Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (4425. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
172.669
Cevap
785
Favori
6.099.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
37. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 44234424442544264427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • R3 e basılı tutup kalecinin yerini değiştirebiliyorsun. Bence kaleciler önceki senelerden kötü değil plase ve gelişine plase şutlar abartili etkili. Zaten gollerin büyük kısmı bu şekil oluyor. Bunun önüne sadece kaleciyi oynatarak bir nebze geçilebiliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: candor35

Sonradan alınınca kimyası dahada mı düşüyor. Normal koyduğumda 8 oluyor.
    Aguero Cm de nasıl oynar. Gol atabilir mi oradan
    oyundan çok kopar hocam cmde.bence 8 oynatman sorun degil
  • Gelişine plase olayını nerfledikleri anda oyun zevki %100 artacak umarım yakın zamandaki güncelleme bunu getirir. Adamın gözünü bağlasan arkası dönük bile vuruyor gelişine plaseyi hele bir de zamanlamalı attıysa gol.
  • Şu adam nasıl 25K ya, yemin ederim aklım almıyor. Adamda her şey var; şut var, pas var, defans var, dribling var...

Resim çıkmamış ama siz kimsen bahsettiğimi biliyorsunuz:

Radja Nainggolan

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KomsununOglu -- 18 Ocak 2019; 14:15:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orası öyle tabi 👍😏
    @Hendrik Johannes Cruijff

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OTTOMAN_TURK -- 18 Ocak 2019; 14:25:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Gelişine plase olayını nerfledikleri anda oyun zevki %100 artacak umarım yakın zamandaki güncelleme bunu getirir. Adamın gözünü bağlasan arkası dönük bile vuruyor gelişine plaseyi hele bir de zamanlamalı attıysa gol.
    Hayır bir de adam moron gibi sadece şut çekiyor. Çözüyorsun önünü kapatıyorsun ama oyun işte 20 kere kapatıyorsun 21. defa yine top önünde kalıyor.

6-7 kere tackle yapıyorum bakın abartmıyorum video aldım zaten yiyeceğim o kadar belli ki kolu bırak yiyeceksin zaten diyor oyun ve yiyorum da.
  • arkadaşlar kadrom bu.hala kendime uygun bir taktik bulamadım 4-1-2-1-2 veya 4-2-3-1 oynuyorum genelde.fakat bir maç takım coşarken bir maç hiç bir şey yapamıyorum

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

kadroda tavsiye edebilceginiz taktik ve degişikler nedir

yedeklerde ibra tevez martinez var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 18 Ocak 2019; 14:27:41 >
  • KomsununOglu kullanıcısına yanıt
    İtalya ligi olduğu için. Bpl'de olsa fabinho gibi olurdu. Benim favori yedeğim kendileri. 430 maça çıkmış yedekten girip.
  • Kartlardan hangileri yükseltme alıyor? 84 rashford ve 86 arnautovic ve 88 mbappe alabilirim paramla, alıp bekleteyim mi ay sonuna kadar? Yükseltme gelirse bu kartlara geliyor değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Eintabian

Düz Varane'dan iyi midir sif VVD kullanmadım hiç bu sene?
    VVD sif tabiki 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: Rust_Cohle

Kartlardan hangileri yükseltme alıyor? 84 rashford ve 86 arnautovic ve 88 mbappe alabilirim paramla, alıp bekleteyim mi ay sonuna kadar? Yükseltme gelirse bu kartlara geliyor değil mi?
    mbappe kesin upgrade alacak.haliyle artar fiyatı

• Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Hayır bir de adam moron gibi sadece şut çekiyor. Çözüyorsun önünü kapatıyorsun ama oyun işte 20 kere kapatıyorsun 21. defa yine top önünde kalıyor.

6-7 kere tackle yapıyorum bakın abartmıyorum video aldım zaten yiyeceğim o kadar belli ki kolu bırak yiyeceksin zaten diyor oyun ve yiyorum da.

Alıntıları Göster
    Hocam 20 kere önünün kapatıyosun, 21. defa önünde kalınca yine iyi. 21.de de önünü kapatıp, iki oyuncunun bacak arasından geçip, birinin baldırına çarpıp doksana gidiyor kaybedeceğin varsa. Ne kadar iyi kapattığından tamamen bağımsız oluyor o zaman işte

• quote:

Orijinalden alıntı: SePHiRoTHBJK

Bu yeni cıkacak olan genc oyuncular sbclerinde Cemgiz Ünder olmazsa Ea'yı protesto edecegim. Ve minimum 88 rating bekliyorum. Hızlanma, sut gucu ve bitiriciligide iyi olacaktir cıkarsa.
    Hem de büyük protesto etmek lazım, şu anki hali zaten bu kadar düşük olmayı hak etmiyor. Cengiz'in hakkı Cengiz'e. Ea Fransız ve İngiliz sever, ceo'sunu ingilizler mıncıklasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KomsununOglu

Şu adam nasıl 25K ya, yemin ederim aklım almıyor. Adamda her şey var; şut var, pas var, defans var, dribling var...

Resim çıkmamış ama siz kimsen bahsettiğimi biliyorsunuz:

Radja Nainggolan

Bu adam seneye maksimum 82 olmalı, takımında kadro dışı, oynamıyor hiç. Püfür püfür sigara içiyordur şu an o kesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Alıntıları Göster
    Çok komik şeyler oluyor bağlantıdan dolayı, takımdaki oyuncular geceden kalmış gibiler.

Oyunun başlarında müthişti. ÜSt düzeydi her anlamda. Ama bir süre önce nerf yedi yani eskisi gibi golleri yok, mücadelesi yok. Aynı şutu atsan dahi eskiye nazaran çok daha az gol atabiliyor.
    Karsima geldi mi korkuyorum heryerde karşıma çıkıyor sanki 11 tane nainggolan var

• quote:

Orijinalden alıntı: KomsununOglu

Reis bizim İf Mbappe filan da yükselecek o zaman?

Bu arada ben Mbappe’yi Deadeye (Affetmez) ile kullanıyorum sen Hawk basmışsın acaba daha mı iyi verim alırım?
    If mbappe nin ratingi artıcak mı ?
  • Beyler wl de rakip neden bizim formamızı giyiyor ?

• 
Sayfa: önceki 44234424442544264427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.