Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Die Ärzte Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 23 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı, 18 Mobil Kullanıcı ( 18 Mobil Cihaz )
107.678
Cevap
565
Favori
3.723.731
Tıklama
Popüler Konular listesinde 23. Sırada  bugün en iyi #8
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    2538 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: M-StayWithMe

25-2 giderken 26-4 bitti. Artık sadece gülüyorum. Mükemmel bir oyun gerçekten. Bir maçta 4 top direkten dönerse 2 kez top çizgiden çıkarsa ve saçma sapan kornerden aptal bir gol yenirse sonucunda üç maçın ikisi kaybedilir.

Güncelleme geliyor. Drop back’in meta olduğu bir gameplayde şutları zayıflatıyorsan kusura bakmayında ben böyle güncellemenin... 5 maçın 3’ü drop back gerçekten sıktı artık sadece kontra arayan rakiplerle oynamak.

Server olayı zaten artık klasikleşti. Her hafta daha da kötüye gidiyor. Gecikmeyle oynamak, oyunculardaki ağırlık hissi zaten sinir eden bir oyunda daha da çileden çıkmanızı sağlıyor. Çift kişilikli oldum artık oyunu oynarken farklı bir kimliğe bürünüyorum.

Kurt az bile yapmış tükürerek. Bu firma herşeyi hakediyor.
    eline sağlık 20-3 gelip 20de kaldım ben de farklı zamanlarda oynadım kalan maçları bir de,değişen hiçbirşey olmadı neymarla mbappeyle direkleri dövdüm seyircilere beyin kanaması geçirttim,ndombeleden sol ayak içi plase salahtan sağ ayakla jeneriklik goller mi dersin o bu derken kayıp,elit3 şansı kalmayınca da bıraktım.Kadronu da paylaşabilir misin,24 üstüne cıkamadım bu sene bir türlü.

• Yüzbaşı
    809 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

ayarlardan yapılıyor oyuncu değiştirmeyi oyuncuya göre değil topa göre yap diye seçenek var.

Alıntıları Göster
    senin ayarlarlar topa göre mi kardeş tavsiye eder misin ? bahsettiğiniz konu "adam değiştirme" manuel- otomatik -havada olan top seceneği deil deil mi ? evde olmadıgım için bakamdımda..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: kayamsist

Geçen hafta ile aynı galibiyet sayısına ulaştım ama hiç keyif vermedi bu haftasonu. Keşke güncelleştirme yapmasalarmış. Şutları baya bozmuşlar, çok az gol çıktı maçlarımda. Sürekli direklerden döndü toplarım.Çoğu kişi drop back oynuyor yada oynamasa bile beklere geride kal talimatı veriyor. Skill yapmayı da zorlaştırmışlar,kanatlarda çalım yapmak zor. Paslaşmayı bozmuşlar, sürekli kör dövüşü gibi maçlar oynadım. Savunma oynamaya zorlamışlar resmen oyuncuları. Bağlantı olarak en kötü haftasonuydu, oyuncular kağnı gibiydi. 1-0,2-0,2-1 lik skorlar ile baya sıkıcı bir oyun olmuş.
    Bu hafta ayrı bir kötüydü oyun demek ki herkes aynı durumu yaşamış. 21 galibiyet ile bitirdim ama kazandığım maçlarda kaybettiğim maçlarda öyle baş başa gittiki anlatamam. 11 galibiyet ile de bitebilirdi 27 de. Öyle garip oldu oyun bakalım neler olacak ileride çıkacak güncellemelerle

|
    |

• Yarbay
    3973 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jiu_jitsu1905

senin ayarlarlar topa göre mi kardeş tavsiye eder misin ? bahsettiğiniz konu "adam değiştirme" manuel- otomatik -havada olan top seceneği deil deil mi ? evde olmadıgım için bakamdımda..

Alıntıları Göster
    yok hava topu değil bende bakamıyorum şuan ama ayarlardan adam değiştirmeyi topa göre yapmıştım çok fark etti savunma yaparken.

Orijinalden alıntı: haritaci41

Oyuna dayanamayıp sadece wl yapmak için tekrar başladım ama başlamaz olsaydım . 21 maçta 18 galibiyet varken. Kalan 9 maçta 0 çektim . Sadece gülüyorum artık

Hele Son 2 maç bildiğin komediydi... İlk maçta ilk yarı 5 1 ondeyim . 2. Yarı 58 60 64 68 72. Dk larda 5 gol yiyerek yenildim . Rakipin kaleye de 8 sutu var toplamda..

Son maçta da yine ilk yarı 3 0 ondeyim. İkindi yarı 5 2 oldu. Dk 79. Dan sonra olmaya başladı bu sefer olan . 79 83 88 90+ ve yine yenildim . Vallahi anlamakda zorlanıyorum artık.

