Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (4 Mobil) - 10 Masaüstü4 Mobil
120.974
Cevap
562
Favori
4.059.383
Tıklama
Popüler Konular listesinde 22. Sırada  bugün en iyi #6
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    1512 Mesaj

İkon takasları sayesinde hocam bende de 4 tane var ama alırken çektiğimiz çileleri bilsen ağlarsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    AvriL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5460 Mesaj

Sb nin kendi taktiğimide söyleyeyim..
    Max 70 ratingli takımlarla oynuyorum sadece. Kesin her ekranda 1 tane oluyor. Onu yapıp rakip güncelle diyorum.. legendaryde 5-6 gol atınca 2200 civarı puan veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    aragorn1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    When I was your age, i rocket jumped all the way to school, both ways....
  • Binbaşı
    1512 Mesaj

Paket açmayı düşünüyorum bir süredir, yatırım yordu. Bu etkinlik nasıl olur acaba ?

|
    |
    aarda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1846 Mesaj

Anladım hocam, teşekkürler. Hayırlı olsun.
    |
    |
    aarda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Czn

İkon takasları sayesinde hocam bende de 4 tane var ama alırken çektiğimiz çileleri bilsen ağlarsın.
    Üşengeçlikten ben sadece rjkaard aldım kimya bağlasın diye o da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Şahsi görüşüm hafta arası maçlarında şöyle
    2 maç rivals
    1 maç squad battle

Böyle elite 3 sb
    Rival rank 1 bitiyor

Hemde squad fitness kullanmamış oluyorsunuz..
    Rivalde kesinlikle coin alıyorum..
    normalde 2 maçta bir veya karşı taraf rage attıysa 3-4 maçta bir bastığım oluyor rivalste ama en mantıklısı senin söylediğin aslında, bundan sonra bende böyle yaparım sb de yedeklere at as takımı kondisyonlar fullensin mis gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iso.gomez -- 20 Şubat 2020; 13:15:4 >
    |
    |
    Her hafta bu perşembe çıkar hayalleriyle açıyorum psyi ama umudum tükendi. Fifa 21 e geçicez nerdeyse bende hala adam yok. Muhakkak ki burda birçoğumuz şanssızlıktan yakınıyoruz fakat benim gibisi aramızda yoktur. O kadar eminim ki buna. Hani bukadar şanssızlık imkanı yok ya. Dünya alemin KÂR yapmak için yaptığı paket sbclerini yaptıktan sonra paramı çıkarabilmişmiyim diye hesap kitap yapıyorum. 1k bile ileri atmıyor beni o sbcler. Asla ama asla geliştiremiyorum takımımı. 1000TL lik FP çekmişliğimde var TOTY zamanı. Hala 1.5m lik kadro ile oynuyorum.
    Bu oyunda nasıl ilerleme gösterebilirim ki bu şekilde? 14-17-20 Yapıyorum WL lerde o haftaki bağlantı durumuna göre. squad battles oynamaya başladım 2 paket fazla açarım diye oda baş. Walkout görmeyeli 3 hafta oldu. Gördüğüm en iyiside Son. Board geliyor paso Varane falan gelse bari 3-5 cebimiz coin görse. Ama nerde çerçöp hep pazarda değeri bile olmayan adamlar. Npc satmalık.
    Var mı bana önerisi olan arkadaşlar? Oyunu silmekten başka.

• Teğmen
    195 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

arkadaslar bu kadro hakkinda onerilerinizi bekliyorum
    guardiolayi alacagim st 89 mane satip..
    baska bir onerisi olan var mi ?

mbappe
    james
    aanholt
    schar
    arnold
    de gea

bu adamlar satilamazlar
    Hollandalı sol bekinizden memnun musunuz? banada satılamaz çıktı.

• Binbaşı
    1512 Mesaj

Çok haklısın. Ben de hemen hemen senin gbi yapıyorum wl de. Kadroyu 2 m seviyelerine getirdim ama hiç para harcamadım, bayağı uğraştırdı. Usta, ya para harcayıp moments alacaz, yada sürekli yatırım yapıcaz.

Ben kısmen bir yere kadar yaptım ama bu hafta paket açıp şansımı denyeceğim. Bakalım hiç olmaz ise para birikiyor. Belki çıkar. Onun dışında başka türlü gelişmez kadro. Yatırım veya para.

