Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6510. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
172.644
Cevap
784
Favori
6.099.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 65086509651065116512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim izlediğim kadarıyla pas oyunu pek işe yaramıyor. Stepover ve ball roll’un yanında diğer beceri hareketlerini bilmek ve her hücumda kullanmak gerekiyor. Bu bana çok saçma geliyor, beceri hareketi yapmayınca nerdeyse hiç hücuma çıkamıyorsun gibi hissettim
  • RHN397 R kullanıcısına yanıt
    Ben Fifa 14’ten beri ultimate team oynuyorum. Senin durumunla arasındaki fark 14-17 arasındaki oyunların çok daha iyi olmasıydı. 19-20 ve özellikle 21 kötü geliyor bana, eski oyunlar gibi zevkli değiller
  • Hocam eğer 11 kişi savunmaya kapanan bir rakip varsa işe yarıyor cidden ama sürekli baskı yapan bir rakibe karşı dediğiniz gibi çok zor oluyor. Oyunun skill yapmaya zorlaması ve skill yapınca çok büyük avantaj elde etmek biraz saçma geliyor bana. Tabii 5 yıldız gerektiren hareketlerden bahsetmiyorum. Topu sektire sektire gol atmak ve bridge hareketinden bahsediyor. Yeni güncelleme ne getirmiş cidden merak ediyorum. Kritik anlarda stepover çok etkili oluyordu. Umarım çok kısmamışlardır EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Finn Balor kullanıcısına yanıt
    Oyunun beceri hareketi yapmaya zorlaması ve defans sisteminin çok kötü olması oyunu oynamama sebeplerim. Bunlar umarım sonraki oyunlarda düzelir. Fifa 17’de oyundan zevk alıyordum, o oyun sistemine tekrar dönseler çok güzel olur
  • xbox'ta güncelleme geldi bana hadi hayırlı olsun bakalım birşeyler düzeldi mi.

• RobinvanPersie kullanıcısına yanıt

Xbox dan memnun musunuz ? Bende son zamanlarda series x almayi dusunuyorum. Tek merakim oyuncu bulmasi vs nasil diye ? Bilgilendirebilirseniz cok sevinirim. Tesekkurler,

• hatrix kullanıcısına yanıt
    Çok zor:)
  • Selamlar, bir sorum olacak :
    takımdaki bir oyuncunun kimyası 5 diyelim. Ancak takımın genel kimyası 100. Bu halde o oyuncu tam “performans” ile oynar mı ? Yoksa bireysel olarak 5 kimya oynaması sıkıntı çıkarır mı ? ( Neymar’ı SNT olarak maksimum 5 kimya ile oynatabiliyorum. Gönlüm Mbappe - Ben Yedder yapmakta ama Mbappe ile Neymar arasında 200K’dan biraz fazla fiyat farkı var )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 19 Ocak 2021; 16:32:49 >
  • 3 gb güncelleme. Kimbilir bu sefer oyunun neresini kırdılar

• 17Scorpion kullanıcısına yanıt

Bazi kisiler cok memnun bazilari hic degil. Acikcasi bende denemistim bunu ve hic memnun kalmamistim. Denemekten zarar gelmez. Cunku bazen 1 kimyali oyle takimlar karsima geliyorki catir catir yenip gidiyor. Bu biraz bence alisma meselesi. Denemeniz en mantiklisi EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• yımah kullanıcısına yanıt

Bende merak ediyorum. Aksama senlik var EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA . Kac ay gecmis oyle guncellemeler geliyorki sanki oyun bastan yaratiliyor.

• berkolo88 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Anladığım, kağıt üstünde bunun oyuna bir miktar olumsuzluk getireceği; ancak sahada işin değişkenlik gösterdiği :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 19 Ocak 2021; 16:45:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fox in the Box

Zaten sıkıntı o. Ben karşının formasını seçtiğim halde böyle oluyor

Aynen banada boyle oldu her zaman kendi Besiktas formama karsilik rakibe Besiktas deplasman formasini secerim kafaya gore baska formlar geliyor, 1-2 kere beyaz forma geldi yenildim tabi muhtemelen rakip baska forma olarak gordu beni cunku pas hatasi fln yapmiyordu benim gibi.

• berkolo88 kullanıcısına yanıt

Matchmakingde sıkıntı yok, hemen buluyor maçı. Tek problem Türkiye’de geniş kitlesi yok ve arkadaş edinip oyun atmak zor. Ama bence gamepass ile Xbox 1 tık önde benim için. Exc. oyunlarını Ps’nin sevemedim. Ps4üm vardı daha önce, Uncharted almıştım bayağı oynadım beni etkilemedi. GOW 3 aynı şekilde.

Spor, Rpg ve yarış oyunlarını seviyorum bunlarda da bir +sı yok PSnin. o yüzden tercihim Xbox ama kişiden kişiye değişir saygı duyarım. Yeni nesile geçmek istiyorum bakalım fiyatlar iner mi acaba biraz.

• Şut + L2 +R2 ile savunmacıyı yatırma sona ermiş. Artık yemiyor bu hareketi. Yakın zamanda öğrenmiştim, bayağı işe yarıyordu.

Fakat bridge hareketi bazılarının vazgeçilmezi ve çok etkili. Üzerine gidecek olursan yandın. 90 dakika bu hareketle oynayanlar var.

• oyun basinda fifa points ile sirkete bol para kazandirmayana rekabetci modlar da hicbir zaman huzur ve yol vermez bu ahlaksiz ticari yazilim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 19 Ocak 2021; 18:7:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legacy of kain

oyun basinda fifa points ile sirkete bol para kazandirmayana rekabetci modlar da hicbir zaman huzur ve yol vermez bu ahlaksiz ticari yazilim..

Doğru tespit para yatırmıyorsanız kasmanıza gerek yok eğlencenize bakın

• acaip keyifliyim.

ea sports isyanımızı duymuş

şerefsiz italyanların kahverengi , siyah saçma sapan görünmez toplarının bi anlamı kalmadı.

güncelleme ile herkes kendi topunu görecek.

• Millet skill yapıyor diye ağlayanlar gözünüz aydın. Stepoverın anasını ağlatmışlar oyuncular 10 kat daha yavaş yapıyor. Geçen elasticoyu katlettiler. Drag back zaten yok oldu. Nasıl gol atıcaz pardon? Şimdi bu hafta 90 dakika ben dahil herkes possession oynayacak. Tüm maç top çevirip üçgen mi atmamız gerekiyor illa? Oynayın da görün bu haftasonu gerçek futbolunuzu. Üzerine alınması gerekenler alınabilir, kalan kıymetli arkadaşlara sevgiler saygılar.

• prime cannavaro kiralik 5 mac wl de oynadim.

2 macta iyiyken 3 macta begenmedim.

7 sbc sinden 4 unu yaptim bile ancak sadece pahali olan 3 tanesi kaldi..

sizce yapilir mi ?

700 tane adam gelecek toty de acacagim paketlerden.. uzun sureli kullanip memnun kalmayan yok gibi..

yuksek ratinglerde kullananniniz var mi ? div 1 + elite rank icin yeterli mi sizce?tots a dek gotursun yeter..

Kadrom bu olacak;

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 19 Ocak 2021; 20:0:0 >
  • 
Sayfa: önceki 65086509651065116512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.