Pardon anlamak istemiyorum demem lazım aslında ...
    Hocam son maçları pazar mı yaptınız? Pazar günleri gerçekten rezil bir hal alıyor sunucular

• Yüzbaşı
    809 Mesaj

bende gidince bakayım çünkü adam seçimi adamı kanser etti......oyun ilk çiktıgında adam seçiminden hiç şikayetim yok keyif alıyordum istediğim adamı seçmekteki stabiliteden...şimdi ise başımı ağrıtıyor adam secimindeki yanlışlıklar..

|
    |
    Vict0ry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ucl marquee matcuhpslar bugün mü gelir yarın mı?

|
    |
    56 Mesaj
    Beyler eskilerden whatsapp gruplari vardi yokmu donanimhaberin grubu ? Yoksa grup kuralim hem bazen daha hizli bilgi aktarimi yapabiliriz

|
    |
    Squad battle elite 1 nadir mega paketlerden çıkan en iyi isim sol bek Gaya, şaka gibi Cidden değmez şu mod oynamaya, bile bile lades diyoruz ya neyse. Bari oyuncu vermiyorsun, paketlere hunter, shadow vs. koy da piyasada olsun veya fiyatı düşsün. Geçen gün of>moo kartını bile zorla aldım, bir ara markette bulunamıyordu. Pintiliklerinden ölecek herifler...
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    852 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sowerteam7

Beyler selamlar bu hafta ilk defa weekend lig katıldım fakat ödüllerim gelmedi tüm maçları tamamlanadım acaba ondan mı böyle bir şey oldu ? Yoksa ödüller farklı bir günde mi veriliyor ?
    Perşembe sabah 11 de WL ödülleri
    |
    |

Bu arada saint maximin ile pepe arasındayım hangisini önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freak7 -- 4 Kasım 2019; 19:49:21 >

Dün öğlen başladım hocam sabah 5 e kadar devam ettim ama olmadı işte son maçlar :)

|
    |
    Ahtapottt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sony SLR A900 ; Minolta 28-75 mm 2.8 DG , 35-105 Old
    Nisi ND,CPL Filtre
    Beike Tripod, Lowepro 400AW
  • Yüzbaşı
    841 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Squad battle elite 1 nadir mega paketlerden çıkan en iyi isim sol bek Gaya, şaka gibi Cidden değmez şu mod oynamaya, bile bile lades diyoruz ya neyse. Bari oyuncu vermiyorsun, paketlere hunter, shadow vs. koy da piyasada olsun veya fiyatı düşsün. Geçen gün of>moo kartını bile zorla aldım, bir ara markette bulunamıyordu. Pintiliklerinden ölecek herifler...
    Hocam FIFA 19 da 1 sene boyunca her hafta elite 1 3 arasında düzenli olarak oynadım SB yi. Ha bir şey çıkacak ha çıkacak diye ama ort 82 83 Luk 1 2 kere de Max 86 87 Lik oyuncudan başkası hiç bir zaman gelmedi . Ha o 86 87 likler de oyunun sonunda geldi

EA dediğiniz gibi öyle lanet bir firma ki piyasada bulunamayan kimya kartlarından bile koymuyor. Oyunun geçen sene Şubat Mart ayına kadar gölge kartı bulmak ölümdü.
    Hele o of Moo kartı oyun bitti hala daha bulamiyordun . Yani düşününce çok komik bir şey . Coinsin var ama alamıyorsun. Gerçek hayatta ki örnek gibi paranla rezil oluyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haritaci41 -- 4 Kasım 2019; 20:28:41 >
    |
    |

Sony SLR A900 ; Minolta 28-75 mm 2.8 DG , 35-105 Old
    Nisi ND,CPL Filtre
    Beike Tripod, Lowepro 400AW

• Yüzbaşı
    746 Mesaj

Hocam pahalı olmasının sebebi pepe haftanın takıma vs girdiğinde o kartta güncellenecek değerleri.

|
    |
    freak7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    beyler merhaba bu sene ea hesaplara ban verirken uyarı veriyormu bilginiz varmıdır acaba arkadaşın hesabı geçen sene uyarı almiş bu sene de direk transfer markete kapatmişlar ben şuan 7 m üzerinde takım kurdum ama uyarı almadım bilginiz varmı eğer uyarı yoksa direk transfer marketi kapatıyorlarsa coins aktarma işine elveda diyeceğim yardımcı olursanız çok sevinirim tşkler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yada bu sitede hiç ban uyarısı yani bir seferliğine mahsus coinsinizi sildik tekrar yaparsanız hesabınız markete kapanır uyarısı alan oldumu..çünkü bu gayet güzeldi istediğimiz kadar coins akatarabiliyorduk ama şayet hiç coins silmeden direk marketi kapatıyorlarsa hesaplar arası coins aktarmak çok riskli olur bilgisi olan varsa yazsrsa çok sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Fifa 18 oynadığım bir hesap mevcut ve baya bir oynadım
    Şimdi fifa 20 alacam da yeni oyunu eski hesapta açmamın bir getirisi olurmu coin vs konusunda?
    Ona göre pri yada sec alıcam

Beyler Base Garrincha akıyor. Bütçesi olan varsa Messi'ye falan gitmesine gerek yok. Bir de Garrincha'nin fiyat 1.1 milyon'dan çok aşağı inmez ama Messi 1 ay sonra 1.5'dan 1'e doğru iner. Bu da İkon yatırımını mantıklı kılıyor.

|
    |
Canlı Tv izle
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.