Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.657
Cevap
785
Favori
6.099.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 63566357635863596360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DangerDagger07

Potm lewa ve flashback agüero nun etrafına kadro kurabilirmisiniz
    Bütçe 3.2M
    Genellikle 4-4-2 Çok sıkışırsa 4-2-3-1
    Orta saha biraz defansif oldu ama.

https://www.futbin.com/21/squad/3652090

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 30 Kasım 2020; 17:15:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • serverlar mı çöktü girebilen var mı
  • cem7091 C kullanıcısına yanıt

girilmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene squad battle oynamaya değer mi? Yoksa ödüller çöp mü?

• PVH kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni psn hesabı açıp oynayabilirsin. Ben öyle yaptım oynanıyor. İki tane hesap kasıyorum.
  • Bu fifanın ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum. Bu hafta Champions'da 15/1 giderken bir anda yenilgi serisine girdim. Takımım oynamayı bırakıyor resmen. Kimse koşmuyor. İnanın kalan maçlarda zar zor 2 galibiyet aldım da 17 galibiyetle gold 2 bitirebildim. Gerçekten ilginç işler dönüyor.

• PVH kullanıcısına yanıt

Hepsi cop ...

• @ilkerugur
    EA Sports hakkında bir dava da ABD’de açılmış. Bu kez konu spor simülasyonlarını(FIFA, NHL, Madden) bilinçli ve kademeli olarak zorlaştırarak oyuncuları paket açmaya yönlendirme nedeniyle. İlk duruşma Şubat 2021’de yapılacakmış.

https://www.sportico.com/law/analysis/2020/ea-sports-its-in-the-game-1234617287

• Sene başı oyunu tanıtırken Van Dijk gibi ağır oyuncular kısa boylu oyuncuların şutlarına oto blok yapacak gibi şeyler gösterdiler ama Van Dijk gibi diğer bütün stoperler de oto block yapıyor. Oyundan keyif almak için 5 skill oyuncuyla skill spamlamak istemiyorum çünkü bunu üst seviye de yemiyorlar alt seviye de böyle alışınca karşına iyi rakip gelince geçemiyorsun. Bide gerçek futbolda da böyle bir şey yok. 2 tane iyi oyuncu karşı karşıya geldi mi maçlar da maksimum 2 3 tane şut oluyor öyle bitiyor maçlar. Defans çok abartı oyunda.

• Bu sene uzaktan şut falan çekebilen var mı benim denediklerim ceza sahasına bile giremiyor devamlı oto blok. Aslında bir nevi iyi oldu çünkü Fifa 18'de de kimse ceza sahasına girmiyordu 25-30 metreden yeşilde vurmaya çalışıyordu herkes.

Fifa için Gri yok ya siyah ya beyaz. Ya uzaktan şut efsane oluyor ya rezil hani ortasını bulamıyor bu firma.

Pace olayına bir şey demiyorum Fifa 11'de böyleydi Fifa 21' de böyle eminim Fifa 51 de böyle olur :)

• 210:0 giden 14 yaşında ki çocuğun çoğu maçını izledim. Çocuk Mendy Varane, if Gomez, sağ bekini unuttum bunlarla sadece rakibin üstüne koşup tackle yapıyor. 1 tane adam gibi pas yolu kapatmak bir şey yok. Oyunda bilgisayar savunması o kadar yardım ediyor ki hızlı stoper oynatınca. Hücumunu saymıyorum bile zaten step over spamlayıp duruyor. 14 yaşında çocuk böyle yenilmez olup da biz gerçek futbola yakın bir şey oynamaya çalışıp sinir oluyoruz.

Oyunda tek önemli şey stoper de uzun boy olsun ve çevik hızlı olsun başak bir şey aramayın. Pozisyon almasıymış başka bir şeyiymiş yok şut fake yapınca içinden geçiyormuş bunlar anlık şeyler.

• Lig 1 mantığı benimde aklıma yattı. Elde avuçta ne varsa lig 1 oyuncularına yatırdım. Sonuç 5 kere falan yaptım 2 tane haftanın oyuncusu geldi biri Yusuf birde önemsiz bir isimdi.

• Psde transfer markette kaç öğe var şu an biri bakabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: tw1sted

Psde transfer markette kaç öğe var şu an biri bakabilir mi
    6.8 milyon

• Geçen sene Rivals'i doğru düzgün oynamadım. WL'ye hiç katılmadım. Bu sene yine Black Friday'den aldım oyunu, aynı sinir bozucu sistem devam ediyor. Sadece hızlı forvetlerden top sürerek gol yiyorum. Yan toptan falan gol yersem ben de seviniyorum artık değişik bir şey oldu diye. Oyun yine hız üzerine kurulu ve maçlar 8-5 falan bitiyor. Herkeste birbirinin aynısı kadrolar var. Rivals sıralama maçına girmedim hemen, 10 gündür oynuyorum. Bugün girdim, bol ikonlu rakipler geldi. Eee 80 ortalama takımla oynayıp bol bol fark yedim. 1 Galibiyet aldım. Div 6'ya yerleştirdi.

Birkaç konuda yardımınıza ihtiyacım olacak.

1- Kaleciyle oyuna başlamakta çok zorlanıyorum. Ben atana kadar adam atacağım adama koşuyor. İleri şişirmekten başka çarem yok. En basit yöntemle nasıl başlayabilirim ?

