Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SofistikAdam Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
172.641
Cevap
784
Favori
6.099.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 62226223622462256226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dün geceye dek 5 k dan giden adam şimdi 10 tane 800 den var. Bir sürü 1k-1.5 k :(((( pff

600 k yaptım yaklaşık 10 saatlik market mücadelesinden sonra.. bu da yeter başlangıç için sanırım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mettfrost

Aynen hocam yeni hesapla başladım ve 3-4 rivals maçı sonrasında otomatik açıldı web app.

50 maç yaptım ben, hala açılmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Futbin veya benzeri sitelerde bir oyuncunun piyasa satış tutarı ve kartın en yüksek turarını görebileceğimiz bir seçenek var mı ?

Yani örneğin; Dembele piyasası 60k ve bu karta en fazla 150k.ya satılabilir gibi. Tek tek oyuncuların detayına girmeden bunu liste halinde görebilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qarakedi -- 12 Ekim 2020; 10:39:25 >
  • Bu sistemde fut hesabı limitine ulaştın hatası alıyorum yeni hesap açamıyorum eski hesabı ea live a bağlanıp sildirdim ama bu hatayı alıyorum çözümü bilen varmı acaba ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 maç atıp bıraktığım Squad Battles ödüllerinden IF Haaland geldi. Resmen zorla oyunu aldıracak EA bana. Hemen hemen hiç oynamadan ve ticaret yapmadan, sadece sbc yaparak 350k-400k civarı kastım. Haaland şu an 213k gözüküyor. Satsam mı yoksa paketlerden çıkmamaya başlayınca artar mı? Ne dersiniz?

• qarakedi kullanıcısına yanıt

Futbin de böyle bir istatistik çizelgesi mevcuttu. En düşük ne kadara veya en yüksek fiyatını gösteriyor.

• 1-2 tane düzgün kart çıksa bari.Oyunda düzgün brezilyalı stoper yok.Kısa kalıyo stoperler ayrıca brezilyalı orta sahalar da çok çöp.1-2 special gelse de onları alsam bari.Allan çok iyi de fabinho çok çok çok kötü 5-10 k olsa yedeğe koyarım anca ama mecburiyet işte.O paraların adamı değil kesinlikle

• quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

Futbin veya benzeri sitelerde bir oyuncunun piyasa satış tutarı ve kartın en yüksek turarını görebileceğimiz bir seçenek var mı ?

Yani örneğin; Dembele piyasası 60k ve bu karta en fazla 150k.ya satılabilir gibi. Tek tek oyuncuların detayına girmeden bunu liste halinde görebilir miyim ?

Futbinde price range listesi var da guncel mi bilmiyorum.

Bu sene paket sansim orta duzey tadimlik. Yan hesaplara martial, sterling falan cikti da ana hesaba davies, sisokko falan geldi anca. Yine milletin 1 pakette cikardigini biz 2-3 ay ugrasarak yapiyoruz. Alnimiza yazilmis iscisin sen isci kal.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Dün geceye dek 5 k dan giden adam şimdi 10 tane 800 den var. Bir sürü 1k-1.5 k :(((( pff

600 k yaptım yaklaşık 10 saatlik market mücadelesinden sonra.. bu da yeter başlangıç için sanırım..

bu arakdaş da bıkmadı usanmadı markette şöyle böyle yapıyorum çok gizli demekten.

• dımmışali kullanıcısına yanıt

Nerede acaba ? Link atabilirmisin * Ben bir türlü bulamadım didik didik ettim.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

evet orayı biliyorum ama orada min ve max yazıyor, piyasası yazmıyor.

• Kadro kurma gorevlerini anlatan videolar var. Orada onerdikleri oyuncular kullaniliyor. Oradan al sat yapa yapa biraz coins kasabilirsiniz. 650 lik topculari alip 1.000 1.200 coins arasi satiliyor. Tabiki bizim gibi yapan onca insan var. Yakalamasi zor :) gecen sene sadece fitnessdan usenmeden 300k yakin para kazandim. Hatta bir ara bikmistim biraktim:) bu sene anca dedigim gibi bazi youtuberlar guzel tuyolar veriyor. Takip etmek gerek.

• DinoCrocetti kullanıcısına yanıt

Senelrce brezilyalilarla oynadim. Hep brezilya ile basladim. Fabinho konusunda haklisiniz. Cok yavas kaliyor. Stoperler de ne yazik ki pace yuksek militao ve bir de ispanyada oynayan cocuk var o kadar. Aslinda marquinhos iyiyd ama o bile yavas kaliyor. Thiago silva zaten bastonluk olmus. Shadow bile kurtarmiyor. İlk defa ingilizlerle baslayip devam ediyorum. EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• Bu hafta sonu weekend league olur mu sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkalen Fosfataz -- 12 Ekim 2020; 11:46:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar daha önce de sormustum alphonso davis mi telles otw mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkalen Fosfataz

Bu hafta sonu weekend league olur mu sizce?

Fifa 21 Takvimine gore bu hafta basliyor WL.

• wolfbul W kullanıcısına yanıt

Tellesi begeniyorum. Ama ben davies derdim. Degisik bir meta o. Cozemiyorum. Pire gibi ordan oraya oyle hamleler yapiyorki !! EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• KendineAteist kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam, şahane paket cidden. Ben de başladım o göreve. Günde 50’şer gol ve asist yapıyorum ama bitecek gibi değil EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• berkolo88 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim telles gorevden geldi zaten sirasini beklesin bu otw karti oldugu icin artacak di mi asist vs yaptiginda degerleri ozaman kullanirim

• İyi haftalar. Eğer eğlenceli bir kadro arıyorsanız veya sadece Squad Battles oynayacağım diyorsanız bu kadroyu öneririm. Talisca & Renato & Taison ve Johnathan muazzam kartlar olmuş. Hücum alternatifi bol zaten. Eğlenceli bir kadro arayan olur diye paylaşayım dedim.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• 
Sayfa: önceki 62226223622462256226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.