Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5499. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.658
Cevap
785
Favori
6.099.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 54975498549955005501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wallcroft

Paqueta’yı yaptım ama daha kullanmadım. Pek iyi durmuyor SBC’ye basılır mı fodder olarak var mı kullanan? Bu akşam da Bellarabi’yi bitirmeyi düşünüyorum.
    bellarabi, adama traore gibi. stamina düşük ama sonradan girdiği için çok sorun olmuyo. ama şu oyunda bedavadan verilen en iyi oyuncu sanırım hala daniel james..

@Shafter : daniel james?
  • Hocam tebrik ederim. Şu 4-2-2-2 ile oynayanlara saygı duyuyorum ben ne kadar denesem de olmadı. Hem 2 orta saha hem de bu taktikle oynamak büyük cesaret olmuş ben de deneyeyeyim bir ara. Bu hafta herkesin iyi sanırım. Ben de 20 win ile kendi rekorumu kırdım 2 maç penaltılardan 1 maçta disconnectten gitti. Sağlık olsun.
    Boateng’den memnun musun hocam birde? Boateng’i yapıp bir daha defansı ellemeyi düşünmüyorum şu an kadroda Akanji var. Yedekte de RTTF Carlos, Varane(gold), SS Zakaria gibi isimler var ama hepsi üstün körü (birbirine yakın) oynuyor hemen hemen. Desailly mesela diğer stoperim o tam end game benim için, çok müthiş adam. Boateng’de o kalibrede olur mu sence?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

7 chem neymar oynatıyorum mecburen.. sağ kanat yok pl de.
    Sağ kanat plde var nasıl yok

Adama traore özel kartı var ama o kart sbc mi satılabilir mi bilmiyorum baya iyi karttı sanırım scream kartı idi.

Daniel James future star kartı var

Premier Lig Winter Fresh Lig Sbcsi Shaqiri kartı var hem bu misal sende arnold vardı demi yaparsan hyper link oluyor arnoldla

Premierde kıtlık forvette, düzgün forvet yok pek en çok kanat bolluğu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 1 Nisan 2020; 17:28:4 >
  • Ayrıca şu ana kadar çıkan PL kanatlarından en iyisi kesinlikle Bernardo Moments. Yapmış olduğum en iyi 2 SBC’den biri.

• Yine iyi kart free olduğunu düşünürsek hocam. Ama Paqueta pek iç açıcı durmuyor dediğim gibi.

• https://www.futbin.com/20/squad/14495861

bu kadro nasil beyler
    tavsiye yorum alabilirmiyim?
    mac icinde 4231 e geciyorum.
    muniain cam oynatmayi düşünüyorum
    veya hazardi.

son baglilik ve hocayla 8 kimya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GnCfNrLi -- 1 Nisan 2020; 12:45:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam tebrik ederim. Şu 4-2-2-2 ile oynayanlara saygı duyuyorum ben ne kadar denesem de olmadı. Hem 2 orta saha hem de bu taktikle oynamak büyük cesaret olmuş ben de deneyeyeyim bir ara. Bu hafta herkesin iyi sanırım. Ben de 20 win ile kendi rekorumu kırdım 2 maç penaltılardan 1 maçta disconnectten gitti. Sağlık olsun.
    Boateng’den memnun musun hocam birde? Boateng’i yapıp bir daha defansı ellemeyi düşünmüyorum şu an kadroda Akanji var. Yedekte de RTTF Carlos, Varane(gold), SS Zakaria gibi isimler var ama hepsi üstün körü (birbirine yakın) oynuyor hemen hemen. Desailly mesela diğer stoperim o tam end game benim için, çok müthiş adam. Boateng’de o kalibrede olur mu sence?
    açıkçası şöyle söylim elimde diego carlos rttf olsa boateng yapmayabilirdim çünkü çok sağlam bir stoper dessailly denemedim, ben bu defansı kurmadan önce mendy-lenglet-militao-semedo ile oynuyodum. elimde elle tutulur cb yok yani. akanji de denedim fena değil ama kaleye ter sokmak için icon cb lazımdı mecbur ferdi babayı aldım maldini gelene kadar. boateng konusuna gelirsek vücut olarak çok güçlü dokunduğu zaman yıkıyor l2 ile hızı da fena değil şahsen eski serilerden sempatim de olduğu için eldekilerle ucuza yaptım. shadow basılırsa daha hızlı olabilir, boa bana göre oyun sonu bir stoper. birde son olarak normalde şu kornerlerde ön direğe orta kesip vurmayı hiç beceremem ama boateng her topa vuruyor kesince ne hikmet anlamadım.

