Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6876. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
173.043
Cevap
785
Favori
6.116.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 68746875687668776878
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkürler tekrar

Ben ultimate paket alicagız.

Ps5 birimizde olunca.👍👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

web app'i herkes kullanabiliyormu.

yoksa sadece oyunu satın alan kişilerimi açılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak2658

web app'i herkes kullanabiliyormu.

yoksa sadece oyunu satın alan kişilerimi açılıyor

Herkese açık Fifa 21 FUT oynadıysan tabii ki yoksa oyunun çıkışı beklemek zorundasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 18 Eylül 2021; 12:25:17 >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

21 de 3-5 gün denemek için fut oynadığım hesap ve kadro var.buradan alışmaya çalışırız o zaman.teşekkür ettim.

• ScRyedd kullanıcısına yanıt

Merhaba, Bu Ea Play 10 saatlik Erişim için illa da oyunu ön sipariş ile almak mı gerekiyor ? Yoksa oyunu almadan sadece a play ile deneme şansımız oluyor mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Merhaba, Bu Ea Play 10 saatlik Erişim için illa da oyunu ön sipariş ile almak mı gerekiyor ? Yoksa oyunu almadan sadece a play ile deneme şansımız oluyor mu ?

EA Play uyeliginin olmasi lazim. Fifa almamis olsan bile oynayabilirsin ikisi ayri sey yani.

• EA Play hata mesajı veriyor. Sizde de aynı mı?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Oyun için indirim arayanlar varsa bazı kartların kampanyaları oluyor. birisi yukarıda maximum kart 90 tlden bahsetmiş. bonus piu (sanal kart) hesap başına 4 tane kart çıkartabiliyorsunuz. online oyun alışverişlerinin %20sini (max 20 tl) karşılıyor. bu kartla psnden bakiye alabiliyorsanız o şekilde alım yapabilirsiniz. 4 kartla 80 tl bonus kazanırsınız. bonusları ister internette kullanın ister altungolddan altın alıp %4 kayıpla nakite çevirin

https://www.bonuspiu.com.tr/kampanyalar/bonus-piu-dijital-oyun-muzik-platformu-bonus-kampanyasi

tosla kart (şok markette 5 tl) ile online oyun alışverişleriniz %25 indirimli (max 20 tl)

https://tosla.com/kampanyalar/tosla-kart-ile-epic-playstation-steam-xbox-yurt-ici-ve-yurt-disi-oyun-kodu-odemelerinin-25i-bizden

bilgisayar için alacak olanlar bunlarla uğraşmayıp forumun 2. el bölümünden %20 indirimle bakiye alabilir

• PES 2020 kullanıcısına yanıt

Dünden beri giremiyorum bende de aynı 😠😠😠

• quote:

Orijinalden alıntı: berkolo88

Evet. Bu sebepten oturu daima 10 yapmak onemli. Yinede farkli oynayanlar var. Bircok insanda bundan memnun. Herkesin farkli inandigi bir sey var.   Bu oyun herkese pabucunu ters giydirir.

Yok bu inanç değil gerçek ama 7 kimya ile aynı işi yapan adam çoktur yetenek ile ilgili en kusursuzu arayan 10 yapmalı

• web app ve ea play denemesi için saat belli mi, akşam 8'de mi çıkacak?

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAEA SPORTS FIFAtwitter
    “#FIFA22 is coming. Let the countdown begin 📅 Pre-Order Now 👉 https://t.co/XTLKUYslvo https://t.co/dBYTr9N6lm”
    https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1439243010882088966?s=20

• Arkadaşlar iyi geceler herkese. 3 tane sorum olucaktı bilgisi olupta müsait olan varsa yanıtlayabilirde sevinirim.

İşten vs oyuna girmeyeli ve takip etmeyeli uzun zaman olmuştu. Fifa 21 ile ultimate team e başladım hoşumada gitti ve fifa 22 de almayı düşünüyorum. Ancak ortada ps4 için bir gameplay göremedim nasıl bir oyun olduğunu bilmiyorum yani şuan youtubeda filan hep next gen olarak gördüm videoları. Farklarını bilen veya dedigim gibi ps4 gameplay bir video varsa paylaşabilirseniz sevinirim.

Diger sorumda hem ps4 hem ps5 surumunu alıp ilerde ps5 almak istesem eger kadromu direkt oraya aktarabiliyor muyum yoksa sifirdan mi basliyorum ?

Son sorumda şuan 500 tl di sanırım oyun bu fiyat ne zaman düşer acaba ? Ben fifa 21 aralık ayında almıştım 280 tl mi neydi o zamanlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan1912

Arkadaşlar iyi geceler herkese. 3 tane sorum olucaktı bilgisi olupta müsait olan varsa yanıtlayabilirde sevinirim.

İşten vs oyuna girmeyeli ve takip etmeyeli uzun zaman olmuştu. Fifa 21 ile ultimate team e başladım hoşumada gitti ve fifa 22 de almayı düşünüyorum. Ancak ortada ps4 için bir gameplay göremedim nasıl bir oyun olduğunu bilmiyorum yani şuan youtubeda filan hep next gen olarak gördüm videoları. Farklarını bilen veya dedigim gibi ps4 gameplay bir video varsa paylaşabilirseniz sevinirim.

Diger sorumda hem ps4 hem ps5 surumunu alıp ilerde ps5 almak istesem eger kadromu direkt oraya aktarabiliyor muyum yoksa sifirdan mi basliyorum ?

Son sorumda şuan 500 tl di sanırım oyun bu fiyat ne zaman düşer acaba ? Ben fifa 21 aralık ayında almıştım 280 tl mi neydi o zamanlar

Ilk sorunuzun cevabi oyun cikinca netlesir. Kim ne derse desin bu oyun gosterilenden hep farkli olmustur.

Ultimade surumu alirsaniz ps5 e gectiginizde oradan devam edebilirsiniz. Esas olan fut hesabinizdir. Ps4-5 farketmez.

ilk indirim genelde kara cuma indirimlerinde oluyor. Genelde boyle oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

arkadaslar market erken erisimi diye birsey var mi ?

zaten ultimate surum almistim

ancak su an eaplayim yok

Ea uyeligi olmadan ayin 22 sinde Webapp denilen sistemi kullanarak markete erken erisim sagliyabilirsiniz. Webapp ı kullanmak icin fifa 21 de ultimade modunu oynayarak bu ozelligi kazanmıs olmanız gerekmektedir. Yada 8 tl ye ea uyeligi alip ayin 22 sinde cihazinizdan oyuna ve markete erisebilirsiniz

• Ea play den oyunu nasil indirilen ea play oyunlarının olduğu bölümü bulamadım

• Önce 8 Tl'ye eaplay indirimli aldım. Sonra oyuna girip açılış menüsünden Fifa 22 sipariş verin bölmesinden oyunu satın aldım. 700 liralık ultimate sürüm 567 tl + 8 tl 'ye geldi. Almak isteyen arkadaşlar için bilgi olsun.

Bu arada oyunu primary olan fifa 21 aldığım ana hesaptan değil de başka bir hesaptan oyuna giriş yaparak indirimli satın alabildim. Yani Fifa 21 primary olanlar başka bir psn hesabıyla giriş yapıp sadakat indiriminden yararlanabilir.

• Şuan fifa21'de fifa22 için yapabileceğimiz bir görev vs. var mı?

• ozan_k kullanıcısına yanıt

Ea play den 22 betayı nasıl indiricez

• ozan_k kullanıcısına yanıt

Süresi bitti o görevlerin 2 x 1 hafta seklinde görevler gelmişti

• 
Sayfa: önceki 68746875687668776878
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.