacak Humax HD uydu alıcılı ve içerisinde 1 yıllık filbox paketli cihaz vardır, almak isteyen varsa iletişme geçebilir, Yer Ankara Fiyat 200 TL düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IORI -- 26 Mart 2016; 16:01:43 >

• 5 Adetle sınırlı olmak üzere extra indirim ile fiyat 119tl havale ile 109tl dir modül+12ay full paket +ücretsiz kargo

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/filbox-hd-modul-1yil-full-paket-119tl-215481091

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi next-urla -- 25 Mart 2016; 23:06:10 >
  • IORI kullanıcısına yanıt
    Linkteki ürünle ne farkı var?
    FİLBOX'lı HUMAX (HD Uydu Platformu)+1 Yıl Üyelik : 219 TL

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/filbox-li-humax-hd-uydu-platformu-1-yil-uyelik-215031094?rcp_action=rcpProductClicked
  • 2side aynı fark yok normal satış fiyatı 269tl arkadaşta ona göre uygun yazmış

• Merhabalar, sadece cam modül kullanarak Philips 49puk7100 modeli için dahili uydusuyla kullanmaya uygun mudur acaba? Kanal listesinde dahil olan kanalları modülü takınca otomatik olarak açar mı?

• modül kampanyamız başlamıştır 30.04.2016 e kadar geçerlidir ve sınırlı adet için

filbox modül+12ay full paket 119tl havale ile 109tl kargo ücretsiz

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/filbox-hd-modul-1yil-full-paket-119tl-220475726

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi next-urla -- 25 Nisan 2016; 22:32:00 >
  • Yemeksepeti den gelen uydu için 50 TL indirim hakkı var

• filbox uydu alıcısı direk indirimli 219tl kod şifre promosyona gerek olmadan alabilirsiniz
  • Ya herşey iyi güzel de kanal sıralama olayı saçma ilk 300 kanal sırası degistirilmiyor. Eski uydu alıcısından alışkanlıklarımız var ok bastıktan sonra liste liste kanal geçişi yok tek tek aşağı iniyorsunuz. Ciddi ciddi cihazı iade edip modül artı modül okuyan cihaz düşünüyorum

• geçen sene filbox modül almıştım. +3 ay kampanyası ile.

gelecek ay 15 ay doluyor. Yeniden uzatmak istediğimde 12 ay 119 TL fiyat veriyorlar.

iş bankası kampanyası ile yeniden modül almak daha mantıklı.

kendileri bilir benim üyeliğimi 15 ay olarak yenileme yapsaydılar benim modülü kullanacaktım. Şİmdi yeni modül gönderecekler çok pahalı birşey değil demek ki

bir arkadaşımdan iş bankası kodunu alıp başka bankanın kredi kartını kullansak sorun olur mu? deneyen oldu mu?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.