• Hocam teşekkürler. RTTF Carlos gayet iyi ama Boateng bir tık üst gibi duruyor. Elde de baya fodder birikti zaten hazır. Mid ikon kumarına girmeyip Boateng’i yapmayı düşünüyorum hem de kaleye Ter’i koyabilirim o olduğu zaman. 👍🏼

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Sana önerim defansı geri çekme. Ben bu hafta kendi rekorumu kırdım wl de defans derinliğini 7 bar yaparak. 5 bar genişlik. Hücum kanalları 6-6 hiç korkarak oynamaya gerek yok taktik olarakta sert kontrolden sonra pres. Cm ler ve bekler dengeli. Maçın başında ben sakinim tarzında top çeviren oyuncu bile panik paslar denedi. Sonuç olarak 25 win 2 maçım kala malesef son 2 maçımdan birini 2-0 öne geçip penaltılarda diğerini de 2-0 geriye düşüp 2-2 yi yakalayıp 3-2 verdim top 100 kaçtı 2 maçla.

Eğer bu oyunda defans derinliğini geri çekerek defans yapabilen varsa helal olsun zaten orasına burasına çarparak elinde sonunda gol yiyosun hiç olmazsa baskıyı önde kurup deli gibi oyunun hakimi olarak oynamak en mantıklısı. Yenildiğim maçlarda dahil %60 topla oynama bendeydi hatta daha fazlası olan maçlarda oldu baskıyı oradan anla.

Riskli bi taktik herkesin oynayabileceğini düşünmüyorum ama zevkli de bi taktik.

diziliş maç içinde 4 2 2 2 bu arada
    Oyuncu talimatlarınız nedir hocam ?

• quote:

Tebrikler hocam da Gerrard’da o kadar kötü değilki? Sağlam bir B2B oyuncusu bence.
    Elbette değil ama tarzı hiç bana uymuyor ağır kalıyor çoğu pozisyon da wl de çok hasta yaptı beni

• quote:

Orijinalden alıntı: hatrix

Oyuncu talimatlarınız nedir hocam ?

Alıntıları Göster
    bekler dengeli ve bindir. cm ler dengeli, merkezi kapat, kısa pasa gel. bunun dışında cam ve st ler default reis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 1 Nisan 2020; 13:57:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Sana önerim defansı geri çekme. Ben bu hafta kendi rekorumu kırdım wl de defans derinliğini 7 bar yaparak. 5 bar genişlik. Hücum kanalları 6-6 hiç korkarak oynamaya gerek yok taktik olarakta sert kontrolden sonra pres. Cm ler ve bekler dengeli. Maçın başında ben sakinim tarzında top çeviren oyuncu bile panik paslar denedi. Sonuç olarak 25 win 2 maçım kala malesef son 2 maçımdan birini 2-0 öne geçip penaltılarda diğerini de 2-0 geriye düşüp 2-2 yi yakalayıp 3-2 verdim top 100 kaçtı 2 maçla.

Eğer bu oyunda defans derinliğini geri çekerek defans yapabilen varsa helal olsun zaten orasına burasına çarparak elinde sonunda gol yiyosun hiç olmazsa baskıyı önde kurup deli gibi oyunun hakimi olarak oynamak en mantıklısı. Yenildiğim maçlarda dahil %60 topla oynama bendeydi hatta daha fazlası olan maçlarda oldu baskıyı oradan anla.

Riskli bi taktik herkesin oynayabileceğini düşünmüyorum ama zevkli de bi taktik.

diziliş maç içinde 4 2 2 2 bu arada
    https://www.youtube.com/watch?v=sEP16l-85w8&feature=youtu.be

En basitinden bir örnek. 5 şutu var adamın 2si zaten bir pozisyonda her vurduğu golve başka pozisyonu yok. 27 şut çekmişim. 17 si isabetli.Tüm golleri böyle yiyorum.Top alamıyorum.Taktik olarak zaten 9 kişiyle hücum ediyorum defans yapamadığım için.Oyunda bir gecikme var.40ms gecikme yazıyor ama sanki 1 sn lag var gibi.En basit paslar dahi gitmiyor.

