Şimdi Ara

fightcade 2 rom ve emulatoru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

en fazla oynanan sf ve kof serileri var içinde

• Bende romlu ve emulatorlü bi versiyonunu indirdim ama street fighter ex 2 plus street fighter ex plus ları bulamadım arama bölümündende çıkmıyor bunda varmı acaba. biraz türklerinde gelmesi lazım hep yabancılar var onlarda art of fighting oynuyorlar türkler gelinde bizim lunapark oyunlarını oynayalım cadillac of dinasours oynayan var Allahtan ama snow bros 2 sunset riders pang punisher vs oyunlar oynayanlarda gelse iyi olur

• IcyBox kullanıcısına yanıt

o oyun fightcade emulatorde yok sanırım

sizin istediginiz oyun zinc emuda var

https://www.planetemu.net/roms/zinc romların oldugu yer bu emunun multisi yok sanırım

• bazı eksik dosyalar vardı ekledim simdi oldu

• Raspberry pi 4 ile arcade kabine sahibim kendi yapımım. oradada online oynama seçeneği var ama pcdeki versiyonda daha çok türk oyuncular var diye tercih etmiştim. mesaj yazdım bu konuyada belki haberi olmayıp bilen oyuncular gelirde oynarız diye  

• Bu ne ki acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Veronicaa kullanıcısına yanıt

Retro atari oyunlarını online multiplayer oynamanı sağlayan bir uygulama türkler ve yabancılar var. karşılıklı kapışma yapılabiliyor ama bazen yüksek ping yüzünden oyun bozulabiliyor.

• IcyBox kullanıcısına yanıt

Teşekkürler cevap için :)

• EFEFPSTR kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba elinize sağlık. Bunu indirip kurduğumuzda başka rom bulmaya gerek kalmadan direk oynayabiliyor muyuz ?

• EFEFPSTR kullanıcısına yanıt

dostum dosya uçmuş , zahmet olmayacaksa tekrar paylaşabilir misin?

,teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.