Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (7493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: muten_roshi , muten_roshi Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.847
Cevap
788
Favori
6.106.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 74917492749374947495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xboxta Fifa 23 Ultimate Sürümü oyun içerisinden almaya çalışıyorum ama 1000'den 900'e düşüyor gamepass ile 800e düşmesi gerekmiyor muydu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 05mete05 0 kullanıcısına yanıt

Düşmesi gerek. 799TL olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: KingSezenist

Düşmesi gerek. 799TL olarak.

Sanırım gamepassi p1 olarak kullandığım için öyle oldu. Şimdi ea play alıp deniycem

• Fifa 20 den sonra EA play ile fifa 2022 indirdim az önce.

Ama ultimate team girmeye çalıştığımda ''fut hizmeti şu anda yüksek bir sunucu trafiği yaşıyor, lütfen daha sonra tekrar deneyin'' gibi bir hata ekranı alıyorum.

Genel bir sorun mu var benim hesabımla mı ilgili yoksa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xTyler -- 13 Ağustos 2022; 14:21:17 >
  • Fifa 23 Ultimate Sürümü 799'a aldım, satın aldığım hesaba gamepass ultimate alarak. Önsipariş olduğu için ücreti oyun çıkmadan 10 gün önce tahsil edilecekmiş, şimdi gamepassi iptal etsem sıkıntı olur mu?

• Dostlar, uzun süredir girmiyordum oyuna, OYUN GÜNCELLEMESİ #14 sonrası Olumlu, olumsuz ciddi fark var mı oynanışta?

• xTyler kullanıcısına yanıt
    Hocam genel bir sorun var. Dün akşam bende de aynı sorun vardı hatta mobil uygulamadan bile girilmiyordu sonra düzeldi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ShinQda kullanıcısına yanıt

Kart 99 olunca ilham gelmiş resmen.EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• Moments Puyol çektim ama oyunun bu seviyesinde oynanacak bir kart mi acaba?
    Defans hattim tots van dijk shapeshifters tierney

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sherlockedd -- 13 Ağustos 2022; 16:58:2 >
  • Şu 36 şutu rakip çekse benim kaleci 30 tane yemişti 😂😂
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• sherlockedd S kullanıcısına yanıt

Seviyorsan oynar hocam yoksa kağnı gibidir şu noktada

• Fransız kampanya oyuncu seçimini açamıyorum sürekli hata veriyor aynısı başına gelen var mı?

• agirseviyorum kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de mevcut hocam. Wl seçimlerini açabildim fakat bu açılmıyor, açılmadığı için paketlerimi de açamıyorum. Uygulamadan denicem biraz sonra.

• Kulüp fodder çöplüğüne döndü iyice. 99 cr7 ya da 98 ginola dışında gelecek hiç bir kart sevindirmez artık. Griezman ve sant maximin sbc lerini yaptım bedavaya. Bir tanede ikon forvet istiyorum ama puskas mı eusebio mu yapsam karar veremedim. Hangisi daha iyidir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muten_roshi kullanıcısına yanıt

Ösebyo resmen sağlı sollu mahvediyor defansı. İki shot cancel yapınca kaleci bile pazara gidiyor. 5 skill çok iyi kullanırım diyorsanız puskas yoksa ösebyo

• Mext kullanıcısına yanıt

Bende eusobyo düşünüyordum hocam. Baby si bile baş belası. Moments i de harikadır mutlaka EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• Bir kaç aydır championstan championsa oyunu oynuyordum ama dün galiba son noktaya geldim. Oyunda herkesin pace ve long passing 99 olduğu için defanstan güm diye ileri atılan toplara birisi vurup gol oluyor. Her maç 7-8 gol ya da 2-0 rage quit ile geçiyor.

Fifa bana göre bu sene oyuncu overall dengesini hiç ayarlayamadı. Eski zamanlarda nisan mayıs ayında çıkan ifler bile 83 vs. gibi gelirdi. Şimdi bakıyoruz adamlar geçen yıl aralıkta 91 rating ibrahimovic kartı eklemiş 90 pace, 91 shooting. Mart ayında potm mbaba var 99 pace vs. Adamlar bu aylarda oyunu bitirip diğerine geçmeyi artık çok normalleştirdi.

• Futties 4.grup gelecek mi? Gerçi tüm üst rating kartlar çıktı galiba bu gruba kadar ama yine de 4 grup olacak diye hatırladım.

• Prime ar nayn sadece 26 kadro uzağınızda !1!!1

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • Mext kullanıcısına yanıt

bende 1 tık ekonomi daha kaldı bench te ama bilemedim.

Dün Moment Ronaldinho geldi. feleğin çemberinden geçirdi herif EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• 
Sayfa: önceki 74917492749374947495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.