Şimdi Ara

EA FC 25 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! (6773. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
174.474
Cevap
802
Favori
6.166.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
106 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
11. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 67716772677367746775
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sol tarafı değiştirme niyetim vardı bakalım İtalyan ve Fransa’dan iyi bişeyler gelirse sol tarafı o ülkelere göre ayarlayabilirim. Maşallah mane oyun başından beri benimle:)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • turkopol kullanıcısına yanıt
    Hocam hummels çok iyi :) geçit vermiyor, Önder kimyası kullandım pasları iyileşti ve hızlandı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Millete messi lewandowski bize hummels 10 yıldır bir kere 1 m üstü adam çıkaramadım şans gerçekten var ve beni özetliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 20 Mayıs 2021; 20:27:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: James Deen

Maalesef forma bug yaşıyorum. Maça gireyim dedim her iki takımda da beyaz forma var .d . Nasıl düzeltebiliriz ki

Alıntıları Göster

Hala devam ediyor problem

Bu aşağıdaki de menü ekranına gelmeden çıkıyor.

"DLC assets 1 appears to be damaged and cannot be used"

Stadyum ve forma değiştireyim dedim yine işlemedi.

İlk yorumdaki öneriyi deneyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Koinos3097

Hocam hummels çok iyi :) geçit vermiyor, Önder kimyası kullandım pasları iyileşti ve hızlandı

agir stoperlerin avantaji dokunduklari an bozuyorlar ama malesef baglanti yuzunden bize gelmiyor malesef ama axikcasi hizli stoperlerde fayda etmiyor cik kotu baglantida o yuzden 1 agir 1 hizli tandem sanki daha iyi gibi bana gore cnku suan stlerin hepsi guclu

Baglanti hersey Bazen denk geliyordur benzemayi messi gibi kullananlar oluyor iyi baglantida lewayi denedim inanilmaz fark var yani bu sene gec oynayinca oyunun tadi cikiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fadeout kullanıcısına yanıt

Kendi formanızı deplasman rakibi ev sahibi yapmanız gerekiyor. düzelene kadar.

• Sırf 90'lık Lacroix kopya boşa gidecek diye yapayım dedim bu sefer Hummels geldi. İlkinde Lacroix'di şimdi Hummels. Çok nadir bir şey atmadıkça 10 kişiden 9'una Hummels gelir bu paketten de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wallcroft -- 20 Mayıs 2021; 21:30:58 >
  • Arkadaş bi al-sat yapalım da oyuncu alalım dedik adamların sitesi bozuldu girilmiyor. Sizde de sorun var mı?

• Webapp açık hesap arıyorum. ps4-5

• quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

Hala devam ediyor problem

Bu aşağıdaki de menü ekranına gelmeden çıkıyor.

"DLC assets 1 appears to be damaged and cannot be used"

Stadyum ve forma değiştireyim dedim yine işlemedi.

İlk yorumdaki öneriyi deneyebilirsiniz.

Alıntıları Göster

Maça deplasman formam ile başlayınca sorun olmuyor. Deneyebilirsiniz

• Fadeout kullanıcısına yanıt

Bu sorun PC'de mi yoksa ps demi

• Dunden beri pste sbc yaparken,transfer pazarinda flaan oyun yavaslamaya ve donmaya basladi,o altta surekli bi yuvarlak donuyor yukleme icin mesela sbc yaptigim sirada,neden kaynaklanir bu bilen var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: youngmoney

Dunden beri pste sbc yaparken,transfer pazarinda flaan oyun yavaslamaya ve donmaya basladi,o altta surekli bi yuvarlak donuyor yukleme icin mesela sbc yaptigim sirada,neden kaynaklanir bu bilen var mi ?

Ypgunluktan internet baglantisindan ve harddisk doluysa bosaltin biraz

bndede garip olan 3 gubdur big goller yoyorum din ozellijle son dk kada arapasina kimse mudahale edemedi gol oldu yavas giden top 😂son dklarda momentum yuzunden oyun sapitmaya basladi patankute attigim golde cok oluyor😂

• satılamaz bir oyuncunun kopyası çıktığında birini quıck sell yapmak dışında bir şansımız var mı

• Bundesliga ağırlıklı kadroma, o ligten fw önerisi varsa alırım, çift fw oynayacağım çok tutulan bir kart olmamasına rağmen futbirthday hwang hee chan oynatıyorum, onun olmo deneyen var mıdır? Fw olur mu ondan. Satın alırsam da maksimum 150k ayırabilirim

• @ekmelburak

çok yüksek rating bir kart ise ayda 5 kez webapp üzerinden quick sell oyuncular geri alınıyor.

sbcde falan lazım olursa 1 hafta süresi var geri alınabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RobinvanPersie -- 21 Mayıs 2021; 1:47:56 >
  • Arkadaşlar 2 sorum var. Burak Yılmaz'ı çıkarttım görevlerden. Kullanılır mı ne dersiniz üst düzey maçlarda. Bu birinci soruydu

İkinci sorum ise canlı dostluk maçları görevlerinde ikon takası oyuncular var biliyorsunuz. Bu görevlerden fransa ve ispanya olanları yaptım ama alman olanınyapamıyorum bundesligada otnayan 11 oyuncuyu koydum gereken görevleri harfiyen uerine getiriyorum ama tık yok sorun ne olabilir?

Yardımcı olabilirseniz sevşnirim

• quote:

Orijinalden alıntı: yazarcokaydin

Arkadaşlar 2 sorum var. Burak Yılmaz'ı çıkarttım görevlerden. Kullanılır mı ne dersiniz üst düzey maçlarda. Bu birinci soruydu

İkinci sorum ise canlı dostluk maçları görevlerinde ikon takası oyuncular var biliyorsunuz. Bu görevlerden fransa ve ispanya olanları yaptım ama alman olanınyapamıyorum bundesligada otnayan 11 oyuncuyu koydum gereken görevleri harfiyen uerine getiriyorum ama tık yok sorun ne olabilir?

Yardımcı olabilirseniz sevşnirim

Kadronuzdaki en az 8 oyuncunun ilk sahibi (first owner) siz olmalısınız. Yani oyuncuyu marketten değilde paketlerden veya SBC den elde etmeniz gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: RobinvanPersie

@ekmelburak

çok yüksek rating bir kart ise ayda 5 kez webapp üzerinden quick sell oyuncular geri alınıyor.

sbcde falan lazım olursa 1 hafta süresi var geri alınabiliyor.

Satilamazlardada oluyormu bu hic denemedim?

• turkopol kullanıcısına yanıt

oluyor hocam.

• 
Sayfa: önceki 67716772677367746775
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.