Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: john ciga Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.644
Cevap
784
Favori
6.099.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 62946295629662976298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bundesliga kurdum..memnunumda aslinda.yapsam mi sence ? medium - medium dusunduruyor sadece..

• Davinson Sanchezi deneyen oldumu?ake kullaniyorum memnunum ama kimya icin sanchezi dusunuyorum?yada ederson icin komyanoneriniz varmi?ceza sahasi disindan cok gol yiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkopol kullanıcısına yanıt

Ake ondan iyi ! Sanchez garip garip seyler yapiyor. Bazen de cok kaciriyor. Laporteyle oynarim daha iyi valla. Orda en iyi ikili gomez tomori veya gomez ake..   paran varsa van dijk gomez totw.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkolo88

Ake ondan iyi ! Sanchez garip garip seyler yapiyor. Bazen de cok kaciriyor. Laporteyle oynarim daha iyi valla. Orda en iyi ikili gomez tomori veya gomez ake..   paran varsa van dijk gomez totw.

Gomeze partner ariyorum😀ake den memnunum statslaeindan daha iyi kesinlike tomoriye guvenmiyordum ama baya kullanan var oda isimi gorebilir👍

• Shafter kullanıcısına yanıt

Takım nasıl memnun kaldığın merak ettim atabilir misin

• mert1905x kullanıcısına yanıt

Kadrom bu

Bunu kurabilirim ancak icon görevlerini bekliyorum..

• Pogba yerine şimdilik Fred aldım. WL ve Rivals ödülleri ile birlikte Pogba da gelecek.

Bu sene ilk defa istediğim takımı bu kadar erken kurabildim.

Gel gör ki bu serverlar ve 60ms pingle Rashford, Kane gibi dönmüyor koşamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkolo88

Simdi olay su. Her black friday zamani belli oyuncular serverlar doldugundan atilir. Bundan oturu markette o kadar cok az kisi kalir ki satislar birden duser. Acik arttirmalara teklifler azalir. Pahali 2-3 oyuncu secip markette kalirsan bazen bunlari acik arttirmaya koyan kisilerden cok ucuza alabiliyorsun cunku o sirada market coktugunden insanlar giremiyor ve cok uygun fiyatlara oyuncu alinabiliyor. Gecen sene ben sansima butun arkadaslarim giremezken markette kalmistim. Sadece 180k roberto carlos almistim. Bunun gibi ronaldolar mbappeler havalardu ucuyordu. O yuzden market oncesi pahali bir oyuncuya bid edin. Mesela neymari biri 500k dan aciyor satis rakamida 1milyon. Buna 800 diyip bekliyceksiniz. Sansiniza market coktugu icin o an birisi markette kalmayip takip etmiyorsa bir anda sizde kalabiliyor. Senelerdir ayni muhabbet ! O yuzden acik arttirmada olan futbolculari takip etmek gerek.

Market crash o değil yalnız. O dediğiniz server çökünce oluyor ve nadir olan bir şey. Onda da bazı oyuncuları atayım bazıları kalsın diye bişey yok. Genelde regional çökmüyor herkese kapatıyorlar. Bir tek 2 hafta önce sanırım amerikadakilerle avrupanın bir kısmı 100 defa deneyerek girebiliyordu. Market crash dediğimiz şey çoğu oyuncunun promolar öncesi milletin panik satışıyla tüm takımlarını satması ve marketin ölmesi. Haliyle oyuncu fiyatları çok düşüyor özellikle gold kartların. Üzerine bir de promo geliyor tonla paket açılıyor. Piyasadaki oyuncu sayısı artıyor. Dolayısıyla her şeyin fiyatı o hafta içinde %30 a yakın düşüyor. (karttan karta değişir ortalama rakam söylüyorum.) Sonra millet bişey çıkaramayınca panikle sattığı adamları da geri toplamaya çalışıyor market geri yükseliyor o ayrı mesele :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PureHD -- 4 Kasım 2020; 0:1:26 >

• Koulibaly’i deneyen var mı oynanır mı ?

• Jota hattrick yaptı bi yükseltme alır artık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Div 1 de olan varsa rank 1 su an kac puanda soyleyebilir mi? Bu hafta 14800 puan yaptim WL yuzunden puan kasilmiyor sanirim rank 2 dusmustur.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

14810 puan şuanda

• bladell B kullanıcısına yanıt
    Yanında Manolas'la bence oyundaki en iyi ikililerden biri oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PureHD kullanıcısına yanıt
    Hocam her div için ayrı puan mı yoksa tek bir puan tüm divler için gecerlimi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PureHD

14810 puan şuanda

Tuh ya cok artmasa da kacirdik valla div 2 3 dusesim var. Rank 1 olamadiktan sonra kasmanjn anlami yok

• quote:

Orijinalden alıntı: kibo_23

Hocam her div için ayrı puan mı yoksa tek bir puan tüm divler için gecerlimi?
    Farklı. Div3'te rank1 13800 su an

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shafter kullanıcısına yanıt

Arka 5 Li benim de aynı ama ön tarafı nasıl yapayım ingilizmi bilemedim forsberg mi yapsam öyle çok paramda yok çıkamadım işin içinden ;)) aslında arka 5li Alman ön taraf İngiliz planlamıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: IBRAHIMOVIC'

Pogba yerine şimdilik Fred aldım. WL ve Rivals ödülleri ile birlikte Pogba da gelecek.

Bu sene ilk defa istediğim takımı bu kadar erken kurabildim.

Gel gör ki bu serverlar ve 60ms pingle Rashford, Kane gibi dönmüyor koşamıyor.

Rashford dönemiyoru geçtim, eldeki pinglerle şut animasyonu tam felakete dönüşüyor.Şut çekerken kaptırıyorum yada önüne çoktan 2 oyuncu geçmiş oluyor.Bu hafta satacam sanırım, dembele kanatta çok daha efektif oynuyor valla.

• Kendi ceza sahamızda topu kapınca, rakibin tüm adamları benim tüm adamlarımı öyle bir kapatıyor ki... Bunun için bir custom tactic var mı? İleri çıkmakta zorlanınca gol yiyeceğimi anlıyorum.

• O kadar st denedim en iyisi yine bu sene ben yedder her yerden atiyor bari statslarini yalan yapmayin adamin uzaktan vurduklarida giriyor

• 
Sayfa: önceki 62946295629662976298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.