Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.804
Cevap
787
Favori
6.104.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kadar mavi siyah adamla momentum yemiyor musun hocam ? ben defansa jagielka ve koscielny koydum takım taş bağlamış gibi oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

bu kadar mavi siyah adamla momentum yemiyor musun hocam ? ben defansa jagielka ve koscielny koydum takım taş bağlamış gibi oldu :)

haftada toplam 20 maç ya yapıyorum ya yapmıyorum. keyif için oynadığım için de momentumu çok umursamıyorum açıkcası :)

ama defans muhteşem oldu bence :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynryilmaz

quote:

Orijinalden alıntı: fenomenimsi

arkadaşlar kadro resimleri koyuyorsunuz ya,bununla ilgili birkaç sorum olacak
    1/bunu ps3 te konsol üzerinden yapıp forumda paylaşma imkanı varmı?
    2/kadroyu origin hesabı almadan fifanın resmi sitesinden ayarlayıp paylaşabiliyormuyuz?
    yani kısacası bunu hazırlamanın en kolay yolu nedir?
    paylaşmam lazım anlatacaklarım var arkadaş...

Merhaba,

Kadrolarını sadece webapp üzerinden kurup paylasabılırsın..Ancak kadro paylaşma, ea 'linki kadro paylaşamı hesabının hacklenmesi yolunu acıyor...Gectiğimiz sene Burcın78'in de basına geldı...

Sana tavsıyem futhead -> squad creator'dan kur burda paylas..

sağol hocam

• http://www.futhead.com/fifa/squads/11270554/ kadrom bu arkadaşlar

ayrıca daha kadroya sığdıramadığım naldo(cb),sam(rm)subotic(cb)elia(lm) ve shaqiri de mevcut
    sıkıntım ise defansı komple mavi yaptıktan sonra rekor mağlubiyetler almam
    boateng ve lahm gerçekten çok sağlam 600 k yı hakediyorlar ama dante,alaba ve adler muhallakta
    yedek kadromla daha çok galibiyet alıyorum.
    tavsiyesi olan arkadaşları dinlerim
  • ''only the player associated with the current ultimate'' hatası alıyorum ps3 yeniden başlatıyorum
    umarım hack lenmemişimdir.1,700,000 coins gider yoksa
  • Happy Hours geliyor arkadaşlar 100k lık paketlerde saat TSİ 21:00 - 22:00 saatleri arasında..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kskasap

Happy Hours geliyor arkadaşlar 100k lık paketlerde saat TSİ 21:00 - 22:00 saatleri arasında..

100k lık paketler kendilerini amorti edermi acaba
  • quote:

quote:

Happy Hours geliyor arkadaşlar 100k lık paketlerde saat TSİ 21:00 - 22:00 saatleri arasında..

etmedi, 300k'lık paket açtım, çıka çıka en iyi santana çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa TR

quote:

quote:

bende parayı totslara yatırmıştım,iyi ki açmamışım,senin adınada üzüldüm.santana kimdir ya
    7500 lik paketleri devam iki günce tots lahm çıktı tamda almanya totsları kurarken.bu kadar denk gelmez

• quote:

quote:

quote:

quote:

bende parayı totslara yatırmıştım,iyi ki açmamışım,senin adınada üzüldüm.santana kimdir ya
    7500 lik paketleri devam iki günce tots lahm çıktı tamda almanya totsları kurarken.bu kadar denk gelmez

şu paketler tam para tuzağı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zencefiladam -- 28 Mayıs 2013; 23:06:12 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

şu paketler tam para tuzağı...

4 aydır fut oynuyorum ve bu süre zarfında 1 tl fifa points almadım.
    muhtemelen 300 tane paket açtım ve şu anda mevcut oyuncularımın değeri 1,700,000 coins
    düşmeyin tuzağa

• Herkese günaydın Fut 13'ü bırakcam diye elimdeki 1700k ya yakın coinsi dün forumdan sattım. Hanım yurtdışında akşam sıkıldım kalan yaklaşık 200k ile şu takımı kurdum

http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#c5sRgV94nJC9k:ps3

Bu sene ilk kez fut oynadım ekimden beri düzenli oynuyorum. Ben hiç bu kadar zevk almamıştım. Gece 3'e kadar oynadım. 15 maç 13 galibiyet 1 beraberlik 1 yenilgi aldım. İşe geldim uyku gözümden akıyor

4-3-2-1 tots almanya geldi Pato 5 tane attı çocuk mesaj attı benim bir oyuncumla senin takım alınır diye

Ronaldo ribery robben if di maria tots falcao ibrahimovic hepsini denemişimdir ekimden beri ama gerçekten böyle bir takım yok ya şiddetle tavsiye ederim.

