Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5053. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Tabutta Rövaşata , Rasit82 , Rasit82 , SofistikAdam Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
172.666
Cevap
785
Favori
6.099.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
42. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 50515052505350545055
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozan_k

Keşke siz de biraz kibarlık öğrenseniz. Askerlik arkadaşınız değilim sizin.
    Boşver muhattap olma psikolojisi bozuk biraz
  • dımmışali kullanıcısına yanıt
    r2 ile gittiğin yönün tersine çekiceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasvagor

Selamlar
    Elimde 300 K nakit var
    Ne gibi takviye önerirsiniz ne yapabilirim bu kadroya
    Maç içinde 4-2-2-2 dönüyorum
    Agüero hazard forvet
    Salah de bruyne cam
    Kante pogba cdm şeklinde

hazard bu sene okadar iyi değil prolardan falan kullanan gormedım

pogba hazardı sat neymar al carlosla hyper linki var
    pogba yerine sisookko koy taş gibi takım

• Arkadaşlar bu icon swaps olayını nasıl yapıyoruz? Online offline kurallar vs prk anlamadım kafam karıştı yeniyimde fifa da Yardımcı olabilecek bi babayiğit var mıdır :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 gündür div3te 1600lere takıldım kaldım rakipler baya iyi hiç boş adam gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: RagnarX

Divison giren var mı şuan? Dün haftalar sonra ilk defa sarı çizgi gördüm. Oyuna girmedim. Merak ettim vaziyet ne? Sorun genel mi bende mi?
    Hocam sizin internet sağlayıcınız nedir? Benim süperonline, çok saçma bir problem yaşıyorum. Oyuna giriyor sunucuya bağlanıyorum fakat bir süre sonra kısa süreliğine sunucudan atıyor. Rivalsde girebiliyorum fakat maç tamamlandıktan sonra yenik sayıyor. Sadece squad battle oynanıyor. Çok canım sıkıldı ya müşteri temsilcisi çözemedi. Ekran görüntüsü istediler yolladılar inceleme süresi 10 gün diyor. Salıdan beri böyle. Hafta sonu ligi de yaklaştı, telefonu bağlayıp oynamayı düşünüyorum olduğu kadar artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasvagor

Selamlar
    Elimde 300 K nakit var
    Ne gibi takviye önerirsiniz ne yapabilirim bu kadroya
    Maç içinde 4-2-2-2 dönüyorum
    Agüero hazard forvet
    Salah de bruyne cam
    Kante pogba cdm şeklinde

Hazard + Pogba + Agüero ve De Bruyne yi satıp alabiliyorsan Neymar + Mbappe 'yi almaya çalış. Daha sonra da stoperleri güçlendirirsin.

• SarbiReyiz kullanıcısına yanıt
    Hocam görevler yazıyor aslında detaylı. İlk sahibi olduğun bundesliga,premier lig,seria,la liga, csl liglerindeki oyuncularla maç kazanma. Rivalste fut champ de maç kazanma falan detayları şu an hatırlamıyorum ama geç kalmışsınız yarın bi 12 görev daha gelcek. Şu an ki görevler silincek mi bilmiyorum silinmezse yaparsınız hepsini sıkıntı olmaz.

• deliquos D kullanıcısına yanıt
    L1 + x ile pas attığınız oyuncunun gol atması lazım hocam. L1 aşırtma tuşu ama şut çekerken. Pas verirken ver kaç görevi görüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahtapottt

Hocam sizin internet sağlayıcınız nedir? Benim süperonline, çok saçma bir problem yaşıyorum. Oyuna giriyor sunucuya bağlanıyorum fakat bir süre sonra kısa süreliğine sunucudan atıyor. Rivalsde girebiliyorum fakat maç tamamlandıktan sonra yenik sayıyor. Sadece squad battle oynanıyor. Çok canım sıkıldı ya müşteri temsilcisi çözemedi. Ekran görüntüsü istediler yolladılar inceleme süresi 10 gün diyor. Salıdan beri böyle. Hafta sonu ligi de yaklaştı, telefonu bağlayıp oynamayı düşünüyorum olduğu kadar artık

Alıntıları Göster
    aynı şeyi yaşıyorum, fitness cardı basarken falanda kopuyormusunuz? yada transfer listesine adam koyarken, oyuncu aratırken?

• Altın 2 Fut Champs ödüllerini açtım, sonunda oyun yüzüme güldü.

• Arkadaşlar fifa 20ye daha yeni başladım.

Fifa 19'da epey iyi oldugumu düşünüyorum, görece kötü kadrolarla 20+ yaptım hep.

Ancak 20'de acayip zorlanıyorum, savunmanın S'sini yapamıyorum. Oyuncularım yaklaşmıyor savunma yaparken hamle yapacak pozisyona bile giremiyorum.

