Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (1477. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
172.674
Cevap
785
Favori
6.100.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14751476147714781479
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Butce ne kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu jesus un normal karti piyasaya gelmeycekmi
  • Arkadaşlar 20k param var. Hangi oyuncuları alıp satmamı önerirsiniz?

• Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    Ben de merakla bekliyorum.

• 5 star olsa da ben hiç skill moves kullanmıyorum yaa. Sadece Work rateler mi kalıyo geriye acaba? Sadece onun için de ekstra 300k değer mi bilemedim valla yaa.
  • gduman G kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben daha geçen hafta aldım Super Deluxe sürümü bana da gelmedi paket.
  • Bu aksam lunar new yearda olduğu gibi sevgililer günü icinde paket , lightning round bekliyorum market crash olabilir eldeki yatırımları çıkartsak mı acaba ne dersiniz ?

• If Gabriel Jesus deneyen var mı ? Forvetim Sif Benteke - 87 Mertens ikilisi ve çok memnunum. Aguero'yu 17'de hiç tutmadım.

Jesus fark yaratıyorsa deneyelim.
  • adrianooo A kullanıcısına yanıt
    Cidden sevgililer günü için paket gelirmi ilginç olur

• Fifa 13 ten beri yapıyorlar 😉

• Benimde elimde 15 k para var . Pek güzel oyuncular alınmaz bu paraya . Paramı katlamak için önerisi olan varmı ? Paket , oyuncu alım satım tüyosu filan . Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: crzyhntr

Smalling bailly ikilisi yedek takımımın stoperleri.Llorisi alacam. Cam olarak ilk takıma eriksen. Peki ikinci takıma cam pozisyonuna kimi alayım.

Ben firminoyu kullanıyorum nedense maç içinde eriksen daha cok zevk veriyor ama istatistiklere bakıyorum firmino'nun skora etkisi daha fazla
  • adrianooo A kullanıcısına yanıt
    Denk gelmemişim hiç demekki parayı tutalım elde o zaman akşama 800 coinse mustafi denk gelir yine :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Rust Cohle W.

Kardeşim ben daha geçen hafta aldım Super Deluxe sürümü bana da gelmedi paket.

paket önsipariş için geçerliydi. Oyun çıktıktan sonra alanlara belli sayıda fifa points verdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 220k + otw mane var elimde şu kadroyu kurmayı planlıyorum tutarmı acaba? Sbc eto var elimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olcaysson -- 13 Şubat 2017; 16:45:0 >
  • Benim için oyunun en iyi forveti 86 lık Benteke böyle bir forvet yok :)

• Önümüzdeki hafta WL kadrosuna ispanya ve almanya ligi şartı getiriliyor. bu sebeple yatırım önerilerini içeren bir yazı okudum. Ömer Torak ilk sırada öneriliyor. sebepleri hk. detaylı inceleme aşağıda yer alıyor. sanırım bu yazı sırasında piyasası 2.400müş- şu anda 2.800e gidiyor. ben ufaktan aldım..

Just thought I'd offer my opinion on a few of the best investments, and a couple to avoid, for the WL in just under two weeks which requires all 18 players to be from La Liga and the Bundesliga. Those thinking of investing in PL players for this week's WL - You're too late. Whilst some prices will still rise you're far better off investing in Bundes/La Liga players now as they will rise by much, much more and you'll make more coins.
    The best time to invest is NOW, asap, as player prices are already starting to rise in anticipation. The other good time would be on Thursday night after rewards come out, as there will be a lot of undercutting going on. Anyway, here are my recommendations:
    Toprak - at just 2.7k he is an absolute steal at the moment and my number one investment for a number of reasons. Firstly, he is the third fastest decent CB in the Bundesliga behind Boateng (very expensive) and Sokratis, so he'll be widely in demand and heavily used. Secondly, he has a strong link to Leno (who will again be very heavily used as bar Neuer he's the best Bundesliga GK. He also has a hyperlink to Calhanoglu and a Strong link to Wendell, both of whom will also be fairly well used.
    La Liga doesn't have a great selection of CB's, and the GK's are terrible, which IMO just adds even more value to our friend Omar.
    Finally, as an 84 rated he was used a lot during the OTW SBC's so there are fewer of him in circulation than normal, which will only increase his price further. I expect him to rise to 6k+, so if you can easily double or triple your money on him.

• quote:

Orijinalden alıntı: SSC Napoli

Benim için oyunun en iyi forveti 86 lık Benteke böyle bir forvet yok :)

Bence de , kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lynx1907

quote:

Bence de , kesinlikle.

Bence de, kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

quote:

Orijinalden alıntı: lynx1907

quote:

Bence de , kesinlikle.

Bence de, kesinlikle.

Depoladığım Benteke'leri satışa koyuyorum şimdi bu gazla

• 
Sayfa: önceki 14751476147714781479
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.