Şimdi Ara

EA FC 25 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! (6774. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
174.778
Cevap
810
Favori
6.176.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
30. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 67726773677467756776
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kumarbaz adami bu oyuna baslatacaksin 1 hafta sonra kumara tovbe eder

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kumar olsa herkesin sansi esit olurdu, bu kumardan cok daha beter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazarcokaydin

Ama öyle olması lazım zaten ya:( Peki ben oyuıncuların kaç tanesini marketten almışım, kaç tanesinin ilk sahibiyim bunu nasıl görecem?

Player bio yani oyuncu ayrıntılarına girdiğinizde yazıyor.

• iki wl maci yaptim simdi oynancak gibi degil ya
    oyuncularim sürekli birbirine giriyor, rakip hep daha hizli davraniyor
    top sürekli rakibin önüne düsüyor, kendi oyuncularim sutlarimi engelliyor
    maclari kazandim ama iskence gibiydi resmen

• muhendis_58 M kullanıcısına yanıt

Orada alınan ücret yazıyor. Ücret 0 değilse satın almışım demektir sanırım. Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kante1907

Hocam gaza geldim yaptım. Elimde gold Oblak ve IF Pope varken 94 Yashin çıktı. Bileklerimi kesesim var  

Alıntıları Göster

ee ikisinden de iyi işte gelen adam neden bileklerini kesiyosun :D

21 mayıs olmuş kardeşim gold oblak mı kaldı belki 20 defa bastım satılamazını :D akşam tots'unu da basacağım. sizin oyuna ve oyunculara bakışınız çok farklı abi anlaşamayız biz sizinle.

ben bu hafta 100 küsür upgrade'den 16 17 tane bundesliga tots çıkarıp bastım yani nasıl anlatayım.

• mecekaa kullanıcısına yanıt
    Amma caz yaptin be hocam 94 yashin gelmis adama napsin sevinsinmi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • karakoyunn kullanıcısına yanıt

gold oblak veya pope kullanıyorsa upgrade sayılır dolayısıyla bileklerini kesecek bi durum yok.

• yazarcokaydin kullanıcısına yanıt

Hocam; Rivals, Icon Swap, WL veya Squad Battles’tan gelen paketler. Ya da yükseltme paketleri. Özellikle +81 oyuncu seçimli paketi tavsiye ederim. Ama markete girip coins ile paket açmanızı hiç önermem. Tabii ki zevk meselesi ancak çok şanslı hissetmiyorsanız büyük bir zarara girebilirsiniz.

• Araxes kullanıcısına yanıt

Eğer oyuncunuzu quick sell/hızlı sat ile sattıysanız; Ya bilgisayardan Web App sitesi üzerinden ya da telefonunuzdan Fifa Companion uygulaması üzerinden Quick Sell Recovery bölümünden geri alabiliyorsunuz. Ayda 5 tane oyuncu kurtarma hakkınız mevcut. Her kartı da 1 hafta içerisinde kurtarma süreniz var.

• Kante1907 K kullanıcısına yanıt
    Bana da 94 yashin cıktı moda yashin heralde suan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • premium rooney kullanan kaldı mı? bir türlü bırakamadım zamanında sbc'sine çok coin harcadığım için.
    curtis jones da öyle. 400 bin küsür coin harcamıştım. şimdi bakıyorum 200 kya mason mount tots var daha iyi ama sırf para verdim diye hala curtis jones kullanıyorum.

bundan sonra sadece icon yapacağım sbcden. bir tek onlar oyunun sonuna kadar götürüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu zamana kadar açtığım iconlara bakıyorum.

Prime Pele, Prime Butra ve Moments Capita sevindirdi. Diğerleri 5 para etmez.

Icon yapmak oyundaki en zevkli şey ama evi arabayı basıp yapmaya da karşıyım.

EA FC 25 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finn Balor

Eğer oyuncunuzu quick sell/hızlı sat ile sattıysanız; Ya bilgisayardan Web App sitesi üzerinden ya da telefonunuzdan Fifa Companion uygulaması üzerinden Quick Sell Recovery bölümünden geri alabiliyorsunuz. Ayda 5 tane oyuncu kurtarma hakkınız mevcut. Her kartı da 1 hafta içerisinde kurtarma süreniz var.

Teşekkürler hocam.

• Essien + zambrotta moments sbc leri bence kesinlikle yapılmalıydı. Bu adamlar nerdeyse coin harcamadan yapıldı ve sbc leri olmasa şu an 2m luk adamlar.
    İyi ki yapmışım.
    Şu an tek isteğim garrincha sbc si gelmesi.moments i mükemmel bir kart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 21 Mayıs 2021; 13:10:55 >
  • Skill yapmayı denerken nasıl beceriyorsam kontrol başka oyuncuya geçiyor, controller settings kısmından onu kapatmanın bir yolu var mı?

Player lock off mu yapmam lazım acaba?

Bir de yeri gelmişken controller ayarları genel olarak nasıl olmalı paylaşabilecek olan var mı?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendis_58 -- 21 Mayıs 2021; 13:33:20 >

Baya bir araştırmıştım zamanında. Oto.değiştirme yardımı sadece çok proysanız ve pinginiz çok iyiyse kapalı olabilir.

• Shafter kullanıcısına yanıt

Cok teşekkür ederim. Benim bahsettiğim sanırım Player Lock, sağ analog ile skill denerken kontrol topa sahip olan oyuncudan başka bir oyuncuya geçiyor, player lock off yaptım, düzeldi sanırım.

oyuncunun degismesi icin uzerine bastirmaniza lazim analogun.

hicbir skill de analog bastirmaya gerek yok bence.sahsen kullandigim 7-8 skill in hicbirisi gerektirmiyor.

• Finn Balor kullanıcısına yanıt

Zaten coin ile kart açmak dışında hepsinden kart açıyorum çıkmıyor arkadaş:) Coin ile kart açmam ya kolay kolay gerek yok. Dünya kadar görev dünya kadar kart veriyor zaten oyun...

• 
Sayfa: önceki 67726773677467756776
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.