Yanımdaki adam basıp gidiyor yaklaşamıyorum. Nedir bunun çözümü varmı değişen bir taktiği falan?
  • hursit1903 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, bu oyunda sevdiginiz oyuncularla oynamak icin beklemeyin her kartın degeri illa ki dusecektir çünkü sürekli yeni kartlar çıkıyor ya da ayni kartin markette sayisi artıyor ve fiyati düşüyor. Yoksa piyasa yok bf de kırılır yok toty de kırılır diye beklerseniz oyun geçip gider alin soldan aksın yilan

• quote:

Orijinalden alıntı: Arasscan

aynı şeyi yaşıyorum, fitness cardı basarken falanda kopuyormusunuz? yada transfer listesine adam koyarken, oyuncu aratırken?

Alıntıları Göster
    Aynen hocam :( ne yapıcaz bilmiyorum sabit ıp port vs her şey açık sanırım servis sağlayıcı ile ilgili bir durum yazılı şikayette bulundum bakalım çözüm olacak mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahtapottt

Aynen hocam :( ne yapıcaz bilmiyorum sabit ıp port vs her şey açık sanırım servis sağlayıcı ile ilgili bir durum yazılı şikayette bulundum bakalım çözüm olacak mı

Alıntıları Göster
    bende superbox kullanıyorum oda superonline hizmeti, sürekli kopuyor, 2 defa drafta maçı kazandım maç sonunda koptu dnf yedim, rivals maclarındada öyle. markette vs her yerde kopuyor. aşağıdaki konu benim, orda videoda var, oyuncuyu transfer listesine bile atamıyorum
    https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/dsowc8/i_cant_list_players_keep_disconnect/

nereye şikayet ettin bu arada bende edeyim belki bi etkisi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arasscan -- 7 Kasım 2019; 19:28:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Arasscan

bende superbox kullanıyorum oda superonline hizmeti, sürekli kopuyor, 2 defa drafta maçı kazandım maç sonunda koptu dnf yedim, rivals maclarındada öyle. markette vs her yerde kopuyor. aşağıdaki konu benim, orda videoda var, oyuncuyu transfer listesine bile atamıyorum
    https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/dsowc8/i_cant_list_players_keep_disconnect/

nereye şikayet ettin bu arada bende edeyim belki bi etkisi olur

Alıntıları Göster
    https://www.superonline.net/hakkimizda/iletisim/turkcell-superonline-hizmet/sikayet Buradan kullanıcı adı şifrenizi girip yazabilirsiniz. Ekran görüntüsüde ekleyin hocam. İnşallah çözülür benim salıdan beri böyle daha önceden sorun yoktu bakalım artık

• quote:

Orijinalden alıntı: The BlackMamba 24

Arkadaşlar fifa 20ye daha yeni başladım.

Fifa 19'da epey iyi oldugumu düşünüyorum, görece kötü kadrolarla 20+ yaptım hep.

Ancak 20'de acayip zorlanıyorum, savunmanın S'sini yapamıyorum. Oyuncularım yaklaşmıyor savunma yaparken hamle yapacak pozisyona bile giremiyorum.

Yanımdaki adam basıp gidiyor yaklaşamıyorum. Nedir bunun çözümü varmı değişen bir taktiği falan?
    Hocam yıllardır bende iyi savunma yapamazdım nedeni ise sürekli manuel savunma yapmamdı. Bu sene yapay zeka savunmasını azaltıp manueli güçlendirdiler. Ortalama üstü savunma yaptığımı düşünüyorum.19 mantığı ile savunma yapıyorsanız çok gol yersiniz. İki temel nokta var sağ analog ve l1 iyi kullanıp doğru oyuncu seçmek ve l2 ile önünde durmak mümkün olduğunca top kapmaya çalışmayın alan kapatın sürekli

• Ahtapottt A kullanıcısına yanıt
    Cgn havuzundaysaniz bu sebep oluyor. Ara ara bu soruna sebep oluyor sonra kendi kendine duzeliyor. ( duzelme suresi bilinmiyor)

Edit : modem arayuzundeki ip ile whatismyipadress sitesindeki gozuken ip leriniz farkli mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkGathering -- 7 Kasım 2019; 20:36:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkGathering

Cgn havuzundaysaniz bu sebep oluyor. Ara ara bu soruna sebep oluyor sonra kendi kendine duzeliyor. ( duzelme suresi bilinmiyor)

Edit : modem arayuzundeki ip ile whatismyipadress sitesindeki gozuken ip leriniz farkli mi ?
    Hocam statik ıp satın almıştım cgn havuzundan çıkmış olması gerekiyor. Aynı sanırım her yerde ıp adresi fakat statik ıp almama rağmen yine de cgn havuzunda kalabilir mi acaba ?

• Ahtapottt A kullanıcısına yanıt
    Yok sizin sorununuz baska o zaman hocam. Peki bu no lose glitch olayina maruz kaldiniz mi ?

• 
Sayfa: önceki 50515052505350545055
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.