Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.644
Cevap
784
Favori
6.099.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 53585359536053615362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyanın en iyi oyuncularından tekkz bile diyorsa EA nın turnuva sırasında röportajında kimse oyundan zevk almıyor diyor. Yapacak bir şey yok!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyuncular 10 chem başlasın diye misal kante yi st başlatmak, son u cdm başlatmak vs oyun içinde asıl mevkilerine döndürdüğümde sıkıntı yaratıyor mu ? 1 haftadır bunu yaptım çünkü sonra takım dağıldı div 3 ten 6 ya düşmek üzereyim.acaba başka birşeyler mi sebep oluyor bu kötü oyunuma

• Wallcroft kullanıcısına yanıt
    Hocam bir Kante değil ama iş görüyor shadow bastım, defanstan çıkarken ayağı düzgün olması çok işe yarıyor ama fizik gücü çok yüksek değil.
  • AvriL kullanıcısına yanıt
    Schulz bence muazzam bir sağ bek hızı ve fizik gücü bir sağ bek için oldukça yeterli, eğer oyunda iyiyseniz bu üçlü ile çok az gol yersiniz mutlaka tavsiye ederim. Ben uzun bir zaman değiştirmeyi düşünmüyorum. Ama şansınız varsa Owen ve socratesi de deneyin derim Owen yakaladığını atıyor Socrates de fizik gücü yüksek ve toplara çok isabetli vuruyor.
  • ilkerarici1110 İ kullanıcısına yanıt
    Şuan öyle bir kart yok, sakin!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wallcroft

Zambrotta’da var hocam onu es geçmişsin. Hatta 10 token için Raul’de fena değil bence.
    aynen hocam dogru soyluyorsun unutmusum zambrottayı
  • Bu ara insanlar Future stars vs gorevleri için çok fazla lig düşüyor. Siz adamların kadrolarına bakmayın. Osimhen miş, odegardmis, zaniloymus. Hatta lig gorevleri de geldi. Politanoyla orta ac, vs vs...

Benim de görev kadrom tamamen farklı ve rahat tamamlamak için lig düşüyorum. Mesela gri/silver oyunculardan oluşan kadro ile görev yapıyorsam div 8-9 a düştüğüm bile oluyor. Zaten yükselmek çok kolay. As kadroyu koyuyorsun, her galibiyet 25-30 veriyor.

Kısacası; rivals de sizden daha iyi oyuncularla oynuyorsunuz bu aralar. Ondan çok takmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinerfru -- 25 Şubat 2020; 10:30:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfbul

Schulz bence muazzam bir sağ bek hızı ve fizik gücü bir sağ bek için oldukça yeterli, eğer oyunda iyiyseniz bu üçlü ile çok az gol yersiniz mutlaka tavsiye ederim. Ben uzun bir zaman değiştirmeyi düşünmüyorum. Ama şansınız varsa Owen ve socratesi de deneyin derim Owen yakaladığını atıyor Socrates de fizik gücü yüksek ve toplara çok isabetli vuruyor.
    88lik oweni alabiliyorum hocam fakat socrates pahalı bu aralar coinste zeytine kafa atıyoruz malesef kutulardan para eden bişey çıkmıyor

88lik osihmen, 90lık potm werner 93lük kane, 87lik martinez falan var forvette alternatif çok owen gerekli mi acaba yoksa bunların yanında farkını gösterir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Bu oyuncular 10 chem başlasın diye misal kante yi st başlatmak, son u cdm başlatmak vs oyun içinde asıl mevkilerine döndürdüğümde sıkıntı yaratıyor mu ? 1 haftadır bunu yaptım çünkü sonra takım dağıldı div 3 ten 6 ya düşmek üzereyim.acaba başka birşeyler mi sebep oluyor bu kötü oyunuma
    Hocam geçenlerde de yazmıştın şöyle açıklayayım kendi anladığım kadarıyla.

Her güncelleme sonrası ya da belirli zamanlar belirli dizilişler taktikler meta oluyor misal 4-2-3-1 ile 1 hafta wlde güzel giderken diğer hafta elek oluyorum hemen taktik değiştirip derinlik genişlik ayarlayıp o dönemin meta taktiğini bulup devam ediyorum.

Oyuncuların yedikleri buff, nefte bunda etkili mesela lautaro martinez +1 almadan önce dehşet karttı resmen yargı dağıtıyordu şu arjantinli futbolcular ile gol atma görevi geldikten sonra ve +1 aldıktan sonra kediye döndü kız gibi topa vuruyor dağa taşa atıyor onunla oynamakta ısrarcı olmayıp alternatife geçiyorum.

Yine örnek verecek olursak storyline felipe anderson, 1-2 hafta önceye kadar makine gibiydi şuan gold kart gibi ona güvenerek maça çıkamıyorum malesef.

Bu şekilde alternatifler denemek lazım diye düşünüyorum.

