Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Tamu Otobüsü Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
172.644
Cevap
784
Favori
6.099.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 63646365636663676368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

futmas, totgs , toty , ikonlar vs derken baya bi sbc li döneme giriyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• qarakedi kullanıcısına yanıt

Hocam SBC gorevlerinde mesela 87 rating overall'li takim istiyor. 87 rating'e ulasabilmek icin ter stegen, oblak, suarez, casemiro, fabinho vs gibi yuksek rating'li ama gorece ucuz fiyatli kartlara cok buyuk talep oluyor.

Dikkat ederseniz WL ve Rivals kadrolarinda Suarez - Casemiro gormuyosunuz, o yuzden fiyatlari daha dusuk. SBC donemlerinde rating'i tutturmak icin insanlar bu kartlari cok fazla aldigi icin simdi oldugu gibi fiyatlari artiyor. Ekim-Kasim ayinda bu tarz kartlari alabildigi kadar alip stok yapiyo insanlar, Black Friday, Xmas, TOTY gibi SBC gorevlerin cok geldigi donemlerde yuksek fiyattan satarak cok iyi kar ediyolar.

• 79'luk Sissoko'yu sistem 89 olarak görüyor sanırım. Paketten çıkmıyor adam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük karşılaşmalar sbc’ni tamamladım. İki pakettende ben yedder geldi

Werneri gönderiyorum. 150-200 k civarı para olacak. Fransa kadrosuna dönmeyi düşünüyorum.

Oyuncu önerisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cartmann

Büyük karşılaşmalar sbc’ni tamamladım. İki pakettende ben yedder geldi

Werneri gönderiyorum. 150-200 k civarı para olacak. Fransa kadrosuna dönmeyi düşünüyorum.

Oyuncu önerisi olan var mı?

Gomez olabilir Davinson Sanchez yerine

• Alkalen Fosfataz A kullanıcısına yanıt

şöyle paketlerden çıkar diye bekledim ama gelmedi :/

• 250K coininiz olsa hangisini yaparsınız;

1- Gold Valverde'yi IF Valverde ile değişmek (Diğer CDM De Jong, ilede onu da IF Llorente ile değişmeyi düşünüyorum)

2- Eder Militao yu Varane ile değişmek (Diğer Stoper Diego Carlos, belki ilerde ramos ile değişebilirim)

Diğer mevkilerde pek değişiklik yapacak durumum malesef yok. Min 1m coin lazım :(

• Black Friday görevine yardımcı olabilecek var mı acaba(herhangi bir modda maç kazanma olan) wl oynamadığımdan bu hafta win'im yok. Hızlı hızlı maça girip gol atıp rakip çıkınca sayıyor sanırım fut friendlies'te.

• CCaaNN kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• Sinerfru kullanıcısına yanıt
    Varane cok fark ettiriyor bence. Önce Varane'i almani öneririm. Valverde'nin gold kartı da zaten iyi

• Selamlar ingiltere kadrosu önerebilir misiniz?

allison

belerin gomez sanches robertson

sisoko deco maxim

adama c. ronaldo overmars

• İnternet bağlantısının bu oyun üzerinde etkisi ne kadar 100 mbit ile 20 mbit interneti olan arasında çok fark var mı online oynanışta
  • quote:

Orijinalden alıntı: crysis85

İnternet bağlantısının bu oyun üzerinde etkisi ne kadar 100 mbit ile 20 mbit interneti olan arasında çok fark var mı online oynanışta

3mbit ile bile oynarsın oyunu lagsız. Yeter ki yoğunluk olmasın bulunduğun bölgede. Mesela köyde kimsenin olmadığı mahallede oynasan lagsız tertemiz oynarsın ama apartmanların yoğun olduğu yerlerde yani çok kullanan varsa 100mbit gösterse de çok lag oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 3 Aralık 2020; 19:31:21 >
  • Serverlar rezil durumda sizde de öyle mi maç yapabiliyor musunuz ?

• Ben de birakip fut hesabimi saticam. Bu oyunu oynayamiyorum. 5 saniye adama bakiyorum, ofsayttan cikmiyor. Kimse bosa kacmiyor. Topu ne zaman alsam etrafimda 5 kisi kendi kendine hareket ediyor. Orta saham forvete kosmuyor, defanstan koulibaly kosuyor. Millet kosarak onumden gol atiyor devamli. Defansim topu aliyor, pasa basiyorum, pas atamadan arkamdaki adam geri aliyor topu. Adamin ne tarafa gidecegini bilmeme ragmen oyuncumu gidecegi tarafa goturemiyorum. Her pas attigimda oyuncu topa direkt gitmek yerine bir assagi donuyo, bi yukari donuyo, topu ariyor. Adam hava pasi atiyor, pas attigi adam topu almis, kontrol etmis. Ondan sonra benim oyun imleci degistiriyor. Say say bitmiyor. Bir tane olumlu bir sey olmuyor oyunda. 60-70 pingle bu oyun oynanmiyor.Yenildigimiz adamlarin cogunu momentium bile kurtarmaz ama baglanti kotu olunca, takim full 99 olsa bile bir seye yaramiyor. Rakip 50 kere ayni hareketi yapiyor, yine yapacagini bile bile bir tarafini yirtiyorsun, senin defans ayak bile atmiyor. Ben atak yapiyorum, benim adamlar yerden kalkmiyor. Herkes biraz daha lagsiz bir oyun icin co op kamerada oynuyor. O aptal kamerada oynayacagima hic oynamam.

• arkadaşlar yan hesap yapanlar denesin. yeni sürümü indirince cihazdaki hakkınız dolmuş olsa bile yeni kulüp kuruluyor. ben denedim oldu.

• Icon görevini yapmak için uğraşıyorum günlerdir 81-87 sbcsini felan yaptım bir sürü ordan oyuncu kastım, kulüpte ne oyuncu kaldı ne para sadece 1 oyuncu eksiğim var o da Benzema ama alacak 30k felan param eksikti, şu 81+ 2 nadir oyuncu sbcsini son bir kere yapayım bakalım dedim belki işe yarar biri çıkar da icon sbcyi tamamlarım diye, verdiğine bakın  

Icon sbcyi tamamlayacak hala param yok orası ayrı konu   İlk icon sbcden Hristo Stoichkov'u çekmiştim. Bakalım bundan ne gelcek editlerim burayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 3 Aralık 2020; 21:1:23 >

• Arkdslar lah ea dan kaynaklaniyor tamamda malesef 12 den sonra gozle gorulur sekilde duzeliyor baglanti gosterdigi pinge aldanmayin malesef yogun bolgelerde oluyormus bu trnette diger servisleri bilmiyorum onlardada muhtemelen aynisi oluyordur wl yi gece oynayin gerci oynasakta diagne cekiyoruz en fazla😂

• alvete A kullanıcısına yanıt
    Co op kamera hangisi fifa 20 de
    Edit:buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crysis85 -- 3 Aralık 2020; 21:25:8 >
  • 
Sayfa: önceki 63646365636663676368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.