Şimdi Ara

Fight Night Round 4 videos (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
0
Favori
17.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fnr3 ün career i çok tekdüze gidiyordu. ama oyun başlı başına NEXT-GEN bir oyundu. baba bir oyundu kendisi. hala o grafik görülemez çoğu oyunda. tech demo gibi oyundu. hani resmen demişler ki "bak next-gen konsolda böyle grafik olabiliyor.. istersek yaparız ama uğraştırmayın bizi şimdi. fnr3 ile idare edin"

ve fnr3 sonrasında çıkan oyunların %90 ı o kaliteyi yakalayabilmiş değil görsel olarak.
  • bu oyunu her X360 sahibi tatmali.
  • verilen ilk videoda oyunun yapım aşamasını mı gösteriyor nedir bana mı ole geldi acep
  • quote:

Orjinalden alıntı: sb198927

verilen ilk videoda oyunun yapım aşamasını mı gösteriyor nedir bana mı ole geldi acep

Evet..
  • Kısıtlı alan ve modellenecek bikaç kişi olunca grafiklerde çok rahat tavan yapılabiliniyor.PS2'de bile dehşetti bu oyunun grafikleri,abartı bişey yok oyunda..(PS3'de kariyerde en üste çıktım,sonra ilerleyen yaşımla özelliklerim düşmeye başlamıştı bırakmıştım)
  • Ringlere Geri Dönüyoruz

EA'nın ünlü boks oyunu Fight Night,4. Round'u ile geri dönüyor.Dünya Premieri 14 Aralıkta Spikes Video Oyunları Ödül Töreninde.Oyunda yer alacak bazı boxerler şimdiden belli;Mike Tyson, Lennox Lewis, Sugar Ray Leonard,ve Muhammad Ali..
  • arkadaşlar fight night 3de tyson'ı gizli karakter olarakmı açıyoruz acaba?
  • Önceki oyun gibi sıkıcı olur bu oyunda kesin istemez çıkmasın.
  • en iddali oldugum oyundur.su zamana kadar 3 te yenilgim yok.
  •  Fight Night Round 4 videos Fight Night Round 4 videos Fight Night Round 4 videos Fight Night Round 4 videos Fight Night Round 4 videos Fight Night Round 4 videos

Grafikler Dehşet

• Yani diyece birşey bulamıyorum, daha ne grafikler görecez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 22 Ocak 2009; 19:24:09 >
  • 2009 da delireceğiz kesinleşti.
  • Boksörlerden biri ekrandan fırlayıp suratımıza yumruğu geçirecek sonunda,bu da olacak.
  • oha oha Grafie bak süperrr gercekten 3 oyuna göre cok iyi geliştirmişler motoru cidden muhteşem oyun cık artık zaten ea bu aralar nba dışında tüm spor oyunlarında üstün oldu cidden
  • Çıkış tarihi belli mi?
  • Bu tür oyunlarda grafiklerin mükemmel olması doğaldır. Çünkü kocaman haritalar, kompleks fizik motoru, yine kompleks yapay zeka kodları, bir sürü karakter modellemesi falan gibi şeyler olmuyor.
  • Şimdi bu grafikse ben neyim, Ben gerçeksem bu ne???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expander_ -- 23 Ocak 2009; 8:58:28 >
  • Grafik tamamda bana göre eğlenceli değil boks oyunları...
  • ŞUBAT ayındamı çıkıyordu bu oyun??
  • Çıkış tarihinden hiç bir bilgi yok sadece 2009
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.