Sorduğunuz soruda ise st başlayıp cdm ayarına alırsanız maç içerisinde cdmye geçiyor chem etkilemiyor bayadır öyle oynuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• dımmışali kullanıcısına yanıt
    Tekkz'in onu dediğine çok sevindim hocam çünkü böyle üst düzey bir oyuncunun ufak da olsa tepki vermesi, belki ilerisi için umut olabilir ama Castro gibi en tepedeki bir yayıncı ses etmedikçe pek de bir şey değişecek gibi durmuyor. Şu an Kurt dışında çok ses eden yok. Maalesef dün Kurt'ün EA hesabını da banlamışlar. Cidden şaka gibi bir firma, yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finn Balor -- 25 Şubat 2020; 10:59:21 >
  • AvriL kullanıcısına yanıt
    Dostum elinde o kadar forvet varsa gerek yok. Owenı bana bu forumdan bir arkadaş tavsiye etmişti ki hiç aklımda yoktu adam inanılmaz çevik ve dengeli vurduğu gol oluyor. Mevcut forvetlerinden sıkılırsan bir ara dene 88'lik nasıl ona bir şey diyemem.
  • quote:

başkanım,

owenı begenmene sevindim bende bu hafta sonu o arkadaşın prime ı ile oynamayı düşünüyorum

• quote:

Dostum elinde o kadar forvet varsa gerek yok. Owenı bana bu forumdan bir arkadaş tavsiye etmişti ki hiç aklımda yoktu adam inanılmaz çevik ve dengeli vurduğu gol oluyor. Mevcut forvetlerinden sıkılırsan bir ara dene 88'lik nasıl ona bir şey diyemem.
    ben önermiştim, prime ı harici bulaşmayın, onu da önermiş olayım bu vesile ile.

oynayın oynatın owen reis bu sene bambaşka :)
  • izmir1914 İ kullanıcısına yanıt
    Dostum çok teşekkür ederim aradığım forvet buymuş. Şimdi biraz coins kasıp babası olan Butragueño'yu almaya çalışıcam.
  • izmir1914 İ kullanıcısına yanıt
    Owen ı Krasi diye bi Youtuber da draftta çok beğendi her vrduğu gol oluyordu beğendi baya, ama draft performansı yanıltabiliyor yoksa prime figo herkes alırdı :) ben yedder potm var bende ve orta ve ileri alanım fransa 1. lig kadrosu 7 kimya cornet oynattım bu hafta 88 osimhen bağlantıdan dolayı kötü olunca bu owen a ya optimusuna mı yönelsem yoksa düz cr7 ve fs dominguez ve lig sbcsi 87 cyprien mi

Kadro bu şekilde:EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

sissokodan memnun değilim kenarlar ve st de emaneten oynuyor bütçe 1,5m jeton

• Başlangıç için şöyle bir kadro kurdum önerilerinizi bekliyorum. Lukaku ve lucas ile oynamayı seviyorum :)

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.Fifa ultimate team olayına geçen yıl girdim ve oynamaya başladım .Malum eski fifa oynayanlar bilir taktiksel savunma yapamadığım için bayağı zorlandım . Bu yıl olaya bayağı kaptırdım kendimi fut champions da ancak 13 galibiyet alabiliyorum . Bu dönemde çok fazla olmamakla fifa Point bile aldım (400 TL ) . Ancak bu lanet oyun o kadar görev tamamlamama (fut champions,rivals,squad battels,kadro kurma görevleri vb..) rağmen hatta üstüne para yatırmama rağmen bir tane para eden üst düzey oyuncu vermedi (neymar mbappe icon gibi) .Geçen futta birazda üst düzey kadrolara yenilince sinirim bozuldu Klübü silmeye karar verdim ama önce takımdaki oyuncuları sattım 800bin Coins falan bir param oldu ve bununla en üst düzey paketlerden açmaya karar verdim.Eğer iyi bir oyuncu verirse devam edecektim. Fifa point ile almaya kalksam tam olarak 1000 TL lik paket açtım sadece Ederson verdi 😂 sonra külübü sildim . Şimdi canım sıkıldı belki yeni bir hesap açarsam daha iyi oyuncular verir diye kadro kurma görevlerinden falan ancak hesap benim bıraktığım yerde kalmış . Oyuncular yok ama seviyem yerinde duruyor. Sıfır hesap gibi değil . Sıfır bir hesap gibi olması için ne yapmalıyım ?

• beyler sizde de fut oynarken sağlık problemleri yaşıyor musunuz? bunca strese dağ dayanmaz çünkü,yol yakınken sağlığımdan olmadan bırakmayı düşünüyorum, ne dersiniz?

• mrcnn1987 kullanıcısına yanıt
    mendy ve zaniolo pek iyi değil,onları değiştirebilirsiniz.solbeke digne,sağ kanada 87lik politano işinizi görebilir.

• sinan_sinan10 S kullanıcısına yanıt
    yeni bir psn hesabı ile devam etmek gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 53585359536053615362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.