Hatta gaza geldim kadrodaki çoğu oyuncunun if i var onlarımı alsam die ama büyüsü kaçar kesin

Bu arada hergün transfer haberlerini takip ediyorum. İlgimi çekiyor takip etmek isteyenler olursa

http://www.mackolik.com/Transferler

burdan bakabilirler. Seneye Santana schalke'de sokratis dortmund'a geçti kolo toure liverpool'da saha lazio'da martins şaşırttı beni seattle sounders'a transfer oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeiligeR-7 -- 29 Mayıs 2013; 9:12:02 >

• Gunaydin

Biraz transfer haberi verelim

Pepe Reina > Barca

Cavani > Chelsea(para + torresin bonservisi) , Man City(para + dzekonun bonservisi) , RMadrid

Valdes > Monaco

Hulk > Monaco

Nani > Juve

Simdilik konusulanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yımah -- 29 Mayıs 2013; 9:33:52 >
  • nani'nin yıllık ücreti juve'ye çok gelmiş diye vazgeçtiklerini yazıyordu bazı gazeteler bir kaç gün önce, hatta o yüzden GSnin eli biraz daha güçlendi falan diyorlardı..

Pepe > Barça gerçekleşmeden inanmam. Pepe'yi barçaya yakıştıramadığım için, başka bir nedeni yok :)
  • Juve yoneticileri ingilterede pazarlik yapiyorlar. Bikac gune netlesecek. Juve alsin Naniyi serie a icin iyi bir lm lazimdi.
  • Gsli olarak GS alsın, seneye de TR ligi de olsun FIFAda diyecem.. o zaman bizim ligden de güzel kadrolar çıkabilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yımah

Juve yoneticileri ingilterede pazarlik yapiyorlar. Bikac gune netlesecek. Juve alsin Naniyi serie a icin iyi bir lm lazimdi.

Aynen aynen eşantiyon bir lb birde rm gelse inanılmaz olacak

Monaco'nun transferleri de seneye fransayı seçme nedeni olabilir

hulk gelirse 4-3-2-1 zlatanlı lavezzili lucaslı silvalı çok güzel kadrolar çıkar

Galatasaray'lı ve hasta manu lu olarak nani çok zor gözüküyor. Aklım almıyor beynim algılamıyor. Olursa heralde 3-4 gün kendime gelemem.

Gelirse Ronaldo ile sabri reyizi bi tanıştırır ya ayıp oldu reyize

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeiligeR-7 -- 29 Mayıs 2013; 10:05:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

nani'nin yıllık ücreti juve'ye çok gelmiş diye vazgeçtiklerini yazıyordu bazı gazeteler bir kaç gün önce, hatta o yüzden GSnin eli biraz daha güçlendi falan diyorlardı..

Pepe > Barça gerçekleşmeden inanmam. Pepe'yi barçaya yakıştıramadığım için, başka bir nedeni yok :)

O Pepe bildiğimiz Pepe değil hocam. Kaleci olan Pepe Reina.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

O Pepe bildiğimiz Pepe değil hocam. Kaleci olan Pepe Reina.

hadi ya :)

o pepe olabilir, ama BPLde benim için en iyi ikinci kaleci (regular olanlar arasında) , seneye alternatif aramam gerekecek
  • buradan da takip edebilirsiniz...

http://www2.sporx.com/futbol/transfer/

Brezilya kulüplerinden Santos, Milan'ın yıldızı Robinho ile ciddi şekilde ilgileniyor (Futbol İtalia)

Fransız Paris Saint Germain Kulübü, Real Madrid'in Arjantinli yıldızı Angel Di Maria'yı transfer etmek istiyor (Futbol Espana)
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.