• ismeyu kullanıcısına yanıt
    oyuncular belli zaten. 84-91den 3 tane onana geldi, bugüne kadar 10 tane olmuştur heralde :D birthday için verdiği tek oyuncu paketlerinden de 3 gün bakayoko verdi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: GnCfNrLi

https://www.futbin.com/20/squad/14495861

bu kadro nasil beyler
    tavsiye yorum alabilirmiyim?
    mac icinde 4231 e geciyorum.
    muniain cam oynatmayi düşünüyorum
    veya hazardi.

son baglilik ve hocayla 8 kimya
    yorum var mi??

• 4-2-3-1 mi oynuyorsun mac icinde ? blanc ve aurar defansiz orta saha yukunu cekebiliyor mu ki ?

birde aynen dedigin gibi defansi geriye cekmek , hele ki ulkemiz sartlarinda 1 sn gec oynarken imkansiz.iyi defans yapana saygi duyarim ama ben topa mudahale edene kadar rakip zaten golu atmis oluyor..bu yuzden ileride basmak en mantiklisi.

birde cm icin kisa pasa gel hangi komut ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 1 Nisan 2020; 14:50:9 >
  • quote:

4-2-3-1 mi oynuyorsun mac icinde ? blanc ve aurar defansiz orta saha yukunu cekebiliyor mu ki ?

birde aynen dedigin gibi defansi geriye cekmek , hele ki ulkemiz sartlarinda 1 sn gec oynarken imkansiz.iyi defans yapana saygi duyarim ama ben topa mudahale edene kadar rakip zaten golu atmis oluyor..bu yuzden ileride basmak en mantiklisi.

3-1-4-2 oynuyorum.Defansif ortahasıyı kullanamadığımdan pekde umursamıyorum.Blanc demek pas hatası demek benim için. Kimya yzünden oyunda.İkinci yarı Dominguezi alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

https://www.youtube.com/watch?v=sEP16l-85w8&feature=youtu.be

En basitinden bir örnek. 5 şutu var adamın 2si zaten bir pozisyonda her vurduğu golve başka pozisyonu yok. 27 şut çekmişim. 17 si isabetli.Tüm golleri böyle yiyorum.Top alamıyorum.Taktik olarak zaten 9 kişiyle hücum ediyorum defans yapamadığım için.Oyunda bir gecikme var.40ms gecikme yazıyor ama sanki 1 sn lag var gibi.En basit paslar dahi gitmiyor.

Alıntıları Göster
    hocam seni anlayabiliyorum oralarda doğru tackle yapmış olsan dahi içinden geçip gene gol yiyebiliyosun fifa malesef böyle bu sene ama ceza sahasında topu kazanınca sana tavsiyem bir an önce ayağından çıkartmaya çalışma çünkü bu sene hemen atılan paslar resmen rakibe gitmeye endeksli, 1-2 adım dripling yapmak gerekiyo, hele rakip pres açtıysa kesinlikle top sürmeden atılan pasta rakip araya giriyo kendi oyuncumuz topu alana kadar.

• Bu beklere ataklarda geride kal yalanını niye seçenek olarak koymuşlar.

Schulz, mendy, wan bisaka, semedo vs vs denedim hepsi viyana kapılarına dayanır gibi atağa katılıyor dün de arkaya sarkan rakip yüzünden yenildim kaç maç geride kal diyorum inatla öne çıkıyor.

Bir de dengeli en mantıklısı sanırım talimatlarda diğer türlü sapıtıyorlar mevkilerini şaşırıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

4-2-3-1 mi oynuyorsun mac icinde ? blanc ve aurar defansiz orta saha yukunu cekebiliyor mu ki ?

hocam bana mı yazdın bilmiyorum yoksa arkadaşa mı ama ben 4 2 2 2 oynuyorum maç içinde. blanc ve auoar dan son derece memnunum. auoar cm ye göre çok gol atıyor orta sahadan bindirip. blanc zaten uzun bacakları ve gücüyle rakibe çok güzel vücut koyuyor. ha orada zidane-essien gibi oyuncular olsa çok daha fazla katkı gelir ama eldekilerin gücü yettiği kadar :D
  • evet sana yazmistim karismis :)
    cm ler kisa pasa gel hangi komut.ingilizce kullaniyorumda oyunu.

4-2-2-2 de cm yok birde.cam ve cdm var.bir yanlislik olmasin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 1 Nisan 2020; 14:53:9 >
  • 
Sayfa: önceki 54975498549955005501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.