Ödül konusunda yüzde yüz haklısın, normal paketler çöp zaten, kırmızılardan da 88 den öteyi göremedim bu sezon. 11 olunca upgrade ediyorum, lewo geldi. Bir kere o kadar. O da hantal baya. Oyun hiç teşvik etmiyor. İnsan biraz özendirir.

|
    |
    ST4RK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1512 Mesaj

Valla ben ikon takası yaptım, ilkinden ferdi -guardiola ikincisinden blanc- koeman aldım. Baya sağlam oldu. 3. De daha güzelleri gelir umarım yoksa başka türlü ikon çıkcağı yok bize 😂

|
    |
    AvriL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1622 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ST4RK

Her hafta bu perşembe çıkar hayalleriyle açıyorum psyi ama umudum tükendi. Fifa 21 e geçicez nerdeyse bende hala adam yok. Muhakkak ki burda birçoğumuz şanssızlıktan yakınıyoruz fakat benim gibisi aramızda yoktur. O kadar eminim ki buna. Hani bukadar şanssızlık imkanı yok ya. Dünya alemin KÂR yapmak için yaptığı paket sbclerini yaptıktan sonra paramı çıkarabilmişmiyim diye hesap kitap yapıyorum. 1k bile ileri atmıyor beni o sbcler. Asla ama asla geliştiremiyorum takımımı. 1000TL lik FP çekmişliğimde var TOTY zamanı. Hala 1.5m lik kadro ile oynuyorum.
    Bu oyunda nasıl ilerleme gösterebilirim ki bu şekilde? 14-17-20 Yapıyorum WL lerde o haftaki bağlantı durumuna göre. squad battles oynamaya başladım 2 paket fazla açarım diye oda baş. Walkout görmeyeli 3 hafta oldu. Gördüğüm en iyiside Son. Board geliyor paso Varane falan gelse bari 3-5 cebimiz coin görse. Ama nerde çerçöp hep pazarda değeri bile olmayan adamlar. Npc satmalık.
    PS4 sat.
    bu kadar veryansın edip hâlâ oyunu silmeye kıyamıyorsan....

|
    |

• Binbaşı
    1354 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: josrdr

essien ile oynayanların yorumunu alabilir miyim?

en çok hangi özelliği ile ön plana çıkıyor? vieira, gullit, blanc gibi alan kaplayan bir oyuncu mu? kante gibi çevik hamleleri mi var? teşekkürler
    Ya beyler bi yorum alsam

|
    |

Blanc uzun bacaklı. Topu cımbız gibi alıyor. Bacağını uzatması yeterli. Fakat şutları ve pasları pek iyi değil. Shadow basılı.

Koeman şut gücü pası üst düzeyde. Sistem köşe vuruşuna-serbest vuruşuna otomatik olarak Koeman'ı yazıyor. Hep defansta kullandım ama yedekten orta sahaya da alınabilir.

İkisinden memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 20 Şubat 2020; 17:15:44 >
    |
    |

|
    |
  • Yarbay
    6006 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ST4RK

Ayni sorun bndede var bu hafta birakicam galiba her hafta iyi derece yapiyorum kadroyi ugprsen gulersin😂gelmiyor hicbirsey anca sbc yaparak adam alabiliyorum ..gecen 100 k yatrdim belki daha fazla paketlere yine cikmadi

|
    |

• Yarbay
    2865 Mesaj
    Son diye girdik baş aldık çıktık. Son gelse efsane olacaktı, stopere van dijk'ı çekecektim. Hayaller haftaya kaldı
    |
    |

#Ankaragücü!
  • Yarbay
    2787 Mesaj

Güle güle efsane. Merhaba efsanenin icon swap reenkarnesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mext -- 20 Şubat 2020; 19:7:59 >

Nothing's real until you feel
    Clinic Ways
  • Yarbay
    7801 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mext

Güle güle efsane. Merhaba efsanenin icon swap reenkarnesi
    yerine kim geldi merak ettim

cyprien mi yoksa

• Kurmay Yarbay
    2342 Mesaj
    Neymar SBC:

3 tane 89
    3 tane 88
    2 tane 87
    1 tane 86

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Neymar SBC:

3 tane 89
    3 tane 88
    2 tane 87
    1 tane 86
    Kemiksiz 1.8-2 mn arası

|
    |
bankalar.org
Canlı Tv izle
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.