Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5497. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
172.808
Cevap
787
Favori
6.105.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 54955496549754985499
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En iyisi Mbappe gibi duruyor hocam 3’ü arasından.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İkon paketinden 90 crespo geldim.elimde zaten mappe ve Ronaldo vardı.pfff..ben istedim sol bek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Friendlies modundaki Swaps çok güzel. Rakip kadrodaki üç oyuncuyu sana veriyor, senden de üç oyuncuyu ona. Çevrimdışı modda kadrosunda icon bulunan kulübü seçerseniz onlarla oynama şansınız var.

İcon Swaps için bu modu deneyeceğim. Mesela az önce Gattuso'yu verdi, beğenmedim. Lampard için bu modu kullansaydım kartları boşuna harcamazdım.

Ek olarak, fut birthday günlük görevlerini tamamlayınca mega paket verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 31 Mart 2020; 22:56:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkon yükseltmeden crespo 90 çıktı..ve cop

• 10 Numara kullanıcısına yanıt
    7 gün 2şer maç yapıp bekliyorsun mega paket versin diye. sonra bir açıyorsun alman, kaleci veee loris karius... kaleye takviye...

• Mbappe ne kullaniyorsunuz kimya olarak?cok kotu bitiriciligi

• Arkadaslar, litmanen ikon takasi gorevoni futbine gore yaptim ama olmadi neden olmuyor? Ne yapmam gerekiyor?

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

7 gün 2şer maç yapıp bekliyorsun mega paket versin diye. sonra bir açıyorsun alman, kaleci veee loris karius... kaleye takviye...
    aga yarın bitmiyor mu o görev bende 1 tane daha var
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Mbappe ne kullaniyorsunuz kimya olarak?cok kotu bitiriciligi
    finisher bastım 2-3 tıklıyor her maç. Marksman basılı baya kötüydü
  • AvriL kullanıcısına yanıt
    ben de bir hafta boyunca yapıcaz sonra vericek diyordum ama verdi megayı arkadaşın dediği gibi. tabi kim çıktı bil bakalım hahahahaha harbi kaleci verdi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

finisher bastım 2-3 tıklıyor her maç. Marksman basılı baya kötüydü

Alıntıları Göster
    Bndede finisher basili ama bazen inanilmaz goller kaciriyor ben yedderden daha cok pozisyona giriyor ve en azindan farkli pozisyonlardada oynar

• dün 2 kere bugün de şimdi başıma geldi, rivalsta rakip öne geçiyor ve bağlantı kopuyor yenik sayılıyorsun. şimdi 1-0 öndeydim oyun dondu, ana menüye dönüyorsun serverla bağın koptu dedi döndük menüye tak diye anında servera bağlandım ve yine lost. şikayet etsek umrunda olmaz kimsenin, bu nasıl yapılıyor bilen var mı ben de yapmak istiyorum artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: paranoideyes

Arkadaslar, litmanen ikon takasi gorevoni futbine gore yaptim ama olmadi neden olmuyor? Ne yapmam gerekiyor?

Sen çok çok yanlış anlamışsın olayı o kadar kolay değil öyle😀

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Sen çok çok yanlış anlamışsın olayı o kadar kolay değil öyle😀

Alıntıları Göster
    peki sen doğrusunu bilyorsan anlatır mısın rica etsem?
  • bu fut denen sey gercek bir orcun..bir haftadir girmedim, bir mac yapayim dedim gercekten sinir bozmaya yonelik icat..mok gibi takim karsisinda aliyor senin bir cuval para dokup kurdugun kadronu yerin dibine cekip karsi tarafa bah bah bah sen ne guzel de oynarmissin keyfi yasatiyor..lanet olsun ya oyun mu lan bu,bildigin sahtekar.. her seferinde one gectigim maci zorla 3-4 verdi karsi tarafa..ya ilk dakikadan belli,diyorsun geldi yine ibansiz sinir etmeye...her one gectiginde biliyorsun gol yenecek..okuzun evladi gibi oynuyor oyuncularin,yapacak biseyin yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 1 Nisan 2020; 3:3:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Bndede finisher basili ama bazen inanilmaz goller kaciriyor ben yedderden daha cok pozisyona giriyor ve en azindan farkli pozisyonlardada oynar

Alıntıları Göster
    Hocam moo oynatıyorum zatem forvet arkası öyle daha etkili werneri de pozisyona sokuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • totw lucas moura ile oynayan var mı? önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: paranoideyes

peki sen doğrusunu bilyorsan anlatır mısın rica etsem?

Alıntıları Göster
    Sezon görevlerine gel oradan sekmelerde aşağı in. ikon swap görevleri olacak offline ve online olarak.

Offline olanları squat battle, online olanları division rivalsta yapacaksın.

Belirtilen görevlerde her görev başarı ile sonuçlanınca 1 token verecek.İşte bu tokeni o kadrodaki yere koyacaksın.Yani almak istediğin ikon kadrosundaki yere.

Görevler orada yazıyor.

Misal ilk sahip olduğun la Liga oyuncuları ike maç kazan gibi yada la Liga bundesliga ligue 1 bundesliga vs. vs

• beyler 92 Aguero düzelmiş mi bana mı öyle geldi dün 2 fut bugünde 2 rivals maçında kullandım çok iyi oynuyor hızlanmış gibi geldi bana yakalanmadı 8 gol attım böyle bir şey olabilir mi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Blanc

ben de bir hafta boyunca yapıcaz sonra vericek diyordum ama verdi megayı arkadaşın dediği gibi. tabi kim çıktı bil bakalım hahahahaha harbi kaleci verdi ya
    Bana bu ara gelmiyor 😂😂simdide hep rugani gelmeye basladi😂

• 
Sayfa: önceki 54955496549754985499
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.