Şimdi Ara

FIFA World Cup 2010 South Africa (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.863
Cevap
0
Favori
191.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EURO 2008'in ikilisi süperdi. Daha önceki FIFA serileri hatta şuan psp,pc,wii de halen mevcut olan spiker yorumcu ikilisi bunlar sanırsam. Adam heyecanlı anlatıyor. FIFA 'daki adam çok baygın anlatıyor. Hiç heyecan yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Fifa99daki spiker sanırım bu, hatta bazı sesler aynı bile olabilir.
    John matsondı galiba adı.

Şimdi niye olmadığı belli çünkü artık Andy Gray var

hiiiçç sevmiyorum yaa onun sesini salağın teki ya Ama john
  • John Matson iğreçti yaw. bayık bayık anlatıyordu. euro 08 i anlatan spiker süperdi. andy gray sanırım
  • Andy Gray gerçek maç gibi anlatıyor çünkü. Diğerleri sadece hareketli şeyler olunca konuşuyorlardı. Zaten Sky sportsta da o anlatıyor maçları.
    Açıkçası bana fifa10u sevdiren etkenlerden biridir Andy Gray.
    John Matson Pes'e gider aslında
  • Euro nun ikilisi Clive Tyldesley and Andy Townsend. Önceki mesajımda yazıcaktım unuttum clive bence baya iyi ve turnuva oyunlarında galiba hep o oluyor uefa champions league de de o vardı sanırsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thinkdfenes

Euro nun ikilisi Clive Tyldesley and Andy Townsend. Önceki mesajımda yazıcaktım unuttum clive bence baya iyi ve turnuva oyunlarında galiba hep o oluyor uefa champions league de de o vardı sanırsam.

Aynen katılıyorum.Clive Tyldesley, Andy Gray'den daha iyi anlatıyor bence de.Ama ikisi de kaliteli spiker
  • Fifa 2002'nin neresi güzeldi yav rezalet alevli şutlar kabus gibiydi
  • dimi john derdi hey gidi andy gray
  • Meralegud di mi con. Andy Gray ve John Matson ikilisi ve FIFA 99...
    Özledim valla oyunumu yaa Yeni spikeri beğenmiyorum ben bu 2li en iyisi
  • 1. Clive Tyldesley and Andy Townsend

2. Andy Gray

3. John Matson

fifa nın türkiye versiyonunda ercan taner ve erman toroğlu anlatsa ne süper olur aslında. maç içinde pastırma muhabbeti yapar gülmekten oyunu oynayamayız. ne güzel olur
  • AFRİKA 2010 DÜNYA ŞAMPİYONASI RESMİ ŞARKISI
  • quote:

Orijinalden alıntı: K®ATOS

AFRİKA 2010 DÜNYA ŞAMPİYONASI RESMİ ŞARKISI

2:52 dk da Turkiye :):) unutmamislar bizi katilmasakta ;(
  • yeni oyundada gol sonrasında karşı kaleye cümbür cemaat koşacakmıyız acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

quote:

Yeri değil ama bu turnuvaya nasıl katılamayız hala inanmıyorum ya !

• quote:

Orijinalden alıntı: Ezio Auditore

quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

quote:

Yeri değil ama bu turnuvaya nasıl katılamayız hala inanmıyorum ya !

Euro 2004 ve World Cup 2006 ya nasıl katılamadıysak,öyle katılamadık dostum.Dünya ve Avrupa kupasında yarı final oynamış takıma,hiç yakışmadıİnsan,bu başarılar tesadüf mü diye düşünmeden edemiyor..

Saygılar..

• İmparator(!)'a sorun niye katılamadığımızı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firenze

İmparator(!)'a sorun niye katılamadığımızı...

Fenerbahçe'nin hiçbir zaman göremeyeceği kupayı,Galatasaray'a getirdiği için sevmiyorsundur Fatih Terim'i.İnan anlayabiliyorum seni.Galatasaray'lı değil de,Fenerbahçe'li olsaydım ben de sevmezdim belki

Buarada Euro 2004 e de mi İMPARATOR yüzünden katılamadık?Aydınlatırsan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

Orijinalden alıntı: Firenze

İmparator(!)'a sorun niye katılamadığımızı...

Fenerbahçe'nin hiçbir zaman göremeyeceği kupayı,Galatasaray'a getirdiği için sevmiyorsundur Fatih Terim'i.İnan anlayabiliyorum seni.Galatasaray'lı değil de,Fenerbahçe'li olsaydım ben de sevmezdim belki

Buarada Euro 2004 e de mi İMPARATOR yüzünden katılamadık?Aydınlatırsan sevinirim

Futbol bölümünde benim mesajlarımı takip etseydin böyle konuşamazdın.
    Fatih Terim bu takıma hiç birşey katmamıştır.Hadi yavrum kazanacaz, hadi çocuklar, hadi aslanlarım diye gaz vermekten başka ne iş yaptı bu adam?
    Ne doğru dürüst taktiğimiz ne bir oyun planı hiç birşey yoktu onun döneminde.Euro 2008 diyeceksin nasıl oldu.Tamamen şansa.Ardayla, Semihle, Hamitle, Nihatla ve en önemlisi şansla bir yerlere geldik.Şans tutmayınca 2010'da yokuz.O yüzden geçiceksin Feneri, cimbomu.Milli takımın feneri cimbomu olmaz.Yok fenerlisin sevmezsin hede hödö.Kardeşim bütün Türkiye sevindi kupa almanıza.Hiç birşey dediğimiz yok kupalarınıza.Avrupadaki en başarılı Türk takımısınız.Kimsenin karşı çıktığı yok.Sizin kazandırdığınız prestij ile biz de yolumuza devam etmeye çalışıyoruz.Ama anlamıyorum her platformda bir laf sokma, bir aşağılama, küçük görme var.Kupalar kazanmanız 100 yıllık rakibinizi ezmek manasına mı geliyor?

Sen beni çok süper über iyi anlamışsın bravo ama ben seni hiç anlamadım abicim hem de hiç.

• Xbox360 için shopto.net'te 48 euro olarak gözüküyor yani 98-100 lira civarı , demosu live'a düşsede şenlense buralar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Takiri -- 2 Şubat 2010; 23:06:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Takiri

Xbox360 için shopto.net'te 48 euro olarak gözüküyor yani 98-100 lira civarı , demosu live'a düşsede şenlense buralar

Daha video bile gelmedi dostum
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.