Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6706. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.655
Cevap
785
Favori
6.099.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 67046705670667076708
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı skill'in daha iyi varyasyonu. Oyuncu değiştirme tuşun L1 ise R2+L1+Sağ analoğu gittiğin yöne ittiriceksin. Sana tavsiyem koşuyu R2'ye al. 17 yıldır futbol oyunu oynuyorum 3 ay öncesine kadar koşu tuşum R1'di 3 aydan beri R2'ye aldım daha pratik oluyor. Koşu R1'deyken zorlanırsın hareketi yaparken. Tekrar hatırlatıyım; Koşu R1, oyuncu değiştirme tuşun L1 ise hareketi yapmak için R2+L1+Sağ analoğu gittiğin yöne ittiriceksin. Koşu tuşun R2 ise R1+L1+Sağ analoğu gittiğin yöne ittiriceksin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • drphaedrus kullanıcısına yanıt
    Hart'ı direk sbc'ye bas.

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

Aynı skill mi bu da hocam? R1 koşma bende o zaman ben R2+L2 mi yapacağım?

Alıntıları Göster

arkadaşın dediği skill nutmeg oluyor yani benimde sana tavsiye ettiğim. r1 koşuyorsan r2+l1+sağ analog. hatta işi çözdükten sonra önce ball roll peşine nutmeg yapabilirsen daha da op hale getirirsin hareketi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RobinvanPersie -- 15 Nisan 2021; 5:35:20 >
  • Prime sbc’den koeman geldi. İş yapar mı yoksa bahtımız mı kapalı?

• Gold 1 e gelen en yüksek rating 82.redlerden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17Scorpion kullanıcısına yanıt

hayaller ve hayatlar işte :d bende demin Prime Socrates çektim

• Tony Corleone T kullanıcısına yanıt
    katılıyorum, 88-89'lara yatırım yapılabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırmızıdan Saint-Maximin ve Paredes çektim.
    Bu Saint-Maximin niye bu kadar para ediyor hala anlamadım.
    Freeze kartı çıkmıştı bu çıtır promoda, denedim 3-4 maç standarttı yani. Bu kartı da kırmızı yükseltmeye gider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Edelion

Aynı skill'in daha iyi varyasyonu. Oyuncu değiştirme tuşun L1 ise R2+L1+Sağ analoğu gittiğin yöne ittiriceksin. Sana tavsiyem koşuyu R2'ye al. 17 yıldır futbol oyunu oynuyorum 3 ay öncesine kadar koşu tuşum R1'di 3 aydan beri R2'ye aldım daha pratik oluyor. Koşu R1'deyken zorlanırsın hareketi yaparken. Tekrar hatırlatıyım; Koşu R1, oyuncu değiştirme tuşun L1 ise hareketi yapmak için R2+L1+Sağ analoğu gittiğin yöne ittiriceksin. Koşu tuşun R2 ise R1+L1+Sağ analoğu gittiğin yöne ittiriceksin.
    Hocam ben de r2 koşuya geçmek istiyorum da alışkanlık işte :( cok sağol bilgi için

• RobinvanPersie kullanıcısına yanıt
    kanat olmadığı için yüksek olduğunu düşünüyorum.

• drphaedrus kullanıcısına yanıt

Defans başlatıp orta sahada oynatıyorlar genelde.

• Arkadaşlar fut champions yükseltme yaptığımızda 86+ oyuncu veriyor ya. Sadece bu haftanin totw oyuncuları arasindan mi geliyor?
    Mesela bu hafta 86 ve üstü olarak 5 oyuncu var. Bunlardan biri mi gelir?

• Oyunun bu döneminde iyi mi kötü mü bilemedim açıkcası. Toty ramosla beraber oynayacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: macrinius

Arkadaşlar fut champions yükseltme yaptığımızda 86+ oyuncu veriyor ya. Sadece bu haftanin totw oyuncuları arasindan mi geliyor?
    Mesela bu hafta 86 ve üstü olarak 5 oyuncu var. Bunlardan biri mi gelir?
    Tüm sezon içerisinden veriyor.

• Bütün kadroyu prime icona basan var mı. Oyunu bırakmak için mükemmel fırsat yada Ronaldo,Ronaldinho gibi oyuncular çıkarsa onların zevkini almak var :)

• quote:

Orijinalden alıntı: RobinvanPersie

Kırmızıdan Saint-Maximin ve Paredes çektim.
    Bu Saint-Maximin niye bu kadar para ediyor hala anlamadım.
    Freeze kartı çıkmıştı bu çıtır promoda, denedim 3-4 maç standarttı yani. Bu kartı da kırmızı yükseltmeye gider.

Bana bir paketten untradeable Saint-Maximin çıktı dün. Satılabilir olsa direk satardım ama satılamaz olunca bir deneyeyim dedim forvette. En önemli artısı direktif vermesen bile sürekli savunma arkasına koşuyor. Ondan daha hızlı pek kart da olmadığı için, eğer ara pası atabilirsen direk kaleciyle karşı karşıya akıyor gidiyor.

Merkezden pas ile oynayan çok rahat kaleciyle karşı karşıya bırakabilir bu kartı. Kanatta hiç denemedim. Bundan sonra ikinci yarılarda oyuna sokacağım forvet Saint-Maximin olur. Untradeable 84'lük Boadu kartını yedek forvet olarak kullanıyordum. Onu azat edebilirim.

• Benim 81+ pick'lerden dolayı satılamaz 20 tane oyuncu vardı, mağaza ve paket bölümüm kilitlendiği için mecburen 2 tane prime icon yaptım, gelenler Pires ve Owen oldu.

İyi bir oyuncu bulana kadar devam edebilirim ama icon pick'e saklayacağım kalan oyuncuları, zaten %90 kötü geliyor, inatlaşmanın anlamı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khan_1903 -- 15 Nisan 2021; 15:56:39 >
  • Prime Icon'dan bu sefer de Owen çektim yine 200klık ikon geldi şaşmadı,Şubattan beri 5 ikon paketi 5i de 200klık ikonlar teşekkürler EA   As kadrom ve yedekler dışında kimse kalmadı kulüpte, para da kalmadı oyun isteğim de yok 2 haftadır 11 yapıp bıraktım zaten. TOTSlar belki biraz heyecanlandırır artık. Bu hafta da pek oynamam heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 15 Nisan 2021; 16:11:24 >
  • canım nasıl prime icon kumarı çekiyor anlatamam fut birthday’de herkesi basınca klüpte sadece 23 adamım kaldı ve bugün gelen 50k var. keşke sbc yapsam da nakata çeksem. önemli olan paketin heyecanı. buradaki arkadaşları hiç anlamıyorum bişey gelmedi diye oyuna küsüyolar falan :d sanırım ayrı dünyaların insanlarıyız.
  • ilk defa ikon sbc tamamlamıyorum.

dünden beri twitch de en az 80 tane paket açılımı gördüm 80 pakette iyi çıkan oyuncu sayısı maks 5 dir hatta o kadar bile yoktur.

ikon pick ya da tots görevlerinde kullanıcam tüm fodderları zaten oyunda bitti.

• 
Sayfa: önceki 67046705670667076708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.