Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2641. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: by_efendy34 , by_efendy34 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.652
Cevap
785
Favori
6.099.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
37. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 26392640264126422643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tayfun34_4

maç kazanmak bu kadar zor olmamalı karşındaki oynamasını bilmiyorsa yenilecek.hadi diyelim yardım ediyorsun bari belli etme oda yok ne var sinir krizi

25-26 galibiyeti gecemiyorsaniz zorlamayin bence 21 yapip birakin. Ben gecen sene cok daha kotu oynuyordum calim bilmiyordum zamanla gelistirdim oyunumu. Bu sene farkli olur diyordum bu sefer iyi oynasam da adamlarim oynamiyor.

Gecen sene sonlara dogru zaten 25-29 araliginda bir oyuncuydum. Bu sene daha kotuyum nasil oluyorsa ben de 18 yapinca birakiyorum. Her hafta 21 yaparsan Gold 1 olabilirsin belki 1 hafta 22-23 gerekir o kadar. 27-28 macta 18 galibiyete ulasiyorum gerisini oynamiyorum.

Hem sinirlenmiyorum hem de zaten 18 illa olucak bosuna kasmiyorum ve 1.5 gun bana kaliyor

Tabii ben 29 u gecicem zorlayacagim diyene bir sey demem ama ben pes ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 26 Kasım 2017; 23:37:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cihaz gelince Fut'a başlıcam arkadaşlar.Yeni başlayanlar için önerileriniz nelerdir?
    -Başlama şeklinde cevaplar gelecek biliyorum

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bozcan kullanıcısına yanıt
    Hey maşallah

• Merhaba. Bu squad battle odulleri ne zaman geliyor?

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    niye hocam hayırdır, canlılık diyorsan kesinlikle, 17 oynuyorum hala piyasa şıkır şıkır :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JakeSully07

Merhaba. Bu squad battle odulleri ne zaman geliyor?

Gece 3 olarak biliyorum. Saat farki falan degistiyse bilemem ama 3 idi

• quote:

Orijinalden alıntı: cankurt21

quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

baglantiyimi kopariyorlar bunu nasil yapiyorlar cildirdim adeta

Bgn bi maçta top sadece bendeyken takılıyodu oyun. Adama geçince fibere bağlıyodu

malesef bende de oldu o cesit cesit hileler var bu sene ps4 e bile yapmaya basladilar hileyi pc dekilerin Allah yardimcisi olsun Allah sabir versin

• Arkadaşlar İKON sürümü 230 liraya düşmüş. Yanlış mı hatırlıyorum acaba yılbaşında daha iyi indirim oluyordu değil mi ? Pointli paketlerle beraber ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supernova1071

Kadrom nasıl arkadaşlar?

Immobile yerine mertens alayım diyorum ne dersiniz?

Başka önerilere de açığım

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Mertens'i alayım mı diye sordum aldım.

Squad battles efsanevi zorlukta 1 maçta 6 gol Mertens avcı kartıyla beraber maçı 8-0 kazandım sağolun ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Supernova1071 -- 27 Kasım 2017; 1:16:47 >

SAyısal felan oyna o nasıl bi şanstır öyle. Bunu istemiyorum bana aldığım pointten bişey çıksın yeter
  • Wilson if kartı nasıl jesustan daha ucuza gidiyo adam 20kya bir nimet resmen

Bu şansın çeyreğini yollasan yeter

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    gercekmi bu

ne dandik sitesin be dh yemin ediyorum terkedilmis sitelere benziyor sitenin alt yapisi ne resimler aciliyor ne bisi

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayraktar42 -- 27 Kasım 2017; 2:27:23 >

• Arkadaşlar marketten birşey alamıyorum 1 gündür ban mu attılar acaba başına gelen varmı sinir oldum oyunu bırakacak duruma geldim soğuttular oyundan resmen😡

• Squad battle’dan sonunda biraz para edecek oyuncu çıktı. Robben geldi nasıl olduysa

• Fut Champions e her girdiğimde Dejavu yaşıyorum. Muhtemelen herkes yaşıyordur. Herşey aynı her maç aynı her taktik aynı her oynayış sekli aynı

41212-2. Kısa pas pinpon kısa pinpon kısa pas pinpon kısa pas pinpon bu oyun falan değil. Kim daha iyi pinpon oynuyor. Ona bakıyoruz.

• iyi yada kötü oyunucu diye bir kavram yok 40/40 yapan adamın kadrosuna bir bak ileride messi ronaldo geri hep icondur.Çünkü bu kadrolar ile momentum mu da yenersin adam 3 atarsa sen 5 atarsın 5 atsa sen 8 atarsın.Ortalama bir kadroya sahipsen ve birazda iyi oynuyorsan karşına da düşük bütçeli kimyası bozuk rakipler çıkıyorsa galip gelmek imkansıza yakındır.Faulu çalmaz ,uydurma penaltı verir , kartları göstermez ,kalecesi panter kesilir , şutlar direkten döner ,gol atarsan santra dan sonra oyuncuların zombiye dönüşür kolayca gol yenersin taça orta keser bumerang etkisi yapar gol olur.

ancak yaz sonlarına doğru tots çıkar fiyatlar ucuzlar adam gibi kadrolar kurar momentum denilen saçmalıktan kurtulabilirsin fakat 1 ay sonra yeni oyun çıkar yine başa dönersin

• quote:

Orijinalden alıntı: 19karabulut07

Fut Champions e her girdiğimde Dejavu yaşıyorum. Muhtemelen herkes yaşıyordur. Herşey aynı her maç aynı her taktik aynı her oynayış sekli aynı

41212-2. Kısa pas pinpon kısa pinpon kısa pas pinpon kısa pas pinpon bu oyun falan değil. Kim daha iyi pinpon oynuyor. Ona bakıyoruz.

Dün castroyu izledim biraz, adam attığı ve yediği golerimteker teker inceliyor. Nerdeyse her golde fizik kurallarına aykırı şeyler oluyor, adamın ayağı ters dönüyor adamın sol ayağı zombi gibi sağdan çıkıp gol atıyor falan.

• 
Sayfa: önceki 26392640264126422643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.