Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5016. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Rasit82 , ECBalaban Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 16 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
172.731
Cevap
786
Favori
6.102.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
30. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 50145015501650175018
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • para nasıl kasılır örnek, maldini normal fiyati 1.700m, basic sıfır daha paketten yeni cıkartıp 1.500m e koymuş hemen kaptım 1.675 e satıyorum, icon ticaretinde deli para var, fazla coini olan girsin bu işe beyler

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Oyunda şut feyki varyasyonlarını sık kullanan biri olarak bu yıl çok sıkıntı yaşıyorum ne zaman şut + pasa bassam adam topu dağa taşa dikiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hafta bu oyunu 10 FPS üstü oynayan var mı ?

• https://www.futbin.com/20/player/42988/hulk

100-110k paramı yiyecek bu sbc sizce değermi arkadaşlar sağda di maria oynatıyordum normalde
  • Haftada kaç gün oynuyorsunuz hocam ?

• Dzeko görevinde ki orta ile gol atma sanırım imkansız sanırım l1 üçgen atılan paslar orta sayılıyormu kanser olmak istiyorum artık ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birde bu kadrolar ne abi oyun çıkalı ne kadar oldu div 7 kendi halimde takılıyorum aguerolar nestalar carloslar şaka gibi cidden oyun sonu sanırım tüm takımlar 99 olucak

• Czn C kullanıcısına yanıt
    Her akşam oynuyoruz hocam.

• Ya ben Türk kullanıcılar ile karşlaşmak istemiyorum dedim, ama yine Turkler geliyor. Aptal aptal seviniileri izletip, sinirlermi bozuyorlar.. bende yapmıyo değilim ama yabancı yenmek istiyorum yahu yok mu bir ayar, eşleştirme ayarından ayar yaptım 10 maçın 8 i Türk.

• quote:

Orijinalden alıntı: Conor McGregor

https://www.futbin.com/20/player/42988/hulk

100-110k paramı yiyecek bu sbc sizce değermi arkadaşlar sağda di maria oynatıyordum normalde
    Değmez bence hocam. Ben sırf verdiği paketler için yapmıştım
    Arada yedekten oyuna alıyorum ama dönüşleri vs pek beğenmedim. Sadece kuvvetli olduğu için topu iyi saklıyor.
    Onun dışında oyunun çevik oyuncu gerektiren metasına uymuyor bana göre

Bu arada paketlerden de bir şey çıkmamıştı
  • Dün ilk kez oyunu bıraksam mı düşüncesi oluştu bende de. Daha kısa bir süre olmasına rağmen.
    Oyunun dinamiklerini, momentumu vs geçtim ama bu bağlantı problemi gerçekten tüm oyun zevkinin içine ediyor

Ne kadar iyi kadronuz olursa olsun, ne kadar kaliteli oyuncularınız olursa olsun, bağlantı probleminiz olduğunda 1K lık Joshua King, sizin 500 K lık defans hattınızı madara edebiliyor

Dün futbol mu oynuyorum, yoksa buz pistinde Buz Hokey'i mi oynuyorum anlamadım. Resmen oyuncular çimin üzerinde kaya kaya gidiyorlardı. Bağlantı gecikmeli olunca şutlar dağlara taşlara gidiyor, paslar yan taraftaki oyuncuya ulaşmıyor, top fiziği ve hissiyatı bile değişiyor oyunda. Sanki balonu kontrol etmeye çalışıyor gibi hissediyorsunuz

Şu an ciddi ciddi kadroyu full satmayı düşünmeye başladım. Hayat düzenim de bozulmaya başladı çünkü

Ekleme : Dün maçlardan sonra PS de bağlantı test et dedim. 9 MB hız ile oynamışım tüm maçları. Normalde 25 MB superonline fiber var ama o bile sapıtıyor. Ve inanılmaz düşürüyor oynama isteğini vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akgun17 -- 25 Ekim 2019; 8:6:30 >

• fifa 19'da bu kadar değildi ya, geçen yıl akıyordu oyun, update falan gelse bari, yurtdışında da aynı problemler varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slifer45

eyvallah hocam deniyeceğim bu taktiği çok sağol

Alıntıları Göster
    hocam taktik için çok sağolun vallahi çok işe yaradı. 10 maçın 9 unu kazandım. bakalım wl de napıcam orda başka şeyler devreye girmezse iyi bir sonuç alırım gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sowerteam7

Dzeko görevinde ki orta ile gol atma sanırım imkansız sanırım l1 üçgen atılan paslar orta sayılıyormu kanser olmak istiyorum artık ?
    l1+yuvarlak sayılıyor ama l1 + üçgen denemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

fifa 19'da bu kadar değildi ya, geçen yıl akıyordu oyun, update falan gelse bari, yurtdışında da aynı problemler varmış
    Valla hocam hadi benim bağlantı hızı düşük ondan dün öyleydi diyeceğim de. 100 MB fiber hızı olanlar da bile şikayetler varsa farklı sorunlar var demektir. Zaten bağlantı hızından çok Ping değerleri daha önemli diyorlardı
    Bir de bu sorunlar yetmez gibi, EA sürekli Alman oyuncularla eşleştirmeye başladı. Dün abartmıyorum, üst üste 8 maç falan alman takımı formalı oyuncular rakip olarak geldi karşıma

Zaten benim bağlantı kötü, bir de rakip Alman vs olunca oyun size x3 kat yavaş ve gecikmeli hissiyatı yaşatıyor. 3 Milyonluk kadrom var. Rakip 10 K bile etmeyen kadro ile sizi yenebiliyor. Ki ben kötü bir oyuncu da sayılmam. En son 22 de kalmıştım. Ama gerçekten iyi bir bağlantı ile 10 K lık kadroyu, 5 milyonluk kadrom olup kötü bağlantım olmasına tercih ederim

Oynadığınız oyundan zevk alamıyorsunuz

• Ben de WL’ye bu 2 kadro ile giriyorum. Bakalım neler yapacağız...
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• İki kadro olayı Fifa 17 civarında bitti. 1 tanesini satıp daha güzel tek kadro daha iyi olur
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Kadro kondisyonu dayanmıyor bu seferde
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

Kadro kondisyonu dayanmıyor bu seferde
    Geçen senelere oranla son 2 senedir çok ucuz. Paket açıldığında 300-400 den toplarsın veya 500-600 olsun 2.kadro 10k lık yapsan yine 20 kondisyon yapar. 10 klık kadro ile de WL'de ne yapacaksın pro oyuncu değilsen veya bağlantın Almanlar gibi değilse ? Boşuna yeneceğin adama yenilmektense kondisyon basmak en iyisi
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Ben WL de kondisyon basıp tek kadro oynuyorum ama hafta içi satılamazlar dan ikinci bir kadroyla oynuyorum dönüşümlü. Bu sefer de dediğiniz gibi yeneceğim adamları yenemediğim oluyor malesef.
  • 
Sayfa: önceki 50145015501650175018
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.