Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
172.813
Cevap
787
Favori
6.105.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 55065507550855095510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütçe yaklaşık 1m ikon stoper önerebilcek var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yake kullanıcısına yanıt
    Hocam 4-0 ondeyim dk. 90 oylesine orta actim iceri Drogba kafa vurdu ve maci kaybettim 5. golu attigim icin. EA baba bu cezayi uygun gordu bana.
  • Shafter kullanıcısına yanıt
    Genel sorun hocam ben de cevremde sorusturdum bunu. Altyapi yuklenmeyi kaldirmiyor herhalde artik herkes evde ve oyun oynuyor olunca..
  • Arkadaşlar 230k ya takım öneri olan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarihin en rezil fifa oyunu bu.Fifa 17’nin yanından dahi geçemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Tarihin en rezil fifa oyunu bu.Fifa 17’nin yanından dahi geçemez.
    Katılıyorum oynarken keyıf vermıyor sinirlenerek çıkıyorum.
  • ps 4 e mobil veriyle bağlanmak durumundayım telefon hızı 70-80 mps olsa da oyun çok kasıyor öneriniz var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerboy-h

Katılıyorum oynarken keyıf vermıyor sinirlenerek çıkıyorum.

Alıntıları Göster
    her hafta wl katılıp kim oynayacak bu kadar maçı modunda oynatıyor oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: aguero12

Arkadaşlar 230k ya takım öneri olan var mı
    Yok mu

• Ya çıldırıcam ama artık, yeter bu haksızlıklar.

4 te 4 basladım wl ye. 5. Maç daha dk 6-7 iken adamdaki 90lık son(kırmızı çekmiş) kırmızı kart gördü ve adam bir anda baglantıyı koparttı maçtan çıktı.

Bana da maç oynanmamış gibi saydı, bunu hala nasıl engellemezler kafayı yicem artık. Nasıl win yazmaz bana bu maç.

• Şu momentum olayı inanılmaz can sıkıyor, o kadar uğraş verip, görev yapıp aldığımız adamları sanki boşuna almışız hissi yaratıyor..

İnanılmaz güçlü rakipleri yenip, bir sonraki maç 80 reytingli 58 kimyalı UCL temalı oyuncuları görevi yapan bir takıma 5-4 yenildim, o golleri yiyeceğimi hissediyorum, sanki ea diyor ki bana bu görevi yapan kişi bu maçı kazanmak zorunda kusura bakma... bunun gibi inanılmaz örnekler var.

• Arkadaşlar 20 binlik kaleci önerir misiniz ? Ben neto düşünüyorum. İyi mi ?

• Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    bizi covid-19 değil fifa 20 öldürecek.

sloganımız neydi
    ABV ea..

• Biraz baktım guaita da iyi gibi duruyor. Defansım şöyle
    Semedo maldini lengle mendy

Arkalarına da guaita mı neto mu sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: izmir1914

Ya çıldırıcam ama artık, yeter bu haksızlıklar.

4 te 4 basladım wl ye. 5. Maç daha dk 6-7 iken adamdaki 90lık son(kırmızı çekmiş) kırmızı kart gördü ve adam bir anda baglantıyı koparttı maçtan çıktı.

Bana da maç oynanmamış gibi saydı, bunu hala nasıl engellemezler kafayı yicem artık. Nasıl win yazmaz bana bu maç.
    tam bir rezillik bu olan olay, ben pc de oynuyorum 0-0 ken karşı karşıya kaldığımda şutu çekemeden bağlantı kopartanları biliyorum bu sene.. ve o lost alıyor ama biz win alamıyoruz.
  • oyunun yazilimi rakipleri sahada kendi tecrubeleriyle başbaşa hicbir zaman birakmaz..kazanirken de kaybederken de hep orada..kaybederken nasil sinir oluyorsaniz kazanirken de rakibi aşağiya cektigini farkedersiniz..nası godummmm cu degilseniz tabi..

• babacan1910 kullanıcısına yanıt
    eger coin varsa ter stegen hocam, gold karti oyundaki en iyi kaleci olabilir.

• siz yine iyisiniz.
    bana demin wlde bir rakip geldi gold messisi vardi, adami orta sahaya koymus cm olarak. benim kanteden daha fazla top kapti.
    isin komik tarafi cocuk iyi bir oyuncu da degildi. maci kazandim ama zar zor ve sinir oldum yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

Hocam 4321 2 mi yoksa normali mi bu taktikte talimatta çubuklar ortada mı kalsın hepsi artık çaresiz herşeyi deniyorum :)

Taktik tavsiyesi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olsun.

Kadro bu şekilde.
    hocam bu ara 4-4-2, 4-2-3-1 (3 camlı olan) ve 4-3-3(4) taktiği meta kanatların hızlı forvetin sağlamsa 433(4) fakat ben pas yapıyorum öyle içeri giriyorum dersen 4-2-3-1 3 camlı olan diziliş işini görür.

ben oyun içerisinde dengeli kullanıyorum hepsini ceza sahasına yüklen 2 bar boş kalacak şekilde oluyor diğerleri hep 5 er bar dolu defansı önde kuruyorum gol yiyeceksem her türlü yiyorum zaten 5 tane prime maldini koy defansa o iğrenç mavi vardy gelip sana ceza sahası yayından golü atıyor bir şekilde ona engel olamıyorsun o sebeple yediğinden fazla atman lazım defansı önde kur ceza sahasına iyi yüklen kazanırsın bir şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: NeCo67

siz yine iyisiniz.
    bana demin wlde bir rakip geldi gold messisi vardi, adami orta sahaya koymus cm olarak. benim kanteden daha fazla top kapti.
    isin komik tarafi cocuk iyi bir oyuncu da degildi. maci kazandim ama zar zor ve sinir oldum yine.
    Ben o Messi yi çözemedim zaten bu sene hocam. Gold messi.. defalarca farklı rakip de gördüm adam bildiğin her topu Messi ile müdahale yapıp alıp cdm oyuncusu gibi oynuyor . Bu 1 2 3 4 5 kez değil çok kez oldu. Gold griezman desen öyle . Anlamadım gitti arkadaş. Hadi griezman bir nebze tamam daaa Messi ne alaka abi çözemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haritaci41 -- 3 Nisan 2020; 16:27:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 55065507550855095510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.