2- Serbest vuruşlarda da çok zorlanıyorum. En yakındaki adama pas vermek haricinde diğer seçenekler zor gözüküyor. En yakın adama top gidene kadar zaten rakip yine topu kesiyor.

Bu iki sorunu nasıl çözebilirim ?

Rivals'ta hiç maç yapmayınca küme düşer miyim ? İlla oynamak gerekiyor mu ?

Bir de Yönetim Ustalığı modunda Deulofeu görevini yapmaya çalışıyorum. 3-2 gerideyim, rakip 10 kişi kalıyor ve tek kale oynuyorum. Hop adam oyundan çıkıyor. Başka maç 4-4 yapıyorum, hop adam oyundan çıkıyor. Eee bu hep böyle oluyorsa hiç oynamayalım bu oyunu. Bu arada oyundan direkt çıktıklarını düşünmüyorum, sanırım modemi falan resetliyor. Siz bilirsiniz muhtemelen yöntemi, yoksa adam önde olduğu maçtan neden çıksın ki ?

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt

duran toplarda plase tuşuna basarak yanına oyuncu çağırmalısın ve yanına gelene kadar bekle acele etme. Kaleci konusunda ise bek oyuncularına ver topları genelde yani ya yukarı yada aşağıda ki oyuncuya ver ileri doğru verme kaleciyle. Bide bu sene baskı olayı çok fena o yüzden topları ileri şişirmeni tavsiye ederim belli bir seviye de bastığın zaman forvet oyuncunun kafasına değil ayağına atmaya alışıyor elin.

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Geçen sene Rivals'i doğru düzgün oynamadım. WL'ye hiç katılmadım. Bu sene yine Black Friday'den aldım oyunu, aynı sinir bozucu sistem devam ediyor. Sadece hızlı forvetlerden top sürerek gol yiyorum. Yan toptan falan gol yersem ben de seviniyorum artık değişik bir şey oldu diye. Oyun yine hız üzerine kurulu ve maçlar 8-5 falan bitiyor. Herkeste birbirinin aynısı kadrolar var. Rivals sıralama maçına girmedim hemen, 10 gündür oynuyorum. Bugün girdim, bol ikonlu rakipler geldi. Eee 80 ortalama takımla oynayıp bol bol fark yedim. 1 Galibiyet aldım. Div 6'ya yerleştirdi.

Birkaç konuda yardımınıza ihtiyacım olacak.

1- Kaleciyle oyuna başlamakta çok zorlanıyorum. Ben atana kadar adam atacağım adama koşuyor. İleri şişirmekten başka çarem yok. En basit yöntemle nasıl başlayabilirim ?

2- Serbest vuruşlarda da çok zorlanıyorum. En yakındaki adama pas vermek haricinde diğer seçenekler zor gözüküyor. En yakın adama top gidene kadar zaten rakip yine topu kesiyor.

Bu iki sorunu nasıl çözebilirim ?

Rivals'ta hiç maç yapmayınca küme düşer miyim ? İlla oynamak gerekiyor mu ?

Bir de Yönetim Ustalığı modunda Deulofeu görevini yapmaya çalışıyorum. 3-2 gerideyim, rakip 10 kişi kalıyor ve tek kale oynuyorum. Hop adam oyundan çıkıyor. Başka maç 4-4 yapıyorum, hop adam oyundan çıkıyor. Eee bu hep böyle oluyorsa hiç oynamayalım bu oyunu. Bu arada oyundan direkt çıktıklarını düşünmüyorum, sanırım modemi falan resetliyor. Siz bilirsiniz muhtemelen yöntemi, yoksa adam önde olduğu maçtan neden çıksın ki ?

Bu yıl zaten hücumda ceza alanında sakin kalıp iyi dribbling ve skill yapan gol atıyor, yoksa defanslar ve CDM'ler her pasa ayak uzatıyor.

1) Rakip takım team press açtıysa dediğiniz gibi oluyor, oyuna hemen başlamayıp takımın yerleşmesini bekleyebilirsiniz veya topu indirip ayakla başlatmak daha iyi olabilir.
    2) Youtube'dan tutorial videoları izleyebilirsiniz freekick için.

Rivals'ta oynamadığınız sürece puanınız sabit kalır.

Son soru için bir şey diyemiyorum ama o görevlerin yapıldığı modda öyle şeyler normal. Adam sinirlenmiştir çıkmıştır. Maç sayısı için limit yok, çıkmanın yaptırımı yok sonuçta. Hile vs olduğunu düşünmüyorumz zaten bu modda bir kazanç da sağlayamaz. Ben de maçın başında örneğin 2 gol yetrsem hemen çıkıyorum. Maçı çevirmeye çalışacağıma yeni maça başlarım.

• Her sene bizim birader için fifa alır meraktan 1-2 maç yapıp bırakırdım.malum pes fanı olarak bu sene biraz kendimi zoralayacağım alışmak için.Pes çığrından çıktı çünkü,iki ayda messileri,ronaldoları beleş verdiklerine görünce.üstüne icon,legend saçmalıkları da olunca,bu yıl iyice tiksindim..yeni heyecanlara açıldık bakalım :)
  • mollet yapmayanlar pisman

• Beyler Ps4 e fifa alıcam şimdi indirimden ama backham sürümü ile şampiyonlar sürümü aynı fiyat hemen hemen,hangi sürümü tercih etmeliyim sizce fut oynıcam full

• 
Sayfa: önceki 63